nasiona marihuany

Co z moją rośliną ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Szpaq433

Member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
6
Buchów
0
Witam wszystkich

Wydaje mi się że moja roślina wygląda jakoś dziwnie. Jest to auto ak, 70 dzień życia, urosła bardzo duża..
Wszystko z nią ok ? Czy to początek kwitnienia i jeszcze spuchnie ?

Proszę o sugestię

Miałem mały problem ze zdjęciami :)





 
Ostatnia edycja:

Aerith

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
92
Buchów
0
ale gigant 3 metry luzno. wyglada to dla mnie na niedobór potasu.





a tak serio wrzuc zdjecie :LOOL:
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Miałem 5 automatów lemonesia. 4 rosły tak jak powinny, a 1 taki jak u Ciebie. Również pytałem na forum co mu dolega a nie dostałem odpowiedzi. Ścialem, ususzylem, zmielilem i poszło wszystko na blanty. Wyszło mi całe 6g =D
 

Szpaq433

Member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
6
Buchów
0
U mnie reszta też ok... Ta jest 5x większa od innych ale same łodygi :D Widocznie wina nasionka, jakieś felerne :) Może jeszcze się ktoś wypowie ..
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dla mnie to wygląda na herme

Gdzie ty tu ku**a herme widzisz ? Ani jednego męskiego kwiatka tam nie ma lol

Ktoś Cię oszukał, miał być auto ak a wyszedł Dr. Greenspoon :D
 

Szpaq433

Member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
6
Buchów
0
Dziękuje za odpowiedź kolego :D Rzeczywiście to Dr. Grinspoon :D Potrafisz stwierdzić ile mu jeszcze zostało do ścięcia ?
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Jakieś błędy w genach i tyle, ciesz się że w ogóle wyrosła :D Potrzymaj jeszcze trochę aż trichomy zbrązowieją i tnij, nic wielkiego z tego nie będzie ale zawsze to coś, zrób tydzień przed ścinką flush z wody i melasy, polecam ma o wiele lepszy smak niż takie w których jeszcze są nawozy, szczególnie jeśli podlewane są mineralnymi. A i widzę że na listkach sporo żywicy, nie wyrzucaj ich, dobrze nadają się na masło konopne albo nalewkę z konopi, sam takie masło robiłem, fajna opcja tylko dobrze wygotować je przed wrzuceniem do masła żeby wypłukać chlorofil i resztki nawozów.
 

Szpaq433

Member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
6
Buchów
0
Żadne błędy w genach, jak kolega wyżej pisał to Dr.Grinspoon :) Bardzo długo kwitnie, mam nadzieje że zdąży przed zimnem :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie no, to był żart w tym greenspoonem. To mutacja zwykła, zdarza się...

Na chwilę obecną pestki greenspoona nie są dostępne więc opcja że dostałeś przez pomyłkę lub przypadek coś innego nie jest prawdopodobna.
Z resztą greenspoon to też mutant tylko ustabilizowany.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Wygląda jak samosiejka- jest dla Ciebie +. Wieksza dyskrecja ;D Powodzenia, niech napuchnie ;p
 

Szpaq433

Member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
6
Buchów
0
Dzięki za zainteresowanie. A już tak się napaliłem na tego Grinspoona :D :p Zobaczymy po zbiorach co z tego wyjdzie :) Jeszcze chwilę potrzymam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół