nasiona marihuany

Palenie maryśki przed zajęciami?

Wyszukiwarka Forumowa:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Cześć witam was wszystkich bardzo serdecznie!
Co myślicie o zapaleniu sobie maryski przed sesją albo może lepiej jakimś mniej ważnym testem (żeby czegoś nie odwalić heh) ew dla luzu miedzy zajęciami..
Nie mówie tu o upierdzieleniu sie tylko o kulturalnym buszku z vaporyzatora
Bardziej byś preferowal sativke indyjke czy hybrydke?

ps: mało co pale, prawie wgl bo uzywek uzywam jedynie w jakichs celach a nie bo mi sie nudzi :p
Nie to co znajomi z roku...
Zapraszam do dyskusji, może ktoś ma jakieś ciekawe doświadczenie?

Ps2: gimnazjum skończyłem 6 lat temu ?
 
Ostatnia edycja:

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
Najlepiej to przed zajęciami z obliczania pola kwadratu ***nij się mocno w głowę, powtarzaj do skutku. Matka wie, że ćpiesz?
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Wow te twoje posty są tak śmieszne ze o mało się ku**a nie udławiłem twoimi sucharkami
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To rozwaliłeś :)

ps. ale czasy szkoły pamiętam pięknie, co przerwa zbiórka w kiblu i jaranie z butli :D
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Zrobilem edit bo po przeczytaniu wychodziło jakbym chodził do gimnazjum ?

---------- Post Zaktualizowany 01:47 ---------- Data pierwszego postu 01:46 ----------

W której byłeś? ?
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
Zrobilem edit bo po przeczytaniu wychodziło jakbym chodził do gimnazjum

---------- Post Zaktualizowany 01:47 ---------- Data pierwszego postu 01:46 ----------

W której byłeś?

Ziomek, paliłem przed zajęciami pod oknami dziekanatu codziennie przez 2 tyg, nie warto. Ludzie z grupy myśleli, że jestem ćpunem, uzależniony od zioła itp. Prawie u***ałem przez to sesję. Był też ziomek na roku co codziennie walił kwas czy coś innego bo aż wyginało go i jakoś zdał więc rób jak uważasz, masz 22 lata.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
A nie sadzisz ze np w niektórych sytuacjach może pomóc by się bardziej skoncentrować?
Pozatym co lidzie by mogliby o tym wiedzieć jeśli byłaby pełna dyskrecja miedzy the best ziomkami.
Wiadomo ze trzeba wyczuć sytuacje + myśleć łbem a nie 4 innymi literami...

---------- Post Zaktualizowany 02:11 ---------- Data pierwszego postu 02:08 ----------

Fajnie jakbyś jeszcze napisał co tliłeś i ogólnie późniejsza "jazdę" na zajęciach ;D
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Piękna nauka humanistyczna jaka jest filozofia :p

---------- Post Zaktualizowany 02:21 ---------- Data pierwszego postu 02:16 ----------

Zaskoczyłem Cię? XD
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
Nie wiem jak wyglądają zajęcia na filozofii ale jeżeli rozmyślasz nad sensem życia itp. to spoko, zioło podniesie kreatywność ale nie poprawi koncentracji. Jak byłem zjarany na zajęciach to nie mogłem się skupić na tym co się dzieje, zapominałem co wykładowca mówił 5 minut wcześniej i strasznie było to nudzące więc uciekałem w rysowanie na ostatniej stronie czy śmieszkowanie ze znajomymi. Przez zioło musiałem też wyjechać studiować do innego miasta bo pewnego dnia tak się zjarałem, że na zajęciach puściłem pawia.... przypał w ch*j, na szczęście było to pod koniec roku. Hybryda.
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
Nie paliłem fajek, a ziomek po zielsku poczęstował i nie wiem, może przez fajkę albo za mocno się zjarałem.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
kiedyś kminilem co by się stało jakby wyglądała taka lekcja na super ziole, czy np kreatywność znajdowałaby się w punkcie szczytu czy może bym posilał się kanapka koleżanki idk
Poczekajmy może Inni maja jakies doświadczenia .. dzięki za poruszenie tematu :D
W końcu raz się żyje, dopóki czegoś nie spróbujesz nie będziesz wiedział czy to dobre dla Cb ?

---------- Post Zaktualizowany 02:36 ---------- Data pierwszego postu 02:35 ----------

Wydaje mi się ze delikatna medyczna by najlepiej siadła ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół