nasiona marihuany

Dojdzie mój patykowy Durban?

Wyszukiwarka Forumowa:

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Siema,
Jak myślicie, dojdzie badyl po prawej stronie zdjęcia? Ma ok 160cm.
Foto zrobione 19 sierpnia br. Póki co nawet nie zaczął kwitnąć a pogoda do dupy...
Przez 3 miesiące byłem u nich 2 razy, więc i tak się cieszę, że nic mi ich nie zjadło, nie spleśniały i przetrwały ostatnie burze. Zawsze będzie trochę swojego. Podlewane tylko 2 razy zestawem Canna, miesiąc temu i jak były robione foty, później sam deszcz.
Po lewej stronie Auto AK 2.0 - dojdzie na bank, jak nie spleśnieje.
Obydwa wysadzone 30 maja br.



Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Będzie ciężko no ale- dojdzie czy nie dojdzie -trzymaj ile się da do oporu ,w końcu zacznie kwitnąć .
Do pierwszych przymrozków trzymaj zawsze coś będzie .
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Moje tez nie kwitną jeszcze a posadzilem w końcem mają
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Najgorsze, że w tym rejonie przymrozki mogą już przyjść w końcówce września. Więc raczej ją na straty spisuje, w miesiąc i tydzień nie dojdzie pewnie. Zawsze jest chociaż makumba :)
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Prawdopodobnie ph. Rozpoznaję po roślinności dookoła, spróbuj podsypać dolomitem i dać dawkę nawozu na kwitnienie i obserwuj. Porządna dawka fosforu i potasu będzie dla nich swoistym znakiem że czas już ładować energię w kwiaty i pozbywać się powoli liści. Ma też prawdopodobnie niedobór żelaza przez zbyt niskie ph dlatego liście żółkną, nic nie stało by się jeśli dałbyś dolistny oprysk chelatem żelaza np Florovit 15 zł to nie wielki wydatek a rośliny się odwdzięczą. Jeśli zrobisz to wszystko z głową to do połowy września powinieneś zebrać plon.
A i zapomniałem napisać jak będziesz robił oprysk to tylko z samego wieczora jak już będzie słońce zachodziło i nie będzie świecić na nie, inaczej może popalić dziury, pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Powiadasz, że jeżeli dostosuje się do Twoich rad, to do połowy września, czyli jakieś 20 dni, będę robił harvest z rośliny, która nawet nie zaczęła kwitnąć ? :) no nieźle... :D
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
swoistym znakiem że czas już ładować energię w kwiaty i pozbywać się powoli liści.

A i zapomniałem napisać jak będziesz robił oprysk to tylko z samego wieczora jak już będzie słońce zachodziło i nie będzie świecić na nie, inaczej może popalić dziury, pozdro.

Niby dlaczego roślina ma zrzucać liście? Liście podczas fotosyntezy wytwarzają składniki odżywcze.

Oprysk najlepiej robić z samego rana.

Jak robi się zimno w nocy to może spróbuj przykryć łodygę agrowłókniną. Nie jestem w 100% pewien ale coś mi się ze szkoły kojarzy, że podczas przymrozku dzieję się coś z sokami w łodydze i trzeba przykryć łodygę u podstawy.
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Liście zrzuca już na samym końcu jak nie potrzebuje fotosyntezy bo kwiaty dostatecznie dojrzałe, a z tą połową września może faktycznie trochę poleciałem, ale to żeby trochę nadzieji wzbudzić ze cos z niego będzie :D

---------- Post Zaktualizowany 11:58 ---------- Data pierwszego postu 11:54 ----------

A i zapomniałem dodać walnij też jakiś oprysk na pleśń, topsin np i po kilku dniach możesz wzmocnić np opryskiem z pestek grapefruita firma target o ile dobrze pamiętam taki sprzedaje.
 
L

Lord of Bhang

Guest
ładuj w nie burzekwiatów substrala 10:30:20 zaczynaj od 1/3 dawki a spuchną jeszcze na 100%
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Ten po lewej już ścięty, Durban dopiero od 11 dni kwitnie... tak więc nawet do połowy października nie dojdzie w pełni (oczywiście, jeżeli nie będzie przymrozków!) Nie wiem jak Wam te Durbany dochodzą w naszym pięknym kraju :)
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Teraz wygląda tak... Potrzymam go do 23 października, może chociaż troszkę dojdzie. Jak sądzicie?





Dostał zwiększoną dawkę Canna Boost, PK 13/14, Cannazym, Canna Flores i został spryskany Canna Cure.
Teraz 2 tygodnie czekania i ścinam, może chociaż z 20g bedzie.
Pozdro
 
P

Piję Mleko

Guest
Wątpię żeby wchłonął te nawozy, przecież jest tak zimno że nie ma żadnej przemiany. Spójrz na drzewa co sie z nimi dzieje.
Poza tym dojdzie, napewno.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
No z tymi nawozami też tak myślałem, ale polałem bo i tak się termin ważności kończył, a nóż coś przyswoją :D
A z tym, że dojdzie na pewno to mnie pocieszyłeś bardzo :)
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Przymrozek nie, ale było ok 4-5 stopni przy glebie w nocy. Teraz sprawdzając kilka stron z pogodą, podobno do 23 ma być minimum 5-6 stopni w nocy. Stąd ta data ścięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół