nasiona marihuany

Nasiona produkcji f2seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Witam. W sklepie f2seeds zauważyłem, ze maja dość spory wybór ich własnych (?) nasion, a konkretniej chodzi mi o outdoor reg. Dużo ciekawych crossow typowo outowych. Próbował ktoś w większej ilości tych pestek i coś mógłby powiedzieć zna ich temat, pokazać jakieś zdjecie?
Durban Poison 100% sativa, zgadza sie czy wciskajo kit?
 
H

HCT

Guest
ja moge powiedziec tyle, ze regi produkcji f2seeds ch***wo kielkuja
chcesz miec 5szt. kup 10, chcsz 10 kup 20.
jesli sie jednak skusisz to koniecznie pochwal sie tutaj ile ci wyszło z ziemi
 
Ostatnia edycja:

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Zarówno ich crossy, jak i te sprzedawane przez holenderskiskun to lipa. To co ja doświadczyłem to rozrzut genów jak stąd do ameryki, kiełkowalność czasem poniżej 50%, spróbowałem po razie obu i już tego nie zrobię.
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
Mam od nich 10 nasion polauto ak47 fem wykielkowaly wszystkie a utrzymalo sie do dzis 9 wszystkie mniejwiecej jednakowe bardzo geste zaczeły kwitnac 3 tyg temu. Wszystkie po lst i wysokosci kd 1.5m do ponad 1.8. Tydzien temu takie byly.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja dostełem te akacze w gratisie 5 szt. Z ziemi wyszły ładnie ale to co z nich urosło to juz inna bajka. Zakwitły po jakichś 4-5 tygodniach. były nietrenowane i niektóre nie miały nawet jedego bocznego odrostu. Kwiaty choć luźne to prawie od razu złapały pleche i ogólnie straszny kał jak dla mnie. Nie posadziłbym tego gdybym wiedział co wyrośnie. Grzesiowe geny w tym samym miejscu porosły ogromne. Nie polecam.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Miałęm ak47 paf z gratisu, wywalił się z doniczką i leżał tak prawe cały lipiec... Gdy podnioslem doniczke zrobiło się coś w stylu lst, wyszedł bardzo niski, rozłożysty, z dużą ilością odrostów, cały fioletowy. Doszedł pod koniec września, plecha łapała (wilgotne bagno) nie mam pojecia jak kopał bo mieszałem wszystkie fiolety :S

edit: w sumie nie wiem czy cały lipiec, po prostu przez miesiąc nie odwiedzałem spota
 
Ostatnia edycja:

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
to jak w końcu ? wysadził w lipcu zbierze w maju 18 ?
 

NormanK

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2015
Postów
32
Buchów
2
Witam miał ktoś Gelato ad od f2seeds . Jakieś info o tej odmianie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół