nasiona marihuany

Czy dobrze robię?

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Sprawa jest nastepujaca posadzilem 3 miesce temu i dalem im na poczatku azofoski oraz dolomitu i na tym zakonczylem dodawanie dla roslin polifoski bo nie mam czasu w tym roku lazic po spocie i rosliny odwiedzam raz na 3 tygodnie i dwie rosliny juz mają duże topy i tak sie zastanawiam:

Czy mogę do końca podlewac rosliny sama wodą wplynie to jakos na wolniejszy rozwój i na slabsza jakos plonu?

---------- Post Zaktualizowany 15:51 ---------- Data pierwszego postu 15:45 ----------

Tak wygląda roślina :) ile ją trzymać miesiąc?

https://w2.jpg[/img
 
Ostatnia edycja:

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Do ścinki jeszcze pare tygodni zostało, ja by podlał jakimś PK w płynie. Co to za wymówka: nie mam czasu łazić ? Kto ci każe latać co 2 dni na spota ? Jedno wyjście na spota i zapodanie słusznej porcji PK to taki kłopot ?
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Na samej wodzie też urośnie , nic nie bój ps. jeszcze z miesiąc potrzymaj

zamowilem mikroskop co powieksza x60 to bedziemy obserwować jak to bedzie wygladało :D

---------- Post Zaktualizowany 11:11 ---------- Data pierwszego postu 11:10 ----------

Do ścinki jeszcze pare tygodni zostało, ja by podlał jakimś PK w płynie. Co to za wymówka: nie mam czasu łazić ? Kto ci każe latać co 2 dni na spota ? Jedno wyjście na spota i zapodanie słusznej porcji PK to taki kłopot ?

samym pk? Bostera też uzyć?:zjarany:
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Pamiętaj że nawozy wpływają na smak więc trzeba je odpowiednio wcześnie odstawić no chyba że moc jest dla ciebie najważniejsza
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Pamiętaj że nawozy wpływają na smak więc trzeba je odpowiednio wcześnie odstawić no chyba że moc jest dla ciebie najważniejsza


Palenie jest dla mnie więc ja lubie różnie czasami jak bede chcial sie u***ać jak świnia to po prostu więcej zapale :) Jak by na handel to chemii mogę pchac ile wlezie :) zobaczymy pierw sypne im dolomitu troche a z nawozem sie zastanowie hehe
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
samym pk? Bostera też uzyć?:zjarany:


Słuchaj, ja tylko napisałem, że bym użył jeszcze, a czego to już od Ciebie zależy :)


Szkoda nie dawać nawozów na flo tym krzaczkom, bo na pewno z nimi fajniej napuchną, a do zbiorów tak jak ktoś wspomniał z miesiąc czasu, może deko dłużej, więc jest teraz na pewno jeszcze czas na to, żeby te nawozy nie wpłynęły na gorszy smak. Ale właśnie użył bym z tego powodu w płynie, bo z wspomnianą przez Ciebie granulowaną polifoską to dłużej będzie trwać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół