nasiona marihuany

cicha i wydajna Wnetylacja.prosba o rade

  • Autor wątku Usunięty 21047
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 21047

Guest
Czesc.
Jak zapewne nie jeden z Was zauważy jestem użytkownikiem forum już długo,ale miałem rozbrat z tematem i teraz jestem swiezak.Wczesniej pod HPS250 w namiocie 90x90 zrobiłem 5 bardzo udanych upraw:).ale do rzeczy

Planuje zrobić boxa na2- 3- automaty. (aktualny 40x45 cfl 125dual mnie nie zadowala ponieważ przy 3 automatach nie idzie nawet reki wsadzić żeby podlac).

Box docelowo ma stac w szafie o wymiarach 100x140x50 szerokość x wysokosc x glebokosc

zrodlo swiatla to cfl 125W Dual i tego nie będę zmienial

mysle o wymiarach 60x45 szer. x gleb. aby zamontowane slonce moglo być na samym srodku i wysokość sam nie wiem 100cm?.(20 doniczka +20 oświetlenie zostaje 60cm przy LST powinno wystarczyc) .Przy tych wymiarach zostaje mi miejsce na zewnątrz na filt

Proszę o odpowiedz na kilka pytan:

1.czy montując CICHE wentylatory (które mam nadzieje mi polecicie) mogę liczyc na to ze będzie to naprawdę cichy zestaw?
2.prosze o rady dotyczące wentylacji i filtra aby to ze soba wspolpracowalo i ogarnelo boxa o którym pisalem.prosze o konkretne nazwy abym mogl sobie o nich poczytać czy porownac ceny
3.ewentualne sugestie co do wymiarow boxa pod te oświetlenie mile widziane

Jeszcze raz podkresle ze musi to być dyskretny box.

Zapraszam do dyskusji
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Przy tym oświetleniu ogarnął byś wentylację na jakiś komputerowych wiatrakach tyle że wtedy musiał byś kombinować z filtrem DIY.
Kup sobie najmniejszy kanałowy went, dopasuj do tego filtr i doinwestuj w tłumiki żeby za bardzo nie wyło.
 
U

Usunięty 21047

Guest
aktualnie mam na komputerowych i nie jest latwo choc przyznaje ze to bardziej wynika z moich bledow przy konstrukcji boxa .Ale ten był na probe czy się jeszcze do tego nadaje:)

Dokladnie musi być filtr.Dlatego idąc za Twoja rada znalazłem w growshopie cos takiego:

WENTYLATOR KANAŁOWY BLACK ORCHID AXIAL-QUIET 2-BIEGI FI 100MM 75/100M3/H cena 100zl
FILTR WĘGLOWY CAN ORIGINAL FI 100/125MM H25CM 75-100M3/H cena 100 zl
TŁUMIK AKUSTYCZNY ELASTYCZNY S-FLEX FI 100MM 60CM cena 90zl x2 żeby był przed i za wentylatorem

a jak z montażem?
kiedyś przy hps250 na wylocie miałem zwykly lazienkowy 95M3/h który wisiał na poziomie dolu odblysnika aby wyciagac cieple powietrze z lampy i wystraczalo (wiadomo było kilka komputerowych mieszających) aby temperatura nie przekraczala 28 stopni.
Wiem ze wylot powinien być w najwyższym punkcie ale czy może być takie rozwiązanie jak opisałem powyżej?
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
aktualnie mam na komputerowych i nie jest latwo choc przyznaje ze to bardziej wynika z moich bledow przy konstrukcji boxa .Ale ten był na probe czy się jeszcze do tego nadaje:)

Dokladnie musi być filtr.Dlatego idąc za Twoja rada znalazłem w growshopie cos takiego:

WENTYLATOR KANAŁOWY BLACK ORCHID AXIAL-QUIET 2-BIEGI FI 100MM 75/100M3/H cena 100zl
FILTR WĘGLOWY CAN ORIGINAL FI 100/125MM H25CM 75-100M3/H cena 100 zl
TŁUMIK AKUSTYCZNY ELASTYCZNY S-FLEX FI 100MM 60CM cena 90zl x2 żeby był przed i za wentylatorem

a jak z montażem?
kiedyś przy hps250 na wylocie miałem zwykly lazienkowy 95M3/h który wisiał na poziomie dolu odblysnika aby wyciagac cieple powietrze z lampy i wystraczalo (wiadomo było kilka komputerowych mieszających) aby temperatura nie przekraczala 28 stopni.
Wiem ze wylot powinien być w najwyższym punkcie ale czy może być takie rozwiązanie jak opisałem powyżej?

może być... ale problem może sie pojawic jak zaczniesz zmieniać wysokość lampy.
 
U

Usunięty 21047

Guest
Izak Dzieki za rady .kupiłem co wypisałem wyżej poza tłumikami bo jak mi podlaczyli w growshopie to było wystarczająco cicho.montaz za 2 dni.
temat do zamkniecia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół