nasiona marihuany

Root Juice Biobizz-jak długo stosowac?

Wyszukiwarka Forumowa:

Netherlands THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
129
Buchów
1
Witajcie.
Otóż mam rozkmine jak długo stosować root juice w przypadku automatów?
Na stronie z tym nawozem pisze, aby stosowac go do pierwszych oznak kwitnienia.
W tabeli z dawkowaniem pokazane jest, aby tylko na pierwszej polowie wega stosowac root juice.
Jak to w koncu jest?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Korzenie intensywnie rozwijają się jakoś do 2-3 tygodnia flo, więc możesz do tego momentu podawać.
 
B

biohujus

Guest
Tak samo. W automatach chodzi o to, że wcześnie zakwitają i nie są w stanie w takim czasie rozbudować korzeni.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Czy jest sens w ogóle tego używać? Cena tego to aż ok 150zł za 1L. Ja nie używam żadnych ukorzeniaczy i roślinki rosną bardzo dobrze.
Mi sie wydaje że jest tak że pojawił sie rynek i ludzie którzy chcą na tym rynku zarobić, i wymyślają jakieś kompletnie nie potrzebne ukorzeniacze, sracze i inne pierdacze.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czy jest sens w ogóle tego używać? Cena tego to aż ok 150zł za 1L. Ja nie używam żadnych ukorzeniaczy i roślinki rosną bardzo dobrze.
Mi sie wydaje że jest tak że pojawił sie rynek i ludzie którzy chcą na tym rynku zarobić, i wymyślają jakieś kompletnie nie potrzebne ukorzeniacze, sracze i inne pierdacze.

Jeśli z pomocą tego litra zrobisz 5g więcej to już masz go za darmo. Jak zrobisz 10g to już jesteś na plus. A taki litr wystarczy na długo długo, i pomoże zrobić więcej niż 5 czy 10g. Moim zdaniem się opłaca.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
haha śmieszek weś mnie nie rozśmieszaj, był tu jeden kolo na forum co robił porównanie na klonach z preparatem BioHeaven, i jedną rośline podlewał tym preparatem a drugą nie, i z tej rośliny co podlewał ją BioHeaven zebrał 1g więcej, a to oznacza że mógł zebrać tak samo 1g mniej. Cena BioHeaven to ok 190zł za 1L.
Ja też moge nalać do butelki wody i dodać za***isty opis że rośliny będą rosnąć ładnie, zdrowo, kolorowo, Ale czy na pewno?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
haha śmieszek weś mnie nie rozśmieszaj, był tu jeden kolo na forum co robił porównanie na klonach z preparatem BioHeaven, i jedną rośline podlewał tym preparatem a drugą nie, i z tej rośliny co podlewał ją BioHeaven zebrał 1g więcej, a to oznacza że mógł zebrać tak samo 1g mniej. Cena BioHeaven to ok 190zł za 1L.
Ja też moge nalać do butelki wody i dodać za***isty opis że rośliny będą rosnąć ładnie, zdrowo, kolorowo, Ale czy na pewno?

Ale ten 1l wystarczy Ci na 20 roślin( nie wiem na ile, strzelam) więc masz możliwość zrobić 20g więcej. W dalszym ciągu się opłaca. Wolę wydać te 190zł na litr nawozu który pomoże mi zrobić 20g więcej niż wydać je na kilka gram u dilla, do którego i tak pójdę jak mi się skończy palenie. A palę dużo/bardzo dużo.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
haha śmieszek weś mnie nie rozśmieszaj, był tu jeden kolo na forum co robił porównanie na klonach z preparatem BioHeaven, i jedną rośline podlewał tym preparatem a drugą nie, i z tej rośliny co podlewał ją BioHeaven zebrał 1g więcej, a to oznacza że mógł zebrać tak samo 1g mniej. Cena BioHeaven to ok 190zł za 1L.
Ja też moge nalać do butelki wody i dodać za***isty opis że rośliny będą rosnąć ładnie, zdrowo, kolorowo, Ale czy na pewno?

Test na dwoch plantach nie jest do konca miarodajny, chociaz dobrze, ze na klonach. Mozna stosowac "odpadki" do tworzenia wlasnych nawozow, mozna kupowac gotowce - organiczne, mineralne... czy sie oplaca? Nie wiem, ale testuje w aktualnej uprawie bioheaven i zobacze jak beda rosly. Wiesz, oprocz ilowci chodzi tez o jakosc - twardosc topow, smak i zapach... bez sensu jest podwazanie dzialania preparatu x jak sie go nie stosowalo. Za drogi? Nie kupuj. Kogos stac i chce lac? Niech leje. Czy sie oplaca? Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół