nasiona marihuany

[SEZ/20] Chips Władca Opryskiwacza :D

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
przez worki łapałem tylko kontrast do zdjęcia. co do samej ciemni wydaje mi się, że na out nie wyjdzie bo takie szczyty zgniją.
aczkolwiek dało mi to do myślenia, gdyby użyć papierowej torby, tylko przez deszcz to nie przejdzie.
Jakość fotki najważniejsza...hehe<lol>A co do samej ciemni jak by tak zostawiać 2 dni przed ścinką w worku z tym że wstępnie ogolić żeby nie było tych liści za gęsto to plecha raczej nie zdążyła by się rozwinąć,pytanie czy to się by opłaciło jakimś gwałtownym wylewem żywicy<coolpalacz>Przetestuję za rok bo ciekawy jestem czy polepszy efekt:jaraczz:A papierowa torba była by niezła nawet bo w razie jakiegoś gawałtownego deszczu w czasie ciemni by się tylko rozpadła,trzeba to przemyśleć:thumright:Albo iść jeszcze dalej i worek ze szkieletem z drutu jakiegoś:pl:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Nadeszła ta piękna chwila, gdy setki nadgodzin ma się za sobą, a człowiek zaczyna spać spokojniej.

dwa dni temu ściąłem resztę sensownej trawy, posprzątałem sezonową działalność, i szczerzę czuję wielką ulgę nie musząc już wracać do tych kleszczy i reszty paskudztwa :p

nie można nazwać sezonu nieudanym gdy się coś zebrało bez przypału, aczkolwiek nie są to tak zawrotne liczby jak w tamtym roku.
grubo ponad połowa regów odpadła i o ile jest to jak najbardziej do przyjęcia, o tyle z 8 amnesi, 8ballkush, A.M.S i czterech WhiteRhino nie zebrałem nic.

S6, zauważyłem trzy fenotypy, i muszę przyznać, że jeden z białych wyszedł w ,,,uj rewelacyjnie, najlepszy out jaki widziałem, nie powstydził bym się takiego jarania z pod lampy.

Lepiej trzy razy stracić niż raz się wpie****ić, doszły kolejne ważne doświadczenia po sezonie, suma sumarum jestem zadowolony z tego kilograma :thumright:

IMG_20171022_124123.jpg


IMG_20171022_131528.jpg


IMG_20171022_132057.jpg


czas na przerwę czas na ,,,,, bucha <peace>
IMG_20171022_134434.jpg


IMG_20171022_135716.jpg


część się dosusza, z kilo będzie popcornu, ale nie mam zamiaru tego trymować.
IMG_20171024_165023.jpg


IMG_20171024_164736.jpg


DSC02434.JPG


dzięki, że byliście, zapalę za wasze zdrowie ekipa, yo...
 
U

Usunięty 66767

Guest
Gratulację zbiorów:harvest: za rok będzie na pewno lepiej<coolpalacz>Pozdrawiam i smacznego<peace>
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ja też troszke ponad kilosa zebrałem,także sie nie łam za rok damy czadu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół