nasiona marihuany

860w-LED-800w- HPS-DNX COCO BIO PROJECT- OG KUSH-BLUE CINDY-SWEET AMNESIA

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Siemano ! :teasing-with-poking fajnie oglądać takie innowacje , jak juz upieczesz te bocheneczki :D, to zwróce sie o przepis na światło .<lol>

O kolega Nick <peace> , dawno Cie nie bylo widac.
pzdr
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Dnx zrobiłem sobie gnojowke z suszonych skorek banana na ten okropny niedobor potasu i jak podlałem na następny dzień mi brak magnezu pokazalo, wiec podejrzewam ze przy metropie będzie to samo. Pozdro
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Chodzilo o to ze nadmiar potasu bedzie zwiastowal niedobor magnezu.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
No dokladnie kolego, pokazuje mi w kokosku mi mg mimo ze pryskam epsomem i dostaja w pozywce :zombi:
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
UPDATE

Powitac wszystkich.
A wiec w ogorodzie roslinki najstarsze maja 35 dni i dzis zostaly dopiero przelaczone. Musial troche poczekac az mlodsze podrosna i troche ogarna sie po topingu. Rozjazd jak widac calkiem spory <lol> ale co zrobic.
Ogolnie ZMIANY ZMIANY w boksie bo jak by to nie bylo hehe..Powiercilem troche sciany :D i zrobilem wyrzut cieplego powietrza na poddasze . Jest piekna wymiana powietrza ale dosc intesywnie spadla temp.. tym bardziej ze w mojej czesci uk juz zaczyna pizgac i w nocy mam po kilka stopni. Na ratunek wpadla rzecz jasna gavitka i swoja moca puki co 500w dopala roslinki . Ogolnie zmieniam tez lokum gdzie bede mial oddzielne nieogrzewane pomieszczenie wiec beda kabinacje i bedzie trzeba ledy zamienic na hpsy ale to jeszcze troche .
Ogolnie METROP fajnie sie spisuje tylko mialem z nim zawirownia na poczatku i chyba dawalem za male proporcje bo dopiero przy maxymalnych a nawet wiecej zaczely isc jak trzeba.. Ucze sie jeszcze tych suplementow ale daja rade i sa wydajne. Jedynie co musze przyznac ze pod ledem i w kokosie nie dostarczaja moim podpowiecznym mg i cal na odpowiednim poziomie glownie mg musze dostarczac poprzez oprysk sola epsom.
Te cale buteleczki co2 to smiech na sali i badziew jakich malo.. Przy mierniku ppm wiedze dokladnie i produkowaly tylko co2 przez pierwszy tydzien ale na mizernym poziomie 600ppm . Polecialy do kosza :D A wiecej co2 sam produkuje jak zagladam do boksa i cos dzialam bo nawet do 1000ppm :)
Tazke tak sie sprawy maja szanowna ekipo. Dzis przelaczone na 12/12 no i za pare dni wejdziemy w lepszy etap floweringu.
Pare fotek:














Pozdro
 
P

Piję Mleko

Guest
Zainwestuj w butle 5L. Koszt za całość ok 200zł, butla, reduktor, elektrozawór, złączki, rurki i jakiś dyfuzor, nabicie co2 to 20zł. 5L powinno wystarczyć na całą uprawę.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tylko przy takim zestawieniu trzeba by uszczelnic caly boks zeby to mialo sens bo moment i Ci to wyciagnie wszystko ..
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
No i dobrze byłoby gdybyś miał po 28-30 stopni, żeby miało to sens. Nie będzie to trudne do zrobienia kiedy wjadą hpsy
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
idzie dobrze.. choć na syntetykach mysle ze szło lepiej bo miałes juz wszystko ogarniete.. każda zmiana wymaga czasu aby ogarnać..
Ja w terazniejszym grow 5xWhiteWidow od dinafem i 2x Blue Widow 1xcheese mialem pierwsze 3tyg pod ledami cbx i powiem ze strasznie byly marudne.. wsadazilem tylko pod MH a tam mam wszystko obcykane i poszly jak burza.. narazie se darowalem te ledy.. bo nie wiem jak je ugrysc.. listki wysychaja.. rosliny bledna.. jak juz sa wiekrze to lodygi robia sie czerwone.. mysle ze to cal mag i potas..
Szkoda bo mialem nadzieje zobaczyc twoje wykonanie w hydro i czetgos sie nauczyc ...
Teraz jade systemem podlewania co 2 dni i woda co 3-4 podalenie i jest dobrze z tym ze na cheesie zaczely mi sie pokazywac niedobory potasu.. Jednak dotychczas najlepsza metoda jaka uprawialem to multifeeding.. rosliny zdrowe silne.. szly jak burza.. byc moze zainwestuje w jakies podstawki DTW i do tego Jakis brain z pompa (http://www.growell.co.uk/growing-systems/pots-trays/rhizosystem-drain-only-systems.html) cos takiego ... wiem ze duzo taniejj jest zrobic samemu z tym ze jest to dla mnie najlepsza opcja bo zalezy mi na wysokosci.. i musi woda z odplywu byc wypompowana poza box poniewaz wilgotnosc dochodzi nawet do 70% podczas fazy swiatla.
Bede obserwowal.. i powodzenia
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wiem wlasnie niby dostaja wieksze dawki ale mam mono fosofor i chyba im zapodam dzis .. Ogolnie jakos inaczej rzeczywscie niz na syntetyku.. Ale bedzie dobrze ;)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Jakie temperatury masz w nocy? Być może to też przyczyna koloru łodyg.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wtrącę swoje 3 grosze <lol> ja tam deficytu fosforu nie widzę gdyż nie same czerwone łodygi o tym świadczą ale też drobne zdeformowane liście w ciemnozielonym kolorze wpadającym aż w niebieski. Mr1 ma npk 10-40-20 czyli fosforu opór :) azot potas i mg też objawiają się czerwonymi łodygami oraz innymi charakterystycznymi objawami dla danego deficytu. Czerwone łodygi to też może być duża różnica temperatur między dniem a nocą tak jak napisał Grandfather. To moje amatorskie zdanie :freak:
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wiem ze byly noce ze mialy po 10-12* jak mi zapisala stacja min temp.. nie za wiele. Ostatnia noc bylo 15* . Zaprogrmuje im grzaki mam dwie po 80w tubowe i beda dogrzewac boksa bo ogolnie pizgawka na zewnatrz.
Tez do mnie ten fosfor nie przemawia szczerze mowiac..
Ja bym bardziej obstawial na potas bo z nim mam zawsze przygody bo wyssysaja go jak opetane.. Zaczyna sie od lodyg i jak niezareaguje to wywala na lisciach.
Dalem im potsila dwa razy ,niestety minerala ale kolor lodyg sie poprawil. Zwiekszylem im dawki MR-1 i Calgreena i zobaczymy.
Nie ma tragedii ogolnie wiec bez spiny ogolnie .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół