nasiona marihuany

Plagron pure zym

Wyszukiwarka Forumowa:

Alatrax

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
7
Buchów
0
Cześć jak w temacie mam taką odżywkę 100ml kolega mi kupił w sklepie sprzedawca stwierdził że można śmiało cały czas dodawać do wody w necie też pisze że przez prawie cały okres dodawać ale nie ma to jak odpowiedź od growerów co myślicie o tej odżywce chcę dokupić ich więcej z plagronu a co do nasiona mam zamiar posadzić auto ak47 w boxie i chce mieć pewność że moja pierwsza hodowla nie zepsuje się od samego początku pozdrawiam !
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
na pewno nie zaszkodzi roslinkom :p
 
L

Lord of Bhang

Guest
Kazda odrzywka jest dobra jak stosujesz ja wedlug zalecen producenta yo!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To nie jest odżywka/nawóz tylko enzymy. Nie odżywiają w jakikolwiek sposób rośliny a jedynie dbają o stan podłoża. Głównie pomagają rozpuszczać celulozę w glebie, czyli np martwe korzenie.
Przy uprawie z nawozami mineralnymi enzymy robią robotę którą przy organice przy okazji zajmuje się flora bakteryjna.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Tak sobie przejrzałem i ładny asortyment/arsenał ma ten Plagron. Na przyszły OUT stawiam na tę firmę i full zestaw różnych preparatów od nich. Wyliczyłem, że na te 20-25 roślinek wystarczy mi niecałe 130 zł na cały sezon (na cztery preparaty)! :jaraczz: Tanio jak barszcz!
Plus, na koniec, dokupię wisienkę na czubek znaczy Atami Bloombastic 100 ml za 5 dych. Będom killery! :queen:

A co do lania Plagrona, to od poczatku flo leję Plagron PK 13-14 do każdego podlewania (przeważnie razem z BioBizz BioBloom), gdzieś co 3,4 dni i roslinki nie pokazują niczego niepokojącego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół