nasiona marihuany

[AF][250W][0.36m2] Test nowego breedera - BIOGENETIC - Nasiona od Quakemind - Automaty: Nepal Hash / Pink Kush / Caramel / Somango / Og Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Dajesz czadu, jak zwykle zresztą. Gratuluję wyniku i przyjemnych chwil życzę :p
 
K

K2

Guest
no i za***iscie :D co poleci na next ? :)

Coś z tego, 5 odmian wybiorę.

Blue Dream
Old Skunk
Jack Herrer
Power Plant
Big Devil
Amnesia Cookies Kush
Super Lemon Haze
Big Bud
NYC Diesel
Maxi Gom
Ak47
Chcolape
Orange Bud
White Russian
Sour Diesel
White Widow
Critical

pozdro !

---------- Post Zaktualizowany 14:50 ---------- Data pierwszego postu 12:18 ----------

Dajesz czadu

dziękuje Hippie - staram się, żeby było jak najlepiej :) dziękuję za wsparcie i wiarę !

pozdro

---------- Post Zaktualizowany 15:01 ---------- Data pierwszego postu 14:50 ----------

Hej

Stworzyłem ankietę, głosujcie co chcecie , żebym wysiał w nastepnym ogrodzie - zostawiam wam prawo wyboru.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?133058-Biogenetic

dziekuję i pozdrawiam

kM
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Czyli reklama poszla dobra.
mialem kilka razy orange bud od dp na 0,36 ale gorsze swiatlo i mi palki wychodzily rozlazle i zero zbicia ale kozackie w smaku i klepce.
Kibicowalem pink kushowi. Pokaz orange bud'a :)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Amnesia Cookies Kush

To bym zobaczył, tylko szkoda że auto..
 
K

K2

Guest
Czyli reklama poszla dobra....
Pokaz orange bud'a :)

poszła .... nie poszła reklama.... - mi na tym nie zależy wcale, na biednego nie trafiło. Robię to dla Quake za free, to on do mnie napisał i zapytał czy bym tego nie spróbował wysadzić. Zgodziłem się, ale miałem wątpliwości, bo wiem co robię, robię to od lat i się zastanawiałem czy wziąć to ryzyko, przecież nie wiem nawet jaka jest genetyka tych kwiatów... Zrobiłem to żeby dostać ten zasrany hejt od połowy tego forum - że robię to dla kasy, że ch*j mi wyrośnie itp....
Mi chodzi tylko o to , żeby pokazać biedniejszym ludziom, że nie muszą się martwić, że ich nie stać na drogie nasiona, że z tanich pestek można mieć super krzaki.
Ktoś może powiedzieć ok: masz tanie pestki ale masz organiczne co2, najlepszą w Europie mikoryze, drogie nawozy z Better Organix i dodatki z BAC, więc nie ważne co zrobisz, to będzie duże... Pewnie mają poniekąd rację Ci którzy tak myślą, ale nie mi to już oceniać i nie będę w to już wnikał.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
heh spoko, ja nie napisałem nic że biedny czy bogaty.
w nazwie tematu jest test nowego breedera więc test został zaliczony pozytywnie a przynajmniej wg mnie i nic złego nie przeszło mi przez myśl pisząc poprzedniego posta.
Jestem ciekaw orange buda z 3 powodów:
1. mam takiego samego boksa ale światełko 150w i chcę zmienić na mocniejsze
2. sam niedawno ściąłem orange bud'a, kolejny zresztą raz (3 łącznie). wynik też uważam za niezły jak na 150w i geny sativy ale strasznie luźne mi to wyszło więc chciałbym zobaczyć jak to pójdzie pod 250w
3. chcę zobaczyć tego krzaka u kogoś bardziej doświadczonego i porównać do swojego. jeśli jest taka możliwość to po prostu chciałbym zobaczyć czy już tam jakiegoś skilla złapałem czy jeszcze mi dużo brakuje.
i nie traktuj tego jako 'wyzwanie' czy próba porównania mnie do Ciebie, udowodnienia czegoś czy ch*j wie co tam jeszcze.
lubię tę sativkę i jestem jej ciekaw jak pójdzie ona Tobie :)
pozdrawiam
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
hej

głos poleciał na Amnesia Cookies Kush - chętnie obczaje bo przymierzam się do niej... Po kosie Jack Diesel (Biogenetic) - https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?132106-coco-CFL-92W-0-12m2-Cheese-Jack-Herer/page4 lecę z Tangerine (też od nich)

Mi chodzi tylko o to , żeby pokazać biedniejszym ludziom, że nie muszą się martwić, że ich nie stać na drogie nasiona, że z tanich pestek można mieć super krzaki.
Ktoś może powiedzieć ok: masz tanie pestki ale masz organiczne co2, najlepszą w Europie mikoryze, drogie nawozy z Better Organix i dodatki z BAC, więc nie ważne co zrobisz, to będzie duże... Pewnie mają poniekąd rację Ci którzy tak myślą, ale nie mi to już oceniać i nie będę w to już wnikał.

he he he - a mi chodzi o to, żeby pokazać ludziom, że bez co2, mikoryzy, drogich nawozów i innych dodatków też można mieć spoko planty i za***iste SWOJE jaranie (jadę na plagron A+B, PK13-14, IONIC cal-mag pro), żadnych oprysków, żadnego skakania przy pannach, budżetowe lampy - da się ? :smokee:

pozdro
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Po raz kolejny utarłeś kilka zadartych nosów z tego forum. Nie jest to na rękę tym ludziom, sam widzisz. Ale dla mnie co to robisz, jest bardzo pomocne i czerpie z tego bardzo dużo wiedzy. Szkoda, że inni tego nie rozumieją...

Gratki jeszcze raz za wynik i pozdro Stary!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
amator nikt tutaj nigdy nie kwestionował jego wiedzy... przynajmniej ja nie ( poza jednym przypadkiem). Sam czerpię od niego pomysły i inspiracje. No bo chyba po to jest to forum, nie?
Tutaj większości chodzi o coś zupełnie innego i szkoda, że Ty tego nie kumasz ;) Chodzi tutaj raczej o jego stosunek do innych userów, wywyższanie, strzępienie mordy kiedy ktoś próbuje go o coś podpytać, ale dla niego wydaje się to zbyt oczywiste, żeby odpowiadać. Tak się mistrz nie zachowuje. Jakby był prawdziwym mistrzem to cieszyłby się dużym szacunkiem ale swoja postawą, która wielu się nie podoba zapracował na coś zupełnie innego. Mistrz = wzór do naśladowania, a ja nie chciałbym, żeby ludzie go naśladowali. Wtedy to już z nikim byś się tutaj normalnie nie dogadał. S

Także Konopny nikt tutaj nie kwestionuje Twojej wiedzy, ale jak chcesz być jak prawdziwy mistrz to zdecydowanie musisz popracować nad wyżej wymienionymi. Pozdro !

PS. czemu nie wrzucasz jakiegoś foto jak to wszystko w namiocie stoi? zawsze tylko w tym kiblu :p
 
K

K2

Guest
Hej K

Nie ma miejsca w namiocie, dlatego. Mam kilka fotek z wczesnego flow w namiocie, moge pokazać jak masz ochote zobaczyć, oraz z ok 3 tyg przed kosą, ale takie fotografie nie pokazują nic. Po pierwsze nie mam miejsca, po drugie kwiaty sa pod hps, mam do was szacunek dlatego wyciągam je z namiotu zanoszę do toalety i fotografuję, żebyście mogli zobaczyć jak to wygląda pod normalnym oświetleniem naturalnym oraz jaka jest wielkość kwiatów. Myślałem, że takie fotografie z namiotu nawet z wyłączonym hps to nic fajnego bo tak naprawdę to nic nie widać oprócz lasu szczytów. Nastepny grow będę robił z namiotu również. Dziękuję za Twój komentarz, jakbyś nic nie napisał to bym nie wiedział na co mam zwracać uwagę, a teraz wiem już - dziękuje i pozdrawiam

kM
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
Bardzo ładnie to wyszło. Nie spodziewałem się, że będzie powyżej 1g/W, tym większe gratulacje.
Jeśli suszysz je tak szybko, to nie zostaje posmak chlorofilu? Niektórzy kombinują, żeby suszyć jak najdłużej, aby smak był jak najlepszy.
Na autoflower network widziałem, że suszą w papierowych torbach. Trwa to 2-3 dni dłużej, ale twierdzą że po tygodniu suszenia zioło smakuje jakby miało już 2 tygodnie curingu. W ostatnich dniach lejesz tylko wodę bez wyrównywania ph? Tak żeby już nic chemi nie wchodziło w roślinę?
 
K

K2

Guest
Hej [MENTION=84598]pakowski[/MENTION]

Musiałem je suszyć właśnie szybko i w taki sposób. Tracisz na smaku to normalne, ale mam remont na chacie i musiałem wszystko zwijać tak a nie inaczej. Tak - ostatnie 2,3 tygodnie leję samą wodę bez żadnych dodatków. To organika nie kombinuję z ph bo ono nie ma znaczenia przy organicznej uprawie.

pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół