nasiona marihuany

860w-LED-800w- HPS-DNX COCO BIO PROJECT- OG KUSH-BLUE CINDY-SWEET AMNESIA

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Obecnie mam HPSy 2 x 400w na avengerach i tak bedzie przez zime. Zmienione jak zaczely kwitnac.Mertop fajne suple i wydajne. Z tym podaniem wczesniej MR-2 nie glupie bo bez dodatkowej suplementacji pokazuje braki potasu. Przygotowane mam 4ft bambusy zeby podeprzec rosliny jak zaczna nabierac masy.
Pzdr
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
wyglada naturalnie.. :).. a czy clony to planujesz jakas odmiane?. czy masz jakiegos faworytra?
jeszcze pytanie odnosnie tej tuby grzewczej czy podbija to jakos temp?.
 
D

DarkMessiah

Guest
Gratki Dnx slicznie to wyglada :) te liscie sa wieksze niz moje dlonie :D a malych nie mam :p oby tak dalej
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dziekowac Pany za mile slowo. Odmiane ktora bede chcial klonowac to critical kush od barneya albo ananas wersja 2 od g13 .
To jest koncowka 3 tyg flo ale juz widze ze inicjator ladnie dziala . Metrop tez doklada swoje 2 grosze i ogolnie mimo malo czasu na nie sobie rosna.
Pozdawiam ekipe i zycze milej niedzieli

---------- Post Zaktualizowany 14:47 ---------- Data pierwszego postu 10:13 ----------

Temp grzalki podnosza 3-4* tylko ze sa 3szt, dwie dluzsze 80w i jedna 40w. Bez nich pizgawka i temp spadala do 14*
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
witam DNX chciał bym zapytać czy pestki kupujesz w seeds shopie czy raczej zamawiasz?. Chciał bym zamowić z UK seeds shopu i nie wiem czy jest to bezpieczna opcja.. placenie karta wiec jakies tam dane zostaja w systemie..
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemka. Ja zamawiam pestki z attitude bo maja najwiekszy wybor i dobre ceny a do tego seed shopow u mnie brak.. Robie postal order zeby nie podawac zadnych danych kart etc. Zawsze dziala. Niby podaja ze sa bardzo bezpieczna firma i dobrze zabezpieczona oraz nie zachowuja danych i sa momentalnie usuwane ale ja wole swoje sposoby. A teraz odchodze od pestek i zaczynam zabawe z klonami bo jednak to inna bajka a kasy na pestki tez idzie...
Pzdr
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
a czu mozesz mi opisac na swoim doswiadczeniu cos na temat tych odmian? critical kush od barneya, ananas wersja 2 od g13.. czy rosna duze.. czy topy sa ciezkie i zbite i czy palenie jest mnocne?.. bo rozumiem ze kierujesz sie takze wydajnoscia.. bo sa to odmiany ktore daja raczej wyzszy plon.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemacie
Szybki upek z ogrodka ufoludka ;)
6 tydzien flo . Rozjazd w przyswajalnosci zarcia mam straszny. ALe nic nie zmieniam. Ruszylem drugi namiot ktory bedzie weg roomem a docelowo domkiem mamusi na klony. Zaczynam selekcje kilku odmian i zobaczymy co wyjdzie. Troche te rosliny wolno masy wedlug mojego oka nabieraja . Obecnie ec pozywki 1.6 oraz ph 6.1 co drugi dzien kazda dostaje 1.2l . No i jakos leci .







 
D

DarkMessiah

Guest
Niekore to ci nie dlugo dachem wyjda :jaraczz: Pieknie lecisz!
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
dnx a co powiesz ogolnie na temat tych metropow... jesli mial bys porownac te organiczne nawozy i syntetyczne to jest duza roznica?.. bo czytałem ze i na organice moha wyrosnac ogromne rosliny..
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
siemka
BArdzo mi podeszly te suple i maja potencjal . Troszke inaczej trzeba z nimi bo inaczej przyswajaja rosliny skladniki i mozna balawowac na wiekszych stezeniach smialo.Dopiero pierwszy projekt koncze na nich wiec wypowiem sie doklaniej jak skoncze. Porosly mi wielkie rosliny niektore maja 170cm lol a nie lubie takich roslin jak pierun. Niektore bardzo mozolnie nabieraja masy. Zobaczymy co wyjdzie z tego ale smialo moge napisac ze mozna z metropa wycisnac dobre wyniki jak sie go opanuje.
pzdr
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam DNX czy mozesz juz cos powiedzieć na temat iniciatorow far red?.. czy ciezko co kolwiek stwierdzic?... mysle ze najszybciej bylo byc cos mozna stwierdzic majac 2 uprawy z klonow...
 
R

ruski wentylator

Guest
co taka cisza ? panie czekamy co dalej...
pozdro, zdrowka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół