nasiona marihuany

Ceny marihuany w Anglii

Wyszukiwarka Forumowa:

ludzio1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2008
Postów
87
Buchów
2
u mnie w miescie sztuka towarku najczesciej blueberry kosztuje 10 funtow wazy srednio od 1.5-1.7g.Dilerow jest od chu*a sami do mnie dzwonia i pytaja czy niechce cos kupic, wielu jest pseudo dilerow jak w polsce 15 latkow co probuja cos osiagnac..... Najleprze jest to ze dilerzy sami ci przyworza towar do domu ^^
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Nie przesadzaj

Nie pie**ol głupot az takich bo moj brat mieszkał 3 lata w angli(fulham) i nie gadaj ze sami przywoza?? musisz miec bardzo dobry kontakt z zaufana osoba i ona ci musi ufac a nie ze widzisz typa 3 razy i ci do domu wozi...! sam sie ustawiasz z typem a nie...! tez tam bylem i sam widzialem jak jest wiec nie pie**ol farmazonow;] a co do palenia to akurat to co ja palilem to przewaznie ak47 lub whita cana od 8Ł do 15 zalezy co;]
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Żałosny jesteś. On mieszka tam na stałe, a Ty mu mówisz, że wiesz lepiej. Co, bo brat mieszkał 3 lata w uk?
 

yodson

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2008
Postów
89
Buchów
1
W Liverpool'u to samo było - gościu sam dzwonił, pytał "ile" i "na którą" i rowerkiem przyjeżdżał. Nie było to nic dziwnego, wiele osób sprzedawało i trzeba było zabiegać o klienta. Pzdr!
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Teraz każdy goni ziółko, takie czasy ciężkie nastały że powoli coraz więcej ludzi się bierze za rzeczy o których by jeszcze rok temu nie pomyśleli. Zupełnie jak w Polsce w 2002gim.
 

pieguski21

Active member
Rejestracja
Cze 26, 2007
Postów
36
Buchów
0
a jak jest z dostepnoscia w samym londynie? tak sie sklada ze tam jade 30.04 z ojcem... wycieczka masakra, muzea, amifitearty(czy cos) itd. na sama mysl mnie biora nerwy, dlatego potrzebuje sie rozluznic:D
krepuja sie ludzie na ulicy, czy na lajcie moge podejc: i need weed? a moze jest ktos teraz (znaczy 30)w londynie (dojazd gdzies odpada, bo jest caly program)i by mi odsprzedal gieta...?
i czy w dzien tez mozna wybrac sie na zakupy czy w nocy?(wolalbym nie oberwac)
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
a jak jest z dostepnoscia w samym londynie? tak sie sklada ze tam jade 30.04 z ojcem... wycieczka masakra, muzea, amifitearty(czy cos) itd. na sama mysl mnie biora nerwy, dlatego potrzebuje sie rozluznic krepuja sie ludzie na ulicy, czy na lajcie moge podejc: i need weed? a moze jest ktos teraz (znaczy 30)w londynie (dojazd gdzies odpada, bo jest caly program)i by mi odsprzedal gieta...? i czy w dzien tez mozna wybrac sie na zakupy czy w nocy?(wolalbym nie oberwac)
Juz pisalem wczesniej ze na Camden Town kupisz na pewno ale raczej walka. Polecam White Chapel. Jakies 100m w lewo od stacji metra jest sklep z fajkami, bongami itp. Spytaj ciapatego, ktory tam sprzedaje. No i oczywiscie na kazdym czarnuchowie jak Brixton, Seven Sisters itd mozesz pytac.
 

mighty23

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2007
Postów
79
Buchów
0
a jak jest w angli z dostepnoscia haszu?i oczywiscie z cena i to samo pytanie o lsd(badz grzyby)bede tam troche i pasowalo by tripa zaliczyc moglby mi ktos odpowiedziec na powyzsze pytanie?
 
Ostatnia edycja:

jastab

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2009
Postów
65
Buchów
0
Anglia I bakanie? Dla mnie nie idzie to w parze ale dobra xD, próbuj znaleźć, wyglądaj na takiego co chce znaleźć :p. W przeliczeniu na polskie złotówki, Anglia chyba droższa xD
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
W porównaniu z polskimi zarobkami, Anglia chyba lepsza. Nie przeliczaj na złotówki.
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
W porównaniu z polskimi zarobkami, Anglia chyba lepsza. Nie przeliczaj na złotówki
Nawet w przeliczeniu na zlotowki to nie wyglada zle. £20 za 2.8g z wagi (ja tak kupowalem) to chyba niezle nawet w Polsce.
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
w poniedzialek przylecialem z weekendu pod londynem u kolegi .kupowalismy wora za 20f okolo 2,5g mocnego palenia co ciekawe od polaka ktory bral od nigra uprawiajacego pod lampami z haszem trudniej czeba szukac u turasow albo tych z bliskiego wschodu
 

melman115

New member
Rejestracja
Sie 22, 2009
Postów
1
Buchów
0
Witam mieszkam w okolicach londynu czy ktoś pomoże mi załatwić palenie prosze o smsa oddzwonie 07828146440 mieszkam tu jakiś czas ale jak do tej pory udało mi sie kupić tylko 2 razy jaeśli ktoś ma dojscie to prosze o pomoc
 
K

Kapppa

Guest
142.jpg
roz***alo mnie to xDDDD
 
C

cpaczz

Guest
Zna Ktoś Dobre DojScie Koło Menchesteru albo w menchesterze najlepiej od Polaka ????<joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół