nasiona marihuany

Kiedy usunąć odrosty

Wyszukiwarka Forumowa:

zozula

Banned
Rejestracja
Sie 2, 2016
Postów
47
Buchów
0
Witam, Chciałbym sie zapytać kiedy usunąć malutkie odrosty z których i tak nic nie będzie?
Lepiej to zrobić na veg czy na flo??
Pytam bo jedni twierdzą że należy robić to podczas wegetacji i nie stresować rośliny podczas flo, a inni twierdzą żeby to robić tylko i wyłącznie podczas kwitnienia.
Prosze o porade doświadczonych ogrodników.
Z góry dzięki.
 
Ostatnia edycja:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Odpowiedzi są różne i to zależy od tego jak ci wygodnie. Robi się to NAJPÓŹNIEJ na początku flo
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Ile osob tyle teorii - ja usuwam po zakonczeniu wyciagania sie roslin - wtedy dopiero widac co usunac a co zostawic ;)
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Jak bardzo to golic? Pod same szczyty, czy zostawić coś nizej? Lepiej zrobić to raz a porzadnie, czy rozłożyć to na raty?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
najwazniejsze nie stresowac w czasie indukcji

po mojemu golic na flo gdy widac wszystko co trzeba usunac ...usuniesz na wega to i tak bedziesz golil pozniej wiec lepiej raz a dobrze

=====

golic po same szczyty? tego to i dalajlama nie zrozumie
 

zozula

Banned
Rejestracja
Sie 2, 2016
Postów
47
Buchów
0
najwazniejsze usuniesz na wega to i tak bedziesz golil pozniej


Przecież jak usune na veg to później nic nie będzie do usuwania. Mi nie chodziło o liście tylko o same odrosty (z których i tak nic nie będzie)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
A masz swiadomość jak bardzo roslina potrafi urosnać po przejściu na flo?
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Chodzi o to, że jak poobcinasz na wegu to roslina spróbuje się zregenerować :) no i nagle możesz zostać z plątaniną szybko rosnących, słabych odrostów, a to chyba nie o to chodzi...
 

zozula

Banned
Rejestracja
Sie 2, 2016
Postów
47
Buchów
0
Chodzi o to, że jak poobcinasz na wegu to roslina spróbuje się zregenerować :) no i nagle możesz zostać z plątaniną szybko rosnących, słabych odrostów, a to chyba nie o to chodzi...

Ale o czym ty w ogóle pie****isz, przecież jak masz rośline na vegu to już widać które odrosty będą małe i mało z nich będzie, dlatego sie pytam kiedy lepiej je usunąć i czy w ogóle je usuwać... a nie ty mi wyjeżdżasz z tym że na flo roślina dalej rośnie, bo to to ja wiem, już uprawiałem nie jedną rośline.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Kolejny nerwowy... skoro wiesz to po co pytasz? Napisalam dlaczego ja usuwam po zakończeniu wyciągania i jakie zauważyłam konsekwencje obinania na wegu - a Ty rób jak chcesz :)
 

zozula

Banned
Rejestracja
Sie 2, 2016
Postów
47
Buchów
0
Kolejny nerwowy...
Kto nerwowy?? bo na pewno nie ja......
Nie pytałem sie czy roślina rośnie dalej po tym jak zakwitnie, tylko o co innego sie pytałem, Jak umiesz pomóc to pomóż a jak nie to sie nie udzielaj, bo te twoje rady są jak o du*e potłuc. Oglądałem twoje posty i z ich wynika że lubisz chyba pisać tylko, skoro tak to idź do jakiejś redakcji bo masz atuty żeby być dziennikarzem.... Dziennikarze też piszą to co im ślina obok języka przyniesie.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Zaryzykuję i wyjaśnię Ci to krok po kroku:

-jak ucinasz na wegu to nie wiesz czy dany odrost wystrzeli w górę czy nie (dlatego wspomniałam o tym że roślina sporo rośnie)
-na wegu roślina stara się zregenerować i w miejscu uciętego odrostu mogą się pojawić kolejne (i znowu nie wiesz jak mocno podrosną na flo)

w związku z powyższymi punktami:

-ucinam dopiero jak roślina zakończy pełny wzrost

efekt jest mniej więcej taki:



I jakbyś miał wątpliwości - to jest moje zdjęcie, mojego krzaka z mojej fotorelacji :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół