nasiona marihuany

Vapefully.com

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tabius

Guest
Witam
Musiałem stworzyć tego posta bo im się należy reklama. Zamawiałem w piątek (25.08 ) VapCap Ori dziś ( 28.08 ) dotarł to plus pierwszy. Drugim jest kontakt z zamawiającym przez BOK i wyjaśnienie nieścisłości z darmową wysyłką załatwione w 5minut bez marudzenia. Wszystko solidnie i dyskretnie zapakowane jakaś gazetka do tego. Świetny sklep aż żal l, że nie jest to standartem w naszym kraju. Osobiście polecam pomimo tego, że brałem jeden z ich najtańszych produktów to postarali się!.
P.S
Krówki po testingu świetne;) vlepki też!

Pozdrawiam i polecam
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Witam
Musiałem stworzyć tego posta bo im się należy reklama. Zamawiałem w piątek (25.08 ) VapCap Ori dziś ( 28.08 ) dotarł to plus pierwszy. Drugim jest kontakt z zamawiającym przez BOK i wyjaśnienie nieścisłości z darmową wysyłką załatwione w 5minut bez marudzenia. Wszystko solidnie i dyskretnie zapakowane jakaś gazetka do tego. Świetny sklep aż żal l, że nie jest to standartem w naszym kraju. Osobiście polecam pomimo tego, że brałem jeden z ich najtańszych produktów to postarali się!.
P.S
Krówki po testingu świetne;) vlepki też!

Pozdrawiam i polecam

Dzięki @tabius! Mamy nadzieję, że Twój VapCap Original będzie Ci wiernie służył! Za zdrowe płuca! :)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Rok temu jeszcze nie mieli, ladnie odkopales ;)

Jestem jednym z lepszych górników także wiesz...

podklepałem linka żeby każdy nowy user wiedział ,że mają na haszu topik :jaraczz:

i niech tak zostanie dla potomnych.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Jestem jednym z lepszych górników także wiesz...

podklepałem linka żeby każdy nowy user wiedział ,że mają na haszu topik :jaraczz:

i niech tak zostanie dla potomnych.

Dzięki [MENTION=72576]mr.whitewidow[/MENTION]!!!

Pozdrawiamy!
Zespół VapeFully
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół