nasiona marihuany

Czego to może być niedóbór?

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul Goodman

New member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
2
Buchów
0
przeczesałem już forum pytałem osoby znajome. próbowałem już jakoś przeciwdziałać na razie z marnym skutkiem.
- rosliny są od początku podlewane nawozami BioBizz (fishmix, biogrow - na vege),
- kiedy pojawił się problem zakupiłem canna cure i opryskałem do tego wziąłem jeszcze Sensi Cal Mag Xtra.

dodatkowo mogę powiedzieć, że 4 rosliny (critical) rosną koło siebie rosną w tej samej ziemi (6,5ph), a objawy widać głównie tylko u jednej.
Podlewam odstaną wodą.
nie wiem jakie jest obecnie ph gleby bo nie mam testu.

ostatnią rzeczą jaką zrobiłem (na rezultat przyjdzie dopiero poczekać) to podlałem nawozem chemicznym planton K.

ps. to mój pierwszy post ever więc proszę o wyrozumiałość jeśli gdzieś nie dopełniłem "etykiety" forum.


foto całej rosliny



1.jpg



foto liścia zrobione tydzień później od zdjęcia powyżej

2.jpg



kolejne foto liscia zrobione po kolejnym tygodniu

3.jpg
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Uzupelnij jej potas
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Zdecydowanie tak wygląda brak potasu. Nie wiem jakie dawki tam lejesz w tę glebę i jaka jest (czy przepuszczalna). Mi takie rzeczy zdarzały się przy dużym zasoleniu podłoża i po prostu potas się blokował. Po czasie się nauczyłem, że mniej = lepiej. Przy takim niedoborze zastosowałbym oprysk z KNO3 o EC = 0,5, PH = 6,5
 

Saul Goodman

New member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
2
Buchów
0
dziękuje. KNO3 to czysty azotan potasu. Mam w tej chwili pod ręką plagron PK 13/14 może to się nada. Co to za parametr EC?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół