nasiona marihuany

Wszystko o automatach

Wyszukiwarka Forumowa:

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
Uprawa zajmuje sie juz dosc dlugo, ale dopiero w tym roku zaczynam eksperymenty z automatami. Zainteresowaly mnie te szybkie karzelki. Szukalem informacji na ten temat i jest tego niewiele, a jezeli juz to strasznie porozrzucane. Pomyslalem ze dobrze byloby zalozyc osobny temat. Jezeli ktos ma ochote wymienic doswiadczenia nt. odmian, warunkow, treningu itd. to zapraszam.
 

madafaka

Member
Rejestracja
Maj 13, 2009
Postów
8
Buchów
0
Mam pytanie, która odmianka jest lepsza na outdoor, daje lepsze plony, większe topy?
Lowryder #2 czy Dieselryder? Podobno LR#2 ma dużo rozgałęzień i wiele topków, natomiast DR jeden główny szczyt
(można to jakoś "naprawić" poprzez trening LST?)
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
A jeszcze większe cuda czyni wiedza zdobyta przez czytanie:freak:
 

darekq3

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2008
Postów
117
Buchów
4
wszystko możesz trenować !

(nawet judo i karate)
 

techacjusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2009
Postów
112
Buchów
0
mial ktos moze dieselrydera? mam zamiar go zamowic ale chce sie dowiedziec cos o niej ile rosnie, jaki plon, moc.
chce automata bo chcialbym w sierpniu miec juz jakie palonko:harvest:
jaki jest najlepszy automat na outdoor chodzi mi o plon i moc ?
 
O

ostry831

Guest
mial ktos moze dieselrydera? mam zamiar go zamowic ale chce sie dowiedziec cos o niej ile rosnie, jaki plon, moc.
chce automata bo chcialbym w sierpniu miec juz jakie palonko:harvest:
jaki jest najlepszy automat na outdoor chodzi mi o plon i moc ?


co do DR to moge powiedziec ze jest wart tego pierwszego członu "DISEL" dobrze daje po głowie, co do czasu wegetacji mi na in doszedł w 61 dni 18/24 światła, jak bedzie na out trudno powiedziec, chyba nikt w tamtym roku nie dawał tego na out, najlepiej jak bys teraz wrzucał go na wate, to w czerwcu bys skorzystał z długich dni i wiekszej ilosci słonca niz w pozostałych miesiącach
 

Bzium

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
36
Buchów
0
Ktoś zaczał zabawe z tundra lub taigą od quakeminda? ;]
 

RapowePestki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
648
Buchów
4
diesle to moje ulubione AF, plon tu wszystko zależy od ciebie !! a moc jest konkretna
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół