nasiona marihuany

Lasek AF Think Different OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
O kuchnia, ale las! Brawo! :) I zazdraszczam. ;)

Też mam jednego Think Differenta, ale mój (posadzony na początku czerwca) mój ma około metra i jeszcze nie kwitnie. Miałeś ju.ż do czynienia z tą odmianą? Dobre palonko wychodzi?

Ja mogę powiedzieć Ci że ta odmiana naprawdę zrobiła show , miałem ją sam pod lampką CFL125W i byłem jak najbardziej zadowolony z topów jak i kopliwości tematu.

A słynny kolega ''Prada'' jest czysty dowodem na to, że ta odmiana jest w stanie dać taki plon o jakim napisał producent!!!! :spalony:
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ja mogę powiedzieć Ci że ta odmiana naprawdę zrobiła show , miałem ją sam pod lampką CFL125W i byłem jak najbardziej zadowolony z topów jak i kopliwości tematu.

A słynny kolega ''Prada'' jest czysty dowodem na to, że ta odmiana jest w stanie dać taki plon o jakim napisał producent!!!! :spalony:

Dzięki za odpowiedź. :) Jestem bardzo zainteresowany tą odmianą. 19-procentowa THC sativka mmmm. W tym roku miałem trzy pestki TD z czego wykiełkowały dwie, z czego urosła jedna. Drugą zalało, a ta, co urosła do metra wysokości jeszcze nie kwitnie i też jej grozi zalanie. Aż się boję zajrzeć na spota, bo może znowu się podniósł poziom wody i mojego piknego Think Differenta zobaczę rosnącego w wodzie. Taki mi wyszedł pierwszy out. :/

Niemniej, bogatszy o doświadczenie w wyborze miejscówki myślę o małym lasku Thik Different na przyszły rok. Tylko szkoda, że pestki takie drogie (swoją drogą, kolega klimt11 musiał wydać na pestki niezły majątek) i że nie znam tego ziela. Przed zainwestowaniem na przyszły rok i zasadzeniem chętnie bym spróbował, co to za cudak z tego Think Differenta....
 
F

Freshy

Guest
Respektuje w choy za taką uprawę <peace>
Pozwól że zapytam, myślałeś o tym co by było jakby cie przyłapali przy tym ? :shock:
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Respektuje w choy za taką uprawę <peace>
Pozwól że zapytam, myślałeś o tym co by było jakby cie przyłapali przy tym ? :shock:

A dziękuje bardzo, bardziej o problemach z policją myślałem o korzeniach w ziemi przed przekopaniem ^^
a tak serio to oczywiście że myślałem, ale jestem nie do wyjęcia na spocie, pierwsza sprawa rekordy szkoły na 100m za dzieciaka + niezła forma fizyczna teraz, a pościgi policyjne mam przetrenowane ^^ 2. telefon wyłączany grube kilometry przed spotem, razem z baterią 3. miejsce jest naprawdę bardzo trudne do znalezienia i żeby tam dojść trzeba być debilem, bo ani nie ma tam po co iść ani droga nie zachęca do spacerów wręcz przeciwnie więcej szczegółow nie będę tutaj pisał ale jestem spokojny, grzybów rybów tam ni ma a i na szukanie rogów nikt by się tam nie wybrał. 3. gdyby policja odwiedziła mojego spota, zauważył bym już po drodze, bo nie ma tam żadnych śladów butów zawsze je zacieram i staram się raczej łazić po gałęziach na ziemi żeby ich nie robić, a poza tym mam przygotowaną dobrą wkręte w razie czego, po co tam jestem, ale wiadomo trzeba się z tym liczyć, czasami warto zaryzykować jeżeli robisz coś z głową, do tej pory bardzo uważałem pierwszy raz się wychyliłem z fotami na forum i mam nadzieje że nie pożałuje bo jak już coś to jedynie to może mnie spalić
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
2.5 - 3ml na 2 litrowy opryskiwacz. Może po prostu niektóre są bardziej podatne na pleśń. Wtedy jest ciężki temat.


Panie delavega Teldor zaczął działać ! :D Za***iscie w końcu jakaś nadzieja, ale zauważyłem że plecha ustaje w momencie kiedy topy są już po tej najlepszej fazie przyrostu i kiedy się w wypełnią, może to przypadek ale na 4 innych spotach właśnie tak u mnie było z których 2 praktycznie były dzikie i nic tam nie robiłem raz czy 2 byłem nawóz sypnąć bo zwyczajnie nie miał bym czasu na spanie a w nocy komary by mnie za***ały to po drugie na dwóch następnych zrobiłem raz oprysk i doczekał spokojnie starości jeden nawet mi przekwitł a 2 chyba już zaczynały, ale chociaż widziałem jak przekwita ten piękny kwiat, jestem chyba w gronie nie licznych :D ^^
Życzę powodzonka u Ciebie i właśnie muszę zaglądnąć jak te Twoje GGS-y mistrzowskie !
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Uszanowanko:bounce:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Co tam u Ciebie? Wszystko w porządku?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
pewnie trymuje dniami i nocami :D
 

Zyzz

Member
Rejestracja
Lut 6, 2018
Postów
22
Buchów
0
Szanuje jak po***any i mam pytanie bo chciałbym odwalić podobny projekt tylko zastanawia mnie jaką miałeś mieszankę gleby-100% spotowa bez żadnych dodatków czy może z obornikiem naturalnym albo granulowanym czy też azofoską... Dawałeś jakieś wapno albo dolomit? No i jak wyglądało podlewanie przy tak dużym projekcie? Liczyłeś na matkę naturę i deszczyk czy targałeś butle/wiadra? Jeśli tak to z nawozami czy odpuściłeś sobie? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! Powodzenia w dalszych uprawach ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół