nasiona marihuany

Wszystko o automatach

Wyszukiwarka Forumowa:
0

000000000008

Guest
to panowie kiedy można dac na outa te AF?? ja moje white russ.dałem 25 kwietnia w tym sezonie ale cos słabiuśko rosną :(
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
ja moje white russ.dałem 25 kwietnia w tym sezonie ale cos słabiuśko rosną
Ja tez mam problemy z moimi white russian. Rosna slabo, jakies bladziutkie... Mam jeszcze diesel ryder i low snow i rosna o wiele lepiej w identycznych warunkach.
 

bato222

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2008
Postów
40
Buchów
0
A ja mam takie pytanie: Czy rośliny AF mogą rewegetować?
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
ja moje white russ.dałem 25 kwietnia w tym sezonie ale cos słabiuśko rosną

Powiem wam to samo ze moj white russ który jest na out idzie licho jak h*j ale się niemartwcie, zdziwicie sie w czerwcu jak pojawi sie lepsza pogoda wystrzelą jak strzała z kuszy miałem 5 szt teraz z czego 3 rozdałem waflom 1 out i 1 box ten sobie rośnie po chińsku jako tako ale ogólnie jest to bdb odmiana miałem juz kiedyś i kopci w dynie jak huuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjj.
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
ogólnie jest to bdb odmiana miałem juz kiedyś i kopci w dynie jak huuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjj.
Po jakim czasie zaczely kwitnac na out? Moje maja prawie miesiac i na razie zadnych widokow na kwiatuchy, a diesle i lowsnowy juz zaczynaja.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
nie jestem pewien czy tak wystrzelą ale czekam ... mam dwie jedna zapie****a i rośnie w oczach już sie pojawiły pierwsze kwiatki na deugiej zresztą tez z tym że jedna ma z 20 cm lekko a druga jak przekroczyła 10 to bedzie dobrze ... stoi w miejscu i swieci bladym szczytem mimo że listki są ciemnozielone:]
chodzi o DR x AK47autoflo
 

bikerbo

Member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
9
Buchów
0
apropo rewegetacji to podobno big bad john ma taką zdolnośc, dopiero zaczynam z tymi pestkami wiec niewiem ile w tym prawdy ...
 
U

Usunięty 11671

Guest
Bardzo ciekawe pytanie tez jestem ciekaw. Bylo by to super razwiazanie zrobic rewega w auto
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Po jakim czasie zaczely kwitnac na out

Miałem rok temu pestki przywiozłam z holandi i po miesiącu może ponad zaczeły mi sie pojawiac prefowery na chwaście teraz też mi jakoś ciezko idzie ale czekam na ciepłe czerwcowe dni mysląc ze sie obudzi i strzeli.....
 
K

koczy_obry

Guest
powiedzcie mi w ile dochodza AF na outdoor? bo ktos mi mowil ze dochodza 3 miesiace. a indoor tyle ile jest napisane...czyli te ok. 60 dni.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
no to dobrze Ci ktoś mowił ale lr zwykly chyb a jest w stanie dojść na out w 2 miesiace no morze z hakiem<ale nie wiem bo nie mialem> :] ale mialem lr#2 i już 3 miechy musisz liczyć...może nie wiecej ale trzy napewno ... teraz tez mam af mają juz miesiac ponad i sie nie zanosi zeby za miecha byly gotowe bo nawet szczytów nie mają zawiazanych ja im daje jeszcze poltora miecha minimum a juz tyle mają :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół