nasiona marihuany

Kiedy kosa?

Wyszukiwarka Forumowa:

CmazTDW

Member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
5
Buchów
0
Witam wszystkich !
To moja 1 uprawa wiec na spokojnie :)
Mianowicie jest jakos 90 dzien zycia drzewka i moje pytanie jest takie czy wszystko z nia jest ok.
Chodzi mi o suche i zołte plamki na lisciach, koncowki i dziurawe listki nawet mlode co to moze byc? moge uciac te liscie wiatrakowe mianowicie te liscie ktore sa dziurawe w srodku i na koncu?
2 pytanko jak juz ile do sciecia? i czy cos z tego wgl moze byc ?
Lany nawoz to planktonK
z gory dzieki ;)) ps. u mnie na albumie sa foty ;)
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
To k****** wklej tu zdjęcia !
 

CmazTDW

Member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
5
Buchów
0
Siema!
Ja tu 1 raz ogolnie i jeszcze nie ogarnalem tego tematu he wczoraj troszke u***any po pracy wiec zero ogaru ;) na dole doolaczam foty

 
D

DIABLO

Guest
ta roslina dopiero zaczęła kwitnienie wiec sporo przed nią czasu do scinki a wygląda nawet zdrowo,po 90 dniach w boxie powinna byc gotowa do scinki co to za odmiana i jezeli faktycznie trzymasz ją w boxie to jaki masz fotoperiod ustawiony???
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Gość założył 4 takie same wątki zamiast poczytać odrobinę na forum . Dane producenta zawsze są lekko zafalszowane. Nie tylko nasion . Wszystkiego . Spalania samochodów ... zywotnosc bateri ... wszystkiego . Wiec nie ma co ufać .
Zamiast pisać kolejny wątek wystarczy poszukać czy ktoś już nie chodowal takiej odmiany i porównać ze swoja . Łatwo policzyć po ilu dniach kolega zrobił kose jakie miał problemy czy jakich nawozów używał
Wszystko w życiu chcecie mieć podane na tacy przed nos ....
 

CmazTDW

Member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
5
Buchów
0
ta roslina dopiero zaczęła kwitnienie wiec sporo przed nią czasu do scinki a wygląda nawet zdrowo,po 90 dniach w boxie powinna byc gotowa do scinki co to za odmiana i jezeli faktycznie trzymasz ją w boxie to jaki masz fotoperiod ustawiony???

Siemanko!
Dzieki za odzyw heh ogolnie to roslinka jest mi nie wiadoma jaka jest jej odmiana czyli no name ;/
Widziałes moze wszystkie foty? Chodzi mi o to czy moze nie ktore liscie te dziurawe uciac, i te co maja zolte listki , nie pokoja mnie te dziurki male na mlodych lisciach, ile czasu jej brakuje do konca? czym ja nawozic dalej planktonem K czy moze czyms innym cale foty sie znajduja na galeri tylko te jedyne bo jakos nie moge tu wstawic reszty tylo to 1 foto :) czekam na odzyw i dzieki wielkie i sorry za szum tutaj ale to 1 moje forum na jakim pisze wgl haha wiec na luzie panowie ! :) Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół