nasiona marihuany

Przędziorki

Wyszukiwarka Forumowa:

kosmos

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2016
Postów
34
Buchów
0
Witam.Dzis zauważyłem przędziorki na spodzie liści.Zakupiłem szare mydło od "jelenia",tylko nie moge znaleść zastosowania.Ile tego rozpuścić w wodzie.Nie chcę jej zaszkodzić.Help me /:
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
to jak mydlisz rece za długo to Ci szkodzi? Mydlo potasowe w ogrodniczym kup a nie szare i zrob wywar z czosnku i dodaj potasowego mydla w plynie. Przepisow w necie od hu....
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Pytanie gdzie one są w boxie czy out?
Niestety one zawsze wracaja a skuteczne są opryski tylko z chemi rolniczej i bardzo mocnym działaniu
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pytanie gdzie one są w boxie czy out?
Niestety one zawsze wracaja a skuteczne są opryski tylko z chemi rolniczej i bardzo mocnym działaniu

wez no ziomus wyczysc skrzynke ;)

btw
oprysk raz w tyg canna cure i przedziorkow ni ma.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
spam
dzisiaj sie spostrzegłem i juz skrzynka czysta <lol>
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemanko

Mam ten sam problem 9 plantów zaatakowanych poszedł oprysk solidny z canna cure zobaczę co będzie się działo i dam znac
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Jak już robactwo jest, to Canna Cure nie pomoże - opryskałem tak aż kapało z roślin i dopiero Karete Zeon pomógł, co prawda na wciornastki, ale to prawie jeden ch*j. Cure jest dobre, żeby stosować zapobiegawczo na robale i pleśń.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
A jakieś zamienniki rynek holenderski niby pełno tego ale nie wiem o wybrać wolał bym Os z polecenia
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
4 ząbki czosnku kroisz dropno wpieprzasz to do wody na 24-48h czym dłużej tym lepiej nawet kika tygodni może stać. Ja w tym roku zrobiłem taką miksturkę i powien że zadziałała tylko musisz oprysk zrobić dwa razy porządny, natura więc nie musisz sie martwić że jarasz chemie. Jak nie wierzysz, w mojej fotorelacji masz jak go pokonałem :D
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Wlasnie tez wyczytałem ze coś pomaga ale czy w tym stadium pomoże nie wiem. Napar zrobiłem już wcześniej. z samego rana robie im ku**a nalot. Dałem 3 żabki czosnku z ogródka aż oczy szczypała jak obiecałem xD plus jedna cała cebula zalana wrzątkiem i moczy się już z 10 godzin
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Idź do Kruidvatu i kup olej Neem.Grosze kosztuje i ekologicznie pozabijasz wszelkie nieproszone dziadostwa.
Przepis masz w moich tematach...zerknij sobie-podziękujesz potem.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
No siema

Koszt faktycznie mały 8€
Przepis już obczajalem
Dzisiaj akurat zrobiłem oprysk z wyciągu czosnku i cebuli
Pewnie w przyszłym tyg jakos będę zamawiał

Podłączyłem się do tematu kosmosa ale nie chciałem śmiecić forum i zakładać identycznego

Zobaczymy jak pójdzie walka :freak:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Normalnie jak ma iść...jeden oprysk po tym może drugi z zapomnisz że masz jakiś olej,a na pewno zapomnisz gdzie go zostawiłeś.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół