nasiona marihuany

Ceny marihuany w Anglii

Wyszukiwarka Forumowa:

SebaGanja

New member
Rejestracja
Mar 22, 2009
Postów
2
Buchów
0
Dzięki , a jak myślisz,dostane to tam bez problemu? słabo trochę znam angielski.
 

slq

Active member
Rejestracja
Lis 30, 2009
Postów
34
Buchów
0
a wie ktoś mniejwięcej jak z tematem w Exeter i okolicach?
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
Ja juz tu grobo ponad 4 lata zyje i juz duzo sie obeznalem. Ryneczek jest ruchliwy szybko latwo i wszystko mozna kupic prawie w kazdym miescie od pakolow i murzynow (u mnie w miescie maja wojne :p). W wielu miastach jest to rozwiazane na kilku ulicach, po prostu podchodzisz do goscia na rogu a on leci i przynosi - taka praca. Zmieniaja sie co jakis czas zeby policja sie nie obeznala za bardzo. Dla przykladu podam slynna mandele w redding - znajacy temat sie usmiechna. Ci ludzie sa niezle zorganizowani :).
 

wodamineralna

Member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
20
Buchów
0
że tak powiem :)

ogarnia ktoś temat w leeds?, albo ktoś tam był i mógłby powiedzieć jak tam sprawa wygląda z dostępnością?

ostatnio przechodziłem koło niggasa jednego, tak za***ało od niego skunem, że szok, takiego smaka mi narobił, że muszę coś ogarnąć ;d :bongo4:
 

MatkaBoskaNieDzielna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 15, 2010
Postów
2,028
Buchów
9
że tak powiem :)

ogarnia ktoś temat w leeds?, albo ktoś tam był i mógłby powiedzieć jak tam sprawa wygląda z dostępnością?

ostatnio przechodziłem koło niggasa jednego, tak za***ało od niego skunem, że szok, takiego smaka mi narobił, że muszę coś ogarnąć ;d :bongo4:

To wez zagadaj do takiego i nie zapomnij wziasc numeru od niego ;) ja tak wiekszosc poznalem
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Henry and Louie

Co do cen ziółka w UK to ich ceny sa inne od naszych jeszcze z innego powodu. Inne sa miary wagi w UK i w Polsce. Wyspiarze są nadal przyzwyczajeni do tzw imperial units czyli starych jednostek miary. Wagę zioła podaje się nie w gramach a w uncjach (+-28 gramów) bądź ułamkach uncji. Kupując zioło mówi się jaki ułamek uncji chcesz dostać: zazwyczaj jest to jedna ósma (3,5g) lub jedna szesnasta uncji (1,75g). Te jednostki mają swoje nazwy w brytyjskim slangu - ponieważ jedna ósma to po angielsku "one eighth" mówi się na nią "Henry" z racji na to że był w Anglii kiedyś król Henryk Ósmy, Henry The Eighth. Analogicznie na jedną szesnastą uncji miejscowe ćpuny mówią "Louie" na pamiątke ostatniego króla Francji, Ludwika Szesnastego.

Henry kupowany od miejscowych powinien kosztować około dwudziestki funciaków chyba że jakość stafu jest nadzwyczajnie wysoka. Louie jest za dychu. Ostatnio miałem ofertę kupienia mocnego cheese za 25 GBP/Henry albo czterech Henrys za 90. Polscy growerzy zapewne mają nieco lepsze oferty. Pytać należy nie na forum a przez PW.
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Jak się sytuacja miewa po roku ?
Nadal te same ceny, nadal cheesy ?
Bless ya
 
D

delete

Guest
pie****icie smuty ;D ... mieszkam w angli od 4 lat skonczylem tutaj szkole i mam od chu*a ang kumpli i kazdy ci powie ze sztuka 1g z wagi jest po 10fula bylo i tak bedzie w kazdym miescie tylko Pakole maja taniej w ch*j ale nie polecam ich palenie smakuje jak moj zeszloroczny niedojzaly ruderalis :p :) Umcja jest po 180 fula fioleta lub bialej (28g)a normalny green okolo 150 zalezy jaki stuff i twoja wiedza jezyka ang :)...
 

haszigitaragra

New member
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
1
Buchów
0
Witam wszystkich. Jestem z Krakowa, ogarnialem tam temat <joint> od 3 lat, wiadra, czasami blancik, fifka. Obecnie jestem na emigracji w Londynie Edgware nie daleko stacji metra. Szukam w wolnej chwili tematu, zeby sie zrelaksowac blancikiem po ciezkim dniu w tyrce.. Mialem opcje na Camden Town, ale tam mozna latwo dostac walka. Prosze o jakies namiary lub wskazowki na priv. Z gory wielkie dzieki. Pokoj ludziom dobrej woli <shiza>
 
R

rrrrr

Guest
Walia

wieś okolice Cardiff 20 funtów za 31g haszyszu,<shiza>w 2004r, od poznanych 10 minut wcześniej ziomków, na ulicy pod sklepem....Uwaga te same chłopaki po kilku melanzach razem, wy***ali nam okna i chcieli przeżegnać kosami (nie lubią polaków)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół