nasiona marihuany

przechowywanie nasion pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
Witam serdecznie otoz niech nie ktorzy wybacza mi ze podpinam sie pod do samo pytanie ale
czy jezeli trzymam nasiona w plastikowych pojemniczkach w pokoju to
sa dobrze przetrzymywane do nastepnego sezonu ?? czy popelniam blad i bedzie mnie to kosztowalo utraty zebranego dobytku , zaleca ktos inny sposob
zaznacze ze z lodowka odpada nie mieszkam sam
w nie ktorych plastikowych pojemniczkach mam waciki a ogolnie nasionka powkladalem w te same pojemniczki co otrzymalem przy zakupie

czekam na jakies porady:spalony:
 
L

Lord of Bhang

Guest
ELO moga byc w pojemniczkach jak powkladales waciki byle by byly w ciemnym miejscu ja np przetrzymuje w zwyklym pudelku w szafie tylko zeby nie bylo wilgoci i gitara pozdro 5!:)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Lodówka...
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
No już Panowie nie przesadzajmy, jak ma je sadzić za rok to może spokojnie trzymać w suchym ciemnym miejscu...
Jak je chce trzymać latami to wiadomo lodówka ale jak ma z nimi startować next outa to na luzaku
 
H

HCT

Guest
No już Panowie nie przesadzajmy, jak ma je sadzić za rok to może spokojnie trzymać w suchym ciemnym miejscu...
Jak je chce trzymać latami to wiadomo lodówka ale jak ma z nimi startować next outa to na luzaku

jak mozna cos zrobic dobrze albo bardzo dobrze to chyba lepiej opcja druga :) za rok nei wysieje i powstanie nowy za***isty temat: "moje pestki maja rok i byly przechowywane w szafce, wykielkuja?pomocy"
lol
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
wrzuć je do zupy są bardzo odżywcze <joint>
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ciemna reklamówka, lub folia i dać w dobrze zakręcony słoik. Słoik z pakunkiem należy włożyć do lodówki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół