nasiona marihuany

Early Maroc - philosopher seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

thegustator

Chiński zwiadowca
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
163
Buchów
0
Z opisu producenta jest to bardzo szybka odmiana, ustabilizowana(1 fenotyp). Poszukałem troche i z tego co pisze producent na 42°N w Hiszpani kosa przypada w połowie sierpnia. Liczyłem że bedzie wczesna i do października sie wyrobi ale nie ma szans:/ W tym roku mam 3 rośliny tej odmiany i dopiero co nieśmiało puszczaja pierwsze włochy. Ktoś z was miał to na oucie?



fota z wczoraj, sry za jakość
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
trochu poźno weszły na flo ktoś z forum miał i były wczesne niby to 100 sati tak wynika z opisu ale wiesz jak u nas cieżko z dojściem sati ;p ja lece 32reg swoje geny ale to dopiero poczatek ciężkiej pracy (Ruderalis Skunk Outdoor f2seeds x Arjan's Haze 1) kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;p
 

thegustator

Chiński zwiadowca
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
163
Buchów
0
No wiem że pewien gość to miał ale od ponad roku nie było go na forum;] Mam klona tej rośliny, azotan kupiony wiec go pohermie:) Chciałem szybkie crossy porobić, ale jak widać szybkie to to nie jest:/ W sumie to nie wiem czy zdąże jeszcze nasiona zrobić, może sie uda :) Z tym dochodzeniem to różnie bywa, na południu Polski na pewno ze 2tyg wczesniej wszystko kończy niż u mnie na północy.
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
no tak na południu to i czasem do poczatku listopada idzie potrzymać jak dobra pogoda jest ja na jesień w tamty roku w boxie zapyliłem Arjan's Haze 1 tym Ruderalis Skunk Outdoor i z 32 szutk na out ida jak burza wiekszość jest połauto bo włochy maja od połowy lipca wywaliałem męskie te bardziej indica i co sie niedawno zaczeły określać ale damki pozostawiałem jeszcze moze cos z nich bd ;) next sezon selekcja połauto sati i kilka auto było ale juz dawno poszły pod kose ;p chodziłem praktycznie codziennie po to by wyrywac meskie auto jak zaczynały sie okraślać bo auto sativy to mnie nie kręca

a wysadzałem w połowie kwietnia i teraz to kolosy zero lst fima itp .. niech rosna jak im natura karze ;p
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Też mam takie. LSD od Barneys Farm. :freak:

Zastanawiam się co z nimi zrobić. Jak myslicie? Jak najlepiej je wykorzystać w tym momencie?
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
czekaj cierpliwie to ci to wynagrodzi połowa października jak bd pogoda to trzymaj ile wlezie i wiadomo oprysk na pleśń ;p lub poczekaj troche
niech sie trochu boby porobia i objeja żywica to możesz zawsze masło/hasz zrobic

---------- Post Zaktualizowany 11:08 ---------- Data pierwszego postu 11:04 ----------

też mam pare sztuk co zaczynaja sie dopiero określać lub jeszcze sie wcale nie określiły ale mam blisko wiedz staram sie byc w miare 3/4 razy w tygodniu by wyrywac późne meskie ( geny odziedziczone po matce Arjan's Haze 1) reszta auto/połauto ale zostawiam je chyba do listopada moze jakies sionka bd z nich bd (poźne damki ) ;p
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
czekaj cierpliwie to ci to wynagrodzi połowa października jak bd pogoda to trzymaj ile wlezie i wiadomo oprysk na pleśń ;p lub poczekaj troche
niech sie trochu boby porobia i objeja żywica to możesz zawsze masło/hasz zrobic

---------- Post Zaktualizowany 11:08 ---------- Data pierwszego postu 11:04 ----------

czekaj cierpliwie to ci to wynagrodzi połowa października jak bd pogoda to trzymaj ile wlezie i wiadomo oprysk na pleśń ;p lub poczekaj troche
niech sie trochu boby porobia i objeja żywica to możesz zawsze masło/hasz zrobic

No to jestem w szoku, że to w ogóle w tym roku może wydać w ogóle coś w rodzaju boba. Ale zobaczymy poczekamy... W ogóle nie wiedziałem, że pomidorki można tak długo trzymać jeszcze w piździerniku i że bez mocnego słońca już coś tam na nich kwitnie..
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
juz 2 razy dałem sie wrobić tak jak thegustator niby miały być wczesne durban od Dutch Passion i es od fs sciełem w polowie października a o klepie es nawet nie mowie durban troche lepszy ale i tak trzeba troche skopcić ze by sie dobrze zrobić ;p zamiast tytu do blanta dawałem es z lepszym sortem typu maroc
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Miałem na oucie 17'. Do konca nie dotrwaly bo cos je wyrwalo, ale na pewno były takie early jak zapewniał producent. Stracilem je jakoś pod koniec sierpnia, chwile po tym jak pokazaly wloski, takze ten...
W porownaniu do marocow od Oriona to te rosly jakies mizerne, mniej wybaczaly. Nie polecam :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół