nasiona marihuany

[400W LED CXB 3590][1.44m2][COCO + easy2grow ][7xSuper Skunk, 1xCalifornia Kush, 1xRené, 2xCream Candy AF ]

Wyszukiwarka Forumowa:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
No Panie
... wyrobiłeś się przed świętami, ale rekord chyba nie padnie?
Ja zacznę kosić w tygodniu ale finalnie wszystko pod nóż, za 1,5 tyg , i rewelacji nie będzie w kilogramach <lol> ,ja liczę na 0,5kg
Ale u ciebie będzie więcej, bo topy masz spore.
Także tego pozdrawiam
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No Panie
... wyrobiłeś się przed świętami, ale rekord chyba nie padnie?
Ja zacznę kosić w tygodniu ale finalnie wszystko pod nóż, za 1,5 tyg , i rewelacji nie będzie w kilogramach <lol> ,ja liczę na 0,5kg
Ale u ciebie będzie więcej, bo topy masz spore.
Także tego pozdrawiam

Co ty...
Myślę, że będzie dobrze jak 400g będzie lipton totalny mam z tym projektem. No, ale susz będzie konkretny bo kwiaty zbite i ładnie pachną/walą. Już nie mogę się doczekać nowego projektu i polecę na początku 600W MH, żeby nie miały zimno a później wracają ledy :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Który krzak to Rene ? I co o nim powiesz ?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Który krzak to Rene ? I co o nim powiesz ?

Nie ma Rene mialem go posadzonego w jednej doniczce z CK, lecz powoli rósł i jak zaczela sie indukcja wszystkie planty rosly do gory a ta jedyna sie bardziej krzaczyla i byla zaslonieta przez inne krzaczki. Usunąłem ja z projektu chyba juz o tym pisalem...
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
23 dzień weg / 78 dzień 12/12

Witam!
Dzisiaj zrobiłem ścinkę nie było tak, źle jak w poprzednim projekcie nie było tyle liści...
Dwa planty mogły jeszcze postać z tydzień bo jeszcze im brakowało, lecz powiem Wam szczerze, że najlepszy temat chyba wyjdzie z California Kusha piękne zbite, obsypane kryształami i do tego ten zapach...
Podam wynik w styczniu bo za kilka dni lecę do PL na święta a kolejny projekt też będze dopiero po nowym roku i polce z cheesem od big buddha.

DSC_0764~2.JPG


DSC_0765~1.JPG


DSC_0767~1.JPG


DSC_0768~0.JPG


DSC_0769~0.JPG
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Elegancko, gratulacje :)
Kiedyś słyszałem o tym jak kelviny niby wpływają na gęstość liści w topach lub i też na całej roślinie, wiadome w dużej mierzej przyczynia się pheno, ale podobno im mniej kelvinów tym mniej liścia przy produkcie końcowym. Spotkałem się z opinią kilku growerów że wolą red hps 2000K od dual spectrum ponieważ przy dualu topy są bardziej liściaste. Aż tak nie analizowałem wyglądu bobków spod ledów 3500k ale może coś z ta barwą jest w tym na rzeczy..
Pozdro i do następnego! <wodna>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to dziadku masz już temat :)
Na pewno znajdzie się wielu chętnych, żeby poczytać o lampach.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Koniec :)
Wynik to 489g - suchego tematu po 3 tyg. się suszyło więc suche na max-a, lecz u mnie taki temat jest bardzo pożądany.
Jakościowo bardzo dobry temat (pachnie i wygląda) Co do mocy ? jeszcze nie wiem...

Cream Candy AF dużo wyszło tego tylko topy jakieś takie nie zbite...

DSC_0764~3.JPG


California Kush - od Holenderskiego Skuna - polecam serdecznie może nie dała w ch*j tematu lecz zbita fest, zapach za***isty i ten szron.

DSC_0765~2.JPG


Super Skunk od Sensi Seeds fajne śmierdzące topy które swoje ważą.

DSC_0767~2.JPG


DSC_0768~1.JPG


Ogólnie wracam do LED-a bo przy HPS wszystko mi się wyciąga w górę i nie mogę tego ogarnąć a z ledem tego problemu nie miałem.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
ku**a Panowie tak serio to nie chce wyjść na jakiegoś cebulaka co zawsze musi coś powiedzieć żeby urosnąć nie xD sam się pytam twierdząco bo nie jestem przekonany, czy nie wyciągnęły się tak bo led był za wysoko ?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
ku**a Panowie tak serio to nie chce wyjść na jakiegoś cebulaka co zawsze musi coś powiedzieć żeby urosnąć nie xD sam się pytam twierdząco bo nie jestem przekonany, czy nie wyciągnęły się tak bo led był za wysoko ?

Miałem hps... to on to zrobił nie led.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół