nasiona marihuany

Suszenie

Wyszukiwarka Forumowa:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Jak już wiemy out door prawie się kończy matka natura dala mi w tym roku całkiem fajny efekt ale PANY jest problem bo jak to ususzyc bez przypalu ogólnie to zioło daje na kilometr wiec przypal no ale mam nadzieje ze tu jakiś pomysł ktoś mi podrzuci na szybie suszenie. Co myślicie o suszarce do grzybów? (Pierwsze co przyszło mi do głowy) mam około 15-20 sezonowek i jak to mądrze ogarnąć ehhhh jakieś pomysły? (Trolle z problemami WYPIE****AC. Jak ktoś chce pomóc pomysłem to zapraszam)
 
Ostatnia edycja:

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
"Taki duży chłopiec a nie wymawia err"

Co zrobisz , porwałeś się z motyką na słońce heh . Do szopy/garażu i liczyć że się uda .( Nawet nie wiadomo czy dysponujesz garażem :) Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Wiesz tu nie chodzi o porwanie się z motyka na słońce bo przypuszczam że jeżeli sadzisz to tez wiecej niż powinieneś a co natura pokaże to pokaże. Bardziej czekam na magiczny pomysł z których juz korzystali koledzy rolnicy i chcą się podzielić szybkim sposobem bez ogromnych strat jakości
 
K

karczdaniel55

Guest
15-20 sezonówek. Jasna cholera :) Temat do końca miesiąca :) Nie no żart. Masz problem stary. Musisz to gdzieś rozwiesić. Do grzybów suszarka powiadasz ? No wszystko okej ale ona ma ograniczoną pojemność więc suszył byś to chyba ze dwa miesiące. Chyba, że mowa o takiej wyszącej (rybackich półeczkach) wtedy jest okej ale tearz pytanie gdzie to zrobić. Mówisz, że k***i nieziemsko. W sumie teraz wychodzi myślenie niektórych growerów. Ja co prawda nie mam problemu z suszeniem ale gdybym miał tyle sezonówek to na pewno przed zamoczeniem pestek już bym rozkminiał co zrobić. Gwarantowane, że jak zostawisz na zewnątrz gdzie temperatura już poleciała w dół i będzie spadać a wilgotność piąć się w górę, połowę wy***iesz bo zapleśnieje. Ja bym wszystko rozdał biednym dzieciom :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół