nasiona marihuany

Ceny marihuany w Anglii

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Evesham hrabstwo worchestershire cena sie niezmienila od roku za 5 g 20 funtow. Nie wiem ktos wczesniej pisal jakies ceny z kosmosu za weeda widocznie dales sie zwalowac na gruby chajs czleku
 

tester

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
386
Buchów
0
skoro tak to ja sie przeprowadzam. daj namiar hehe<rotfl>
 
Ostatnia edycja:

krecik

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
41
Buchów
0
w edynburgu (ceny z 2007) standardowo 5Ł za 1g, 120 za uncje [ok 31g]. w pierwszym przypadku sztuka nieco krojona (ale wciaz ladna), uncja zawsze z wagi. znalezc zielsko - nietrudno, ale trzeba wiedziec, gdzie szukac.

pozdro

Edynburg 2010: 20Ł za ok. 3g......... za uncję około Ł180-200... Dostępność - łatwa...
 

krecik

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
41
Buchów
0
Nieważne zresztą, bo funty i euro mają teraz prawie taką samą wartość...
 
Ostatnia edycja:

krecik

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
41
Buchów
0
Evesham hrabstwo worchestershire cena sie niezmienila od roku za 5 g 20 funtow. Nie wiem ktos wczesniej pisal jakies ceny z kosmosu za weeda widocznie dales sie zwalowac na gruby chajs czleku

Jest weed i jest weed... Ja za 3g do 3,5g płacę Ł20. Skoro Ty dajesz za 5g tę samą kaskę, to widocznie dałeś się zwałować na jakiś cienki staff człeku...
 

yakuzi

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2008
Postów
70
Buchów
0
uncja -160 czasami zejda do 140
polowa - 80
cwiartka - 40
3,5g - 20
a mniej juz sie nie oplaca :p
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Zależy co kupujesz czy weed (prasowane słabe gówno z nasionami) czy skuna. Za 15 g weedu dałem kiedys 30 f. Skun jest drozszy, 10 f za worek 1,5 grama to norma. To było ze cztery lata temu kiedy jeszcze kupowałem.
 
G

Gość

Guest
Bedac w Luton u brata placilem 20£ za 1/8 uncji dobrego materialu. Prawdziwego, niesciemnionego uk***iacza mordy.
 

Domking

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2010
Postów
135
Buchów
0
u mnie w miescie sztuka towarku najczesciej blueberry kosztuje 10 funtow wazy srednio od 1.5-1.7g.Dilerow jest od chu*a sami do mnie dzwonia i pytaja czy niechce cos kupic, wielu jest pseudo dilerow jak w polsce 15 latkow co probuja cos osiagnac..... Najleprze jest to ze dilerzy sami ci przyworza towar do domu ^^
ja tez tu siedzie na stale i masz 100% racje,

dzwonisz do typa mowi ci co ma, jakie jest, ile wazy i ze bedzie tam gdzie ty jestes za 5 min... ja mieszkam tu na stale juz 7 rok, i w telefonie mam okolo 150 typow co oganiaja ziolo z jednego miasta

niema godzini ani dnia kiedy nie mogl bym nic ogarnac, wiadomo ze jedny maja lepsze od drogich ale standard zawsze ogarne
 
G

Gość

Guest
jak mieszkalem w LDN skun byl po 110-130F/ uncja zalezy od kogo, weed po 80F uncja, a haszysz dalo sie dostac po 20F za uncje (ale chyba zdajecie sobie sprawe jakiej byl jakosci ;p)

i tak najlepsze byly dropsy po 1F za sztuke czyli w cenie browara od ciapaka

ehh piekne czasy ;)
 

wspolpraca

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2009
Postów
167
Buchów
0
Ceny w UK - K1 Cena 195£ -220£ OZ serek podobnie. commercial można kupic od 100£ za OZ ale bedzie bardzo ch***wy za 140£ juz będzie lepszy. Mieszkam tu w UK od 20 lat i interesuje się cenami, jak ktoś pisze ze kupił za 140£ OZ dobrego palenia w 2009r-2010r to albo mu to się śniło albo nie wie co to dobre palenie. Cena za OZ K2 to 200£ na dzisiaj i nie zapowiada się żeby było tanio.
 

mighty23

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2007
Postów
79
Buchów
0
Moje pytanie kieruje do osob zamieszkujacy okolice badz obszary coventry oraz birmingham... chodzi mi o ceny weedu i grudy i jak z dostepnoscia;) pozdro...:zjarany:
 

SebaGanja

New member
Rejestracja
Mar 22, 2009
Postów
2
Buchów
0
Siemanoo. wiecie może jaka jest cena w Bostonie? w angli oczywiście,i czy nie ma problemów z dostaniem tego (Tylko MJ).jade tam na całe wakacje do roboty, i trzeba coś przypalić żeby smutno nie było pozdro!<shiza>
 

Ss1

Active member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
37
Buchów
0
1,5g 10f
3.0 20f
Uncja normalnego skuna 130 , jak ktos ma jakas odmiane typu bb cheese itp okolo 160 chca
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół