nasiona marihuany

Jak odstraszyć dzika?

Wyszukiwarka Forumowa:

laczek

Member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
16
Buchów
0
Witam,

znacie jakieś sposoby żeby wystraszyć dziki? Na ogół są niegroźne ale może się zdarzyć, że zaatakują, zwłaszcza z młodymi. Mam tu na myśli ochronę swojej osoby nie planta. Wiem, że najlepiej unikać ale idąc na spota mijam ich kryjówki i przeważnie je słyszę.:scared-and-sweating

Pozdrawiam
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
weź psa na spota i niech się zesra - tobie też nie zaszkodzi strzelić klocka na spocie.
idź do fryzjera i poproś o włosy, bez problemu dostaniesz kilka garści.
możesz też iść do psiego fryzjera i załatwić sierść - porozrzucaj ją na spocie w bezpiecznej odległości od plantów i gotowe.
zawsze możesz wziąć kilka petard tych małych piccolo i jak już zacznie się coś dziać to odpal jedną i powinny spie****ić.
ch***wo że masz spota obok ich leża
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
noś ze sobą jabłka i im daj jak cię będą gonić a później spie****aj na drzewo
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
noś ze sobą jabłka i im daj jak cię będą gonić a później spie****aj na drzewo

odstraszyć a nie udomowić <shiza>

petardy lub wuwuzela albo inna głośna trąbka lub gwizdek
jednak dobre sprinty są niezastapione...
 

ELEBLUNT

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
15
Buchów
0
Jeżeli masz spota pod ich legowiskiem to wybrałeś najbardziej niebezpieczne miejsce na terenie swojego lasu. Nie dziw się też jak by pozwoliły sobie poryć na twoim spocie bo w końcu to ty jesteś u nich gościem ;) Co do dzików jeżeli są z małymi i w stadzie to nic nie zrobisz nawet jak byś miał nóż, gaz, z psem nie polecam chodzić ponieważ może nie wrócić jeżeli trafi tobie się taka akcja ataku przez dziki ponieważ pies ciebie obroni lecz może ucierpieć i czy tego byś chciał ? Ogółem zmień spota bo nie warto robić sobie przypału i na pewno myśliwi czy inni co się interesują dzikami lubią oglądać legowiska dzików nawet w nocy.
 

laczek

Member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
16
Buchów
0
W tamtym roku jednego krzaczka mi zniszczyło coś ale nigdy dzika nie spotkałem ani nie słyszałem. Za rok już chyba daruje sobie to miejsce bo z ludźmi też może być przypał. No nic jest jeszcze inna droga do tego miejsca, trochę bardziej zarośnięta ale nie przechodzi koło leża. Po ich wizycie rok temu zacząłem stosować preparaty odstraszające ze sklepu i więcej nie było problemu. Btw spotkałem już w pobliżu spota sarny, jelenie a ostatnio minąłem się z borsukiem.
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
z psem nie polecam chodzić ponieważ może nie wrócić jeżeli trafi tobie się taka akcja ataku przez dziki ponieważ pies ciebie obroni lecz może ucierpieć i czy tego byś chciał ?

Również podpisuje się pod tym. Szkoda psa jeśli dojdzie do konfrontacji, miałem taką przygode gdy spacerowałem z psem zimą po lesie. Petardy albo jakiś pistolet hukowy tak jak CUBE radzi :)
Albo po prostu za*** im z laczka :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dzik jest dziki, dzik jest zły
Dzik ma bardzo ostre kły
kto spotyka w lesie dzika,
ten na drzewo szybko zmyka

Słyszałem że dzik ma bardzo sztywny korpus, więc należy ostro manewrować by go zgubić. Zaopatrz się w strzelbę w Ammu Nation i powinno być si.
pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Napalm, bo cię green peace zamknie za propagowanie przemocy wobec zwierząt.
 

Mukanos

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
55
Buchów
0
Powiem tak wiekszosc z tych rad do dupy. Kup anty bissan spsikaj i wszystko ucieknie gdzie piepsz rosnie. Sprawdzone info. U mnie na spocie bylo opor saren i dzikow i teraz cisza nawet krety uciekly :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół