nasiona marihuany

860w-LED-800w- HPS-DNX COCO BIO PROJECT- OG KUSH-BLUE CINDY-SWEET AMNESIA

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
GROWLOG


Kogo Witam kogo goszcze ,ramfantynka na Twoj telewizor
Powitac ekipe na mym kolejnym projekcie ledowym o lacznej mocy 860w .Sa to 3 moduly cob clu058
w barwie 3500k o mocy 700w , jeden panel stb oraz dolozony moj stary mono led cos kolo 100w mocy. Sprawdzalem luxometrem i jeszcze calkiem wydajny. W zalozeniu mialy byc dwa panele stb ale niestety fundusze nie pozlue pozwolily..

Powierzchnia 2m2

6 x og kush -HSO
2 x green crack -HSO
3 x sweet amnesia -G13
3 x blue cindy - G13

Jest to projekt na bio nawozach METROP
Podloze kokos canna plus oraz 25% perlitu
Doniczki materialowe 12l rhizopot
Podlewanie kropelkowe TopSpin
Dodatkowo wisza dwie butelki TNB co2
W tym projekcie bede chcial troche sprawdzic i potestowac wplyw dodatkowgo co2 dla naszych roslinek. Zakupilem miernik co2(ppm) aby dokladnie wiedziec jakie mam stezenia . Docelowo bede chcial wstawic tam butle.


Rozjazd z wieku roslin mam straszny ale dosadzalem rosliny bo pare pestek przygnilo mi .. swiezak w chui :D Trzy najstrasze og kushe wybil 20 dzien a najmlodsza blue cindy ma 12 dni wiec . Wiek bede podawal najstarszych i nich bedziemy sie trzymac aby nie mieszac.

Dodatkwo zamontowalem dwa injcjatory led o barwie 720-740nm FAR RED od rapidleda i mjastra ledowego growmau5'a . Dwa pucki na soczewkach zapalaj sie minute przed zgaszeniem swiatel i swieca przez kolejne 15min aby zinicjowac faze nocna . Przy naglym zgaszeniu przestawienie trwa znacznie dluzej a w efekcie stosowania mamy zsyskac do 2 tyg czasu uprawy a to sporo.
Roslinki troche wygladaja jak palmy z las palmas haha ale to pewne wina ze kabinowalem z moca i wysokoscia oswietlacza.





inicjator kladznie rosliny spac :D




jeszcze pod samym cobem bo kolorofonow :D


Stezenie co2 jakie udalo mi sie najwyzsze zanotowac w growroomie . Ogolnie to lepiej siedziec jak najdluzej z naszymi roslinami a beda podnosimy stezenie co2 nawet do 900ppm :) DLatego czeste przebywanie z naszymi konopiami jak najbardziej wplynie korzystnie .


to moj oswietlacz 120cm x 60cm juz z podpietym stb i zaraz wjedzie chinczyk na druga strone.




Juz bardziej kolorowo :D




Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
No niezle niezle sie zapowiada zycze powodzenia i bede zagladac :) u mnie sie moczy 15gc leca w 12l Airporty bo pan w sklepie za***any mulem dal mi 12 zamiast 6 :D bedziesz stosowac multifeeding? Czy max raz dziennie? Pozdrawiam
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Lampy kozackie!!! Nawoz tez ciekawy, zobaczymy jak sobie poradzi pod ledami. Bede zagladal :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dzieki Panowie ;)
Nie robie multifeedingu podlewan co drug dzien narazie a pozniej beda codziennie . wszystko zalezy od kondycji roslin i jak beda znosily ten nawozy.
Pzdr
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Dzieki Panowie ;)
Nie robie multifeedingu podlewan co drug dzien narazie a pozniej beda codziennie . wszystko zalezy od kondycji roslin i jak beda znosily ten nawozy.
Pzdr

Życzę powodzenia z projektem .
Jestem ciekaw metropa pod cobami, masz cały set ?
Będziesz jechał z tabeli.
Pozdrawiam
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tak caly zestaw ale juz widze ze pod cobem i w kokosie maja apetyt na wieksze dawki . Obecnie jade max dawki z tabeli na ten wiek roslin..
Ogolnie trzeba indywidualnie go brac pod siebie i jakie ma sie warunki. ZObaczymy jak bedzie bo to poczatek no i ucze sie jeszcze tych nawozow.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Startrek wylądował :D Podoba mi sie, połamania tyczek życzę :) Pozdro!
 
L

Lansky

Guest
No ładnie się zapowiada :) Doświadczenie jest widać gołym okiem, proponuję od razu zaopatrzyć się w sznurki do podwiazywania roślin bo w tych doniczkach słyszałem że mają tendencję do przywracania sie:)

Mimo że początek jestem ciekawy finału i jak poradzą sobie nawozy metrop:)
 
R

ruski wentylator

Guest
jedziem z koksem
ja przygotowywuje się do scroga....
pozdrawiam i kibicuje
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Przy dobrym PPFD, temperaturze i nawozach, co2 powinno odegrac duza role. Zobaczymy co za paukie porosna ;)
Pozdrawiam!
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Doświadczenie jest widać gołym okiem, proponuję od razu zaopatrzyć się w sznurki do podwiazywania roślin bo w tych doniczkach słyszałem że mają tendencję do przywracania sie:)

Nie pierwszy raz ich uzywam i sekretem jest odpowiednie ubicie podloza w takiej doniczce. Nic sie nie przewraca i jest ok.
Mi osobiscie bardzo dobrze sie nia nich pracuje.

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:02 ----------

Przy dobrym PPFD, temperaturze i nawozach, co2 powinno odegrac duza role. Zobaczymy co za paukie porosna ;)
Pozdrawiam!

ppfd w tym momencie mam na poziomie 500-550 oraz co2 500-600ppm wiec powinno sie im podobac :D

Troche przymuliem je na poczatku i z dawkami tych bio nawozow bo mialem ewidentnie glodne planty a lecialem 3/4 dawek tabeli.. Trzeba im tego metropa zwiekszac przy mocnym ledzie no i widzie ze mg pokazywaly troche ale mam epsom sol i robie w razie awarii oprysk .
Ph zalecane przez nich to zaczynac od 5.7 pozniej 5.8 i przy 5.9 przelaczac .. Tylko ze przy kokosie przy 5.8 jest cal mg najslabiej przyswajany i co wlasnie bylo widac u mnie i to ladnie potwierdzilo.
Jak bede przelaczal to dam 6.
 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Siemano ! :teasing-with-poking fajnie oglądać takie innowacje , jak juz upieczesz te bocheneczki :D, to zwróce sie o przepis na światło .<lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół