nasiona marihuany

[AF]150W LED 3590 [0.5m2] 5xAUTO NL X AMI 3xAUTOMARIA II

Wyszukiwarka Forumowa:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
No właśnie wiedziałem ze coś jest nie tak :/ Pomocy!

Fajnie to wyglada, jeden mówi super, świetnie ida a za chwile taki pocisk <lol2>
Spokojnie, one zbierają siły i wy***ia dachem na czasie, zobaczysz ;)
Widze, ze kolega PijeMleko to taki maly śmieszek ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
No ja myśle ze wyjdą dachem ;) jedna już pokazuje preflowery chyba h*j z tej siatki będzie
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Powiem Ci, ze nie wyobrażam sobie siatki przy moich AF. Lubię doglądać panien dosłownie z bliska, wyciągnąć je itp. Scrog w boxie dla mnie to czarna magia i same problemy. Ale to moje zdanie, amator jestem ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
Ja nie wiem jeszcze bo pierwszy raz robie trening pod siadka ale chyba ostatni raz hahaha :p lst bym juz dawno zrobil i bym mial kilka dobrych szczytow :D
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Dużo to z tych automatów nie ściągniesz, jak one dalej takie małe a na dniach zaczną kwitnąć
 
D

DarkMessiah

Guest
Dużo to z tych automatów nie ściągniesz, jak one dalej takie małe a na dniach zaczną kwitnąć

Co ty gadasz. Oparles swoją tezę na tym ze są niskie? Hahaha one nie maja nawet miesiąca a na flo się zaczną wyciągać
 
D

DarkMessiah

Guest
Witam






Dziewczyny juz pokazaly Preflowery. Ledy wisza 90cm od szczytow. Podlane Litem na glowe z nawozami nastepnym razem dam im wiecej wody. Buduja bardzo grobe lodygi zastanawiem sie czy im swiatla nie dac wyzej. Siatka wisi na 20cm od doniczek i tak juz zostanie nie bedzie SCROG-a takiego z prawidziwego zdazenia :lol3: poprzeciagam tylkko odrosty w osobne dziurki. Sprobuje jeszcze raz na sezonowkach kiedys. Na polu chwaly zostalo 7 cipeczek. RIP Tiny Nlxami



Dzien 18 i 22




















Pozdro
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Rośliny ładnie posadzone po rogach doniczek a tu jakieś scrogi na automatach robione xd Weź tą siatkę usuń i naginaj jeszcze ile się da rośliny po całej donicy, chyba lepiej na tym wyjdziesz.
 
D

DarkMessiah

Guest
Rośliny ładnie posadzone po rogach doniczek a tu jakieś scrogi na automatach robione xd Weź tą siatkę usuń i naginaj jeszcze ile się da rośliny po całej donicy, chyba lepiej na tym wyjdziesz.

Sam se nagnij groba i twarda lodyge jak 2 olowki razem :lol3: za malo miejsca na lst tam jest 7 roslin hehe :D
 
P

Piję Mleko

Guest
dlaczego lampa tak wysoko?
EDIT
OOooooo informacja znajduje się na trzeciej stronie

Chciałem się dowiedzieć o jakiejś nowej technice czy coś bo sam próbuję na 90cm ale nie wiem dlaczego to robie
 
Ostatnia edycja:
D

DarkMessiah

Guest
dlaczego lampa tak wysoko?
EDIT
OOooooo informacja znajduje się na trzeciej stronie

Chciałem się dowiedzieć o jakiejś nowej technice czy coś bo sam próbuję na 90cm ale nie wiem dlaczego to robie

To sa stare informacje odnosnie temp. teraz jesr okolo 41 stopni. Mam dla ciebie info bo ostatnio czytalem super artykul w jakiejs gazecie konopnej o nowym treningu nazywa sie "Upside Down" powinien cie zainteresowac
 
D

DarkMessiah

Guest
Ku przestrodze ledowcow na malych powiezchniach

To nie sa zolte koncowki one sa biale swiatlo wisialo przez kilka dni na wyskokosci 90cm podnioslem na 105cm






 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Siema raczej na pewno to nie przez oświetlenie ja mam micro boxa 3 cflki i co uprawę mam tak przestałem na to zwracać uwagę chodź u Ciebie jest to bardziej widoczne.Nic im nie będzie planty są zdrowe idą bardzo ładnie ;)
Jak głośno chodzi Ci ten TD Silent ?
Doczytałem teraz że podałeś im nawóz być może to jest przyczyna ja zawsze daje nawóz gdy zaczyna roślinka kwitnąć w dodatku masz dobra glebę to po co teraz nawozić :D ?
 
D

DarkMessiah

Guest
To jest od światła inne listki się wykręcaly. Nie porównuj Cfl do Led kompletnie inna intensywność. Dałem nawóz bo zaczęły już kwitnąć poza tym bionawozy rozkładają się dłużej i posiadam dużo coco a mało ziemi w doniczkach. Z td jestem bardzo zadowolony jest w szafie wiec go wogole nie susze tylko podmuch z rury jest słyszalny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół