nasiona marihuany

Co grozi za ucieczkę przed policją ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Co grozi za ucieczke przed policją, gdy na przykład policjant znalazł przy mnie jakies niedozwolone sbustancje ? Czy jak się im spierdzieli to dadzą sobie spokój czy będą próbowali cie znaleźć ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wpie**** i do lochu kolego :freak2: coraz głupsze te pytania
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Zastrzelą Cie i tyle będzie.

A jak nie pocelują to ściągną helikopter, psy tropiące i wojsko. Nie oglądałeś nigdy "Ściganego" albo "Rambo Pierwsza krew" ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Beka haha. Może jemu chodzi o to, że już spie****ił i teraz siedzi obsrany, że go szukają. :D
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
To niech kuje żelazo póki gorące, ma swoje 5min., niech je dobrze wykorzysta, może jakiś kawałek niech nagra...





:D
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Chodziło mi o konsekfencje prawne. A co do tego czy bedą mnie szukac chodzilo mi o to ze w miejscowosci w której mieszkam policjanci lubią sobie pokrążyć miejscach gdzie jest duzo dresow i niektórzy dobrze mnie znają z widzenia... Więc chodzi mi o to czy bendą mieli wywalone na jakiegoś 16latka czy się troszke pofatygują do mnie.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Beda kombinowac ... to nie byles ty , panie ku**a z grypa siedze juz tydzien w domu nie wychodze , po***alo wam sie , pozatym gdzie psycholog na przesluchaniu? Nie mam 18 lat?
 

Rogowsky

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
57
Buchów
1
"Co grozi za ucieczke przed policją "juz ci mowie grozi ci wpie**** jak uciekasz a cie złapią dlatego zawsze miej dobrze związane buty i nie pacz na nic tylko dzida
 

Lukiii

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
43
Buchów
0
Wszyscy o tym wpie****u gadają :) Mysłałem że jak im spierdziele to bende miał jakies konsekfencje prawne gdy by zechcieli sie ze mną jeszcze raz pościgac i by mnie dogonili :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak ci się uda i spie****isz to nic a jak dales im dowód do spisywania i wtedy spie****iles to cie znajda i dołek o ile masz 18 ale po tym twoim zapytaniu wnioskuje ze masz nie więcej jak 15-16 lat wątek do kosza jak nic. :zombi:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
w wielu miastach uciekanie przed Policją jest modnym młodzieżowym sportem. na drodze służbowej spotkałem się już nawet z wyścigami, ławka, chodnik, namalowane kredą pasy start i meta, wezwanie. przyjechaliśmy busem a młodzież była ustawiona na linii startu. był zakład kto szybciej ucieka przed "psami"

ciebie natomiast kolego mamy na oku, mundurowym uciekłeś ale kryminalni cię śledzili. wiemy gdzie mieszkasz.
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
w wielu miastach uciekanie przed Policją jest modnym młodzieżowym sportem. na drodze służbowej spotkałem się już nawet z wyścigami, ławka, chodnik, namalowane kredą pasy start i meta, wezwanie. przyjechaliśmy busem a młodzież była ustawiona na linii startu. był zakład kto szybciej ucieka przed "psami"

ciebie natomiast kolego mamy na oku, mundurowym uciekłeś ale kryminalni cię śledzili. wiemy gdzie mieszkasz.


U mnie takie zabawy królowały jak byłem szczeniakiem :) pierwszy raz byłem na takiej akcji jak miałem 13 lat :) Później to sami dzwoniliśmy, żeby przyjechali jak już nocą nam się nudziło... To były piękne czasy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół