nasiona marihuany

Jak odstraszyć dzika?

Wyszukiwarka Forumowa:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Witam,

znacie jakieś sposoby żeby wystraszyć dziki? Na ogół są niegroźne ale może się zdarzyć, że zaatakują, zwłaszcza z młodymi. Mam tu na myśli ochronę swojej osoby nie planta. Wiem, że najlepiej unikać ale idąc na spota mijam ich kryjówki i przeważnie je słyszę.:scared-and-sweating

Pozdrawiam

w lesie co najwyżej komar cię zaatakuje, dziki nie konfrontują się z ludźmi

kup sobie pistolet hukowy jak masz shizy
 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Old School

Guest
Jak trafisz na dzika to odradzam go odstraszac ,bo będziesz spier... Gdzie pieprz rośnie
A tak ogólnie to możesz do okola spota włosy porozrzucac obszczać pare klocków strzelic one to czują i powinny sie nie zbliżać bo będą wiedziały że ludzie się tam kręcą
Yo
Pzdr!
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0

Czytaj o co on pyta koleś.

Co do tematu, nie odstraszysz. Jak poczuje się zagrożona dodatkowo gdy ma przy sobie młode to jest do wszystkiego zdolna byleby je obronić. Jedyna opcja to pistolet hukowy lub niezły sprint.
Co do gazu pieprzowego :)lol3:) musiałbyś być ku**a kowbojem zeby w ostatniej chwili uniknac jego cialka, juz lepszy pomysl to granat dymny i znikąć :lol3:
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Możesz kupić Anti-Bissan 250ml ~30zł według producenta 2-3 nakrętki na 5l wody bierzesz to w zraszacz jakiś i pryskasz swój szlak do samego spota.

Ale ogólnie jak ci przypału nie robi to kup petardy i strzel co jakiś czas. ew. pistolet hukowy na nagły wypadek szybki w użyciu.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
W trakcie sezonu nie ma szans ze dzik zaatakuje człowieka, wczesną wiosną jak pasiaki malutkie bardziej i to też nie zawsze. W marcu jak łaziem po rewirach to mało co nie zdeptałem młodych, lochę zobaczyłem 10 sekund później, lekko zakasłałem i dała dyla. Trzeba na prawdę mieć niefart, żeby dzik zaatakował.

---------- Post Zaktualizowany 19:06 ---------- Data pierwszego postu 19:00 ----------



W trakcie obczajki terenu znalazłem na wpół zjedzonego pasiaka, jak robiłem zdj to jeszcze Ciepły był. Leżał ze 30m od kopca, przychodzę na drugi dzień, a tu locha roz***ala pół kopca i ogólnie ambarans zrobiła bo miałem już fanty pochowane pod gałęziami , a jak wbiłem to wsio roz***ane. Na szczescie na razie mnie nie odwiedza :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół