nasiona marihuany

Wszystko o automatach

Wyszukiwarka Forumowa:

mr T

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2009
Postów
150
Buchów
0
mają juz miesiac ponad i sie nie zanosi zeby za miecha byly gotowe bo nawet szczytów nie mają zawiazanych ja im daje jeszcze poltora miecha minimum a juz tyle mają
dokładnie jest u mnie. Co prawda szczyty się pojawiają, ale narazie roślina jeszcze nieźle rośnie. (ja mam planta w foliaku) Aha spryskaj Asahi, u mnie efekt bardzo pozytywny.
 

Seed_Boy

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2009
Postów
182
Buchów
0
Ja mam Ak47 - auto oraz Great White Shark - auto. Zobaczymy jak tam się sprawują te automaty.
 

esiujaca

New member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
4
Buchów
0
witam chciałbym sie dowiedzieć kilku rzeczy na temat BlueBerry Automatic GGS od quakeminda. Jako że bedzie to moja pierwsza uprawa AF prosze o kilka wskazówek odnośnie tych nasion. Co i jak robić , jakie plony , moc. Pytam jak w praktyce bo w sklepie to kazdy Ci powie ze towar jest przecudowny i wogole niesamowity. ?
 
D

dibeisi92

Guest
Witam podpinam sie do pytania wyzej bo tez zamówilem blueberry automatic i hindu kush:yeahh:
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
Co i jak robić

no normalnie :D kiełkować, sadzić, nawozić :) i czekać... odrobina szczęścia również się przyda.
plony jak to z automatu , zalezy od umiejętności i wielu czynników (nasłonecznienie spota itp) 5-30gieta to wynik jakiego możesz się spodziewać
 
S

Sober

Guest
Ja na indoorze powyciągałem z automatów 5-10g. Ale z tego ci widzę to o wiele lepiej radzą sobie na out ;)
 

esiujaca

New member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
4
Buchów
0
tak, chce na outdoor moge liczyc na śr. 25 g z każdego krzaczka?
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
licz na to że Ci babeczka wyjdzie i że w ogóle dojdzie :) hehe
sarny to leśne narkusy są pamiętaj !
a przeszkód jest więcej.dlatego lepiej nie liczyć na 10-20-50gram :) tylko na to że w ogóle coś Ci wyrośnie i że swojskie zajarasz ;)
 

tertO44

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2009
Postów
102
Buchów
0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

esiujaca

New member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
4
Buchów
0
a mógłbym prosić o odesłanie do jakiegoś poradnika z dokładnościami pokolei co i jak robić aby uzyskać najwiekszy plon ?
 
S

Sober

Guest
To forum to jeden wielki poradnik jak uzyskać największy plon.
 

esiujaca

New member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
4
Buchów
0
wiem wiem ale doszukać jest trudno a może ktos jest bardziej obeznany i ogarniety niz ja ?
 

tertO44

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2009
Postów
102
Buchów
0
a mógłbym prosić o odesłanie do jakiegoś poradnika z dokładnościami pokolei co i jak robić aby uzyskać najwiekszy plon ?
1. Zbuduj sobie box
2. Zadbaj o to aby jak najlepiej odbijał światło... mylar odbija jakieś 95% światła... inna opcja biała farba itd.
3.Dobra mieszanka ziemna z odpowiednip pH ziemi lub gotowe mieszanki (dość duży wydatek za gotowca)
4. Odpowiednie swiatło na weg. i flo. ... przelicz sobie ile lumenów potrzebujesz na powierzchnię swojego boxa... minimalna 30000 lumenów optymalna 50000 tys. lumenów... np. masz 1 m2 optymalnie otrzebujesz 50000 lm... proste... nawet na zwykłej swietlówce energooszczędnej ci to pisze tzn. liczba lm np. 40w 600lm(są różne wartości), na flo HPS najlepszy raczej :p... p.s. na weg. potrzebujesz 6400k na flo 2700k..
5. Zadbaj o odpowiednią temperaturę w boxie
6. Dobrą wentylację, aby rośliną dostarczać świeże powietrze
7.Uzywaj nawozów, chcesz git ''krzuna'' możesz kupic originalne przeznaczone do konopi nawozy(problem wysoka cena)
8. Samym treningiem możeż znacznie zwiększyć plon (FIM, LST, ScrOG,...)...
9. Metoda prób i błędów, a napewno z czasem coś osiągniesz...

Oto mały przepis... szukaj, szukaj info poprostu po co poradnik nasze forum jest wielkie... buszek mile widziany :p
Pozdro...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół