nasiona marihuany

Kołatanie po Mj

Wyszukiwarka Forumowa:

Xkapix

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2017
Postów
1
Buchów
0
Witam!
Ziółeczko jaram już od jakiegoś roku, na początku wiadomka fajne fazy rozkminy.
Ale od paru miesięcy łapią mnie często chore fazy.
Ściągne pare buszków z butli czy blancika ,i po paru minutach serce napierdziela jak by miało zaraz wylecieć.Na początku gdy pierwszy raz wszedł mi taki bad trip malo sie nie zesrałem,kompletnie nie potrafiłem nad tym zapanować kumpel gadał ze to normalne i za chwile powinno przejsć chodzi tylko o to żeby o tym nie myśleć.
Wkręcilem sie z nim w rozmowe i rzeczywiście przeszło.Potem przez dosc dlugo nie mialem takiej fazy do czasu.
Po paru tygodniach znow dostalem tych kołatań naszczescie juz wiedzialem jak je ogarnąć i szczegolnie sie tym nie przejmowałem.Od paru miesięcy lapie mnie to prawie za kazdym razem wyrobilem sb nawyk lapania sie za serce i sprawdzania jak szybko wali.Mam cos takiego ze przez pierwsze 20 min serce wali nie jakos niemożliwe szybko ale czuc ta grubą faze a zaraz przechodzi moge jarac gibon za gibonem faza wchodzi tak cudownie zero bad tripow i tak prawie za każdym razem.Nie ukrywam ze jest to wk***iające.Dlatego na początku zawsze zaczynam walić lufki a jak już minie z około godz przypalam blanta czasami sie to sprawdzaa ale nie zawsze. Cholera nie wiecie jak nad tym zapanować??? Dodam że palenie jest pewne i nie mam zadnych problemów z sercem.W dodatku biore magnez jest poprawa ale nie zawsze
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
To normalne, jak palisz to Ci podnosi cisnienie a pozniej sie obniza. Jak faza to drugi w obieg i gra!
 
L

Lord of Bhang

Guest
4mozliwosci moim zdaniem:
1 zmień dilera
2:zrób sobie przerwe
3:Sam sobie zasadz jakas indyje bo uspokaja
4: przestan palic
Yo.
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
"Dodam ze palenie jest pewne.." Mialem to samo, mialem!
 
M

Manto

Guest
Kołatanie to wiele przyczyn ma , od palenia do alkoholu , tarczyca , stres niski poziom cukru itd ,, ale jak nie masz tego na co dzień to pewnie po Mj masz te objawy , lub po prostu od jarania wiele osób ma kołatanie jak zapali fajke rano .
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Chyba kazdy palacz tego doswiadczyl/ doswiadcza.
Zapewnij sobie jaranko na spokojnie bez nerwow o przypal, bez mysli o niedokonczonych sprawach.
Musisz byc psychicznie czysty od takich brudow. Wtedy doswiadczysz pozytywnej fazy.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja się nabawiłem nerwicy serca przez poryty dekiekl i mam to samo.
Najgorzej jest gdy zapale bongo, o wiaderku to nawet nie wspominam.
Serce zaczyna walić jak po stymulantach, ja próbuje to uspokoić przez co później mam stan podobny do arytmii.

Problem leży w głowie... niestety.
Znam osoby, które przez to musiały całkowicie zrezygnować z palenia.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Idź zrób sobie próby wątrobowe do punktu pobrań - prywatnie najszybciej najlepiej, jeśli wyjdą podniesione to tutej masz ziom przyczynę, serce jest ściśle powiązane z pompką, zakup sobie suple - magnez i potas. A na wątrobe polecam ostropest plamisty. Kiedyś miałem chwilowo to co Ty i się okazało że miałem zajeżdżoną wątrobe i to nie koniecznie przez alko itp. bardziej przez żarcie i bliżej nieznane przyczyny, ostropest plamisty to jest kozak - łyżeczkę zmielonego ostropestu dziennie lub rano i wieczorem, w parę tygodni jak ręką odjął, ogólnie zacząłem czuć się w chooj lepiej - pomijając nawet jaranie. A tak na marginesie przyśpieszona akcja serca po jaranku bierze się z tego że opada Ci ciśnienie krwi, a serce chcąc je wyrównać przyśpiesza, a jeśli w tym momencie zaczniesz się nakręcać to potęgujesz efekt przez wydzielanie adrenaliny, na ogół jeśli jesteś zdrowy to wogóle nie odczuwa się pracy serca i nie zwrócisz na jego prace uwagi nawet po jaraniu.

http://motywatordietetyczny.pl/2016...-organizmu-poznaj-jego-zdrowotne-wlasciwosci/
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
A czy jest ktoś, kto nie miał, kogo nigdy nie zatkało????????
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Miałeś kiedyś paranoję po marihuanie ???????????????????????????
Tak. Często tak miałem po odmianach auto albo mocnych sativach. Kołatanie serca, odczucie napięcia , stresu. Krzywe wałki i ogolnie pasztet w głowie. Po indykach może kończyć się swiat a ja bede spokojnie leżał na kanapie z usmiechem w duszy ;)
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Paranoje to tylko dlatego, że sobie wkręcałam i ze strachu o przypał. A kołatanie to tylko po spidzie, ale juz nie ruszam tego świństwa od okolo 10 lat! (było tylko okazyjnie - na imprezy)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
zapodaj na próbę jakiś beta-bloker kardioselektywny np. atenolol połowę z godzinę przed. Tylko raz na spróbe no może dwa bo jak więcej to będziesz na nich musiał lecieć bodajże do końca życia
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Mi po MJ dzialy sie dziwne rzeczy z sercem, potm mnie u***aly kleszcze i sie pogorszylo :D i jest nie za ciekawie chodz juz lepiej ale arytmie i kolatania sa dalej chodz nie dokuczliwe, plus nerwica, i po buchu jak ci sie wszystko uruchomi to masz hardcor.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół