nasiona marihuany

Zapach na zewnątrz boxa

  • Autor wątku Usunięty 71376
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 71376

Guest
Witam.
Przymierzam się do hodowli indoor.
Mieszkam w bloku, dlatego zależy mi na dyskrecji, dlatego nie może mnie zdradzić wiadomy zapach.
Chciałbym zakupić namiot jednakże mam wątpliwości czy to nie ryzykowna inwestycja. Jak dotąd mam 2 opinie od znajomych. Pierwsza jest taka, że jeśli zastosuje dobry filtr węglowy to nic nie będzie czuć. Druga opinia jest taka, że pomimo filtrów namiot będzie przepuszczał zapach.
Proszę o wypowiedzenie się osób które miały z tym do czynienia.
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Filtr odpowiedni dobrany będzie efektywny - nie będzie przepuszczał zapachu.

A bez filtra to nawet boxa 0.36 będzie czuć w całym mieszkaniu.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Dobry wentylator i filtr włączone 24h - będzie ok, ale pamiętaj że wentylacja generuje całkiem spory hałas ;-)
 
U

Usunięty 71376

Guest
akurat hałas jest mało istotny.czyli rozumiem że mogę śmiało działać.Do dyspozycji mam przestrzeń 1m na 2metry. Istotna jest też dla mnie kwestia rachunku za prąd.czy dużo droższe są ledy. ale to już może pytanie do sprzedawców w sklepie.Pytanko gdzie rozglądać sie za kupnem.Mam jakiś kupon na mrgrow.pl.tu widze reklamy growbox.pl coś jeszcze mam brać pod uwagę jeśli chodzi o sklepy?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Growbox.pl to bardzo dobry sklep. Hałas w bloku jest bardzo istotny. Do mieszkania trzeba wszystko jak najcichsze.
 
Ostatnia edycja:

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Jak masz dobrze filtr podlaczony nic nie bedzie czuc. Na ledach sie nie znam, ale przy hpsach 400W plus 100 miesiecznie do rachunku, 600W plus 120 zlotych o ile dobrze pamietam, bo dawno sie w to nie bawiem. Kiedys posiadajac boxa 0,81 m2 bez filtra zapach zaczynalem czuc 2 poziomy nizej na klatce niz znajdowalo sie moje mieszkanie. Sam sie sobie dziwie, ze az tak odwazny bylem xD. No i moja rada na koniec: odpusc sobie ten pomysl skoro konsultowales to ze znajomymi... I czasami tez rusz glowa bo jak chcesz to moge Ci zaraz powiedziec gdzie mieszkasz i jakim samochodem jezdzisz... A jak tam Ci wyszly te twoje Auto AK 2.0? I jeszcze moglbym tak drazyc az bym Ci w koncu do drzwi zapukal...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół