nasiona marihuany

Pleść w topie

Wyszukiwarka Forumowa:

yamaldk

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2014
Postów
86
Buchów
0
Witam ,

Chciałem się doradzić bo nie chce się truć , topka którego dziś ściałem był suchy za życia, normalnie zbrązowiał.
Po zobaczeniu o co chodzi dostrzegłem w środku pleśń. Top jest suchy i pachnący.
Wywalić wszystko ? moze obrać z wierzchu , pleśń jest od środka.
20170810_153230.jpg
20170810_161203.jpg
20170810_15285828129.jpg
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Jakie obrac zjadl bys sarne co ja wsciekly pies ugryzl? Nawet po wycieciu tego ugryzionego kawalka? I masz odpowiedz na pytanie :) szyszka fajna szkoda :/
 

yamaldk

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2014
Postów
86
Buchów
0
testowałem - dziwne w smaku ;|

;/ nawet water curring nie pomoże ?
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Problem z usunięciem pleśni z palenia jest taki, że mykotoksyny najlepiej rozpuszczaja się w tych samych rozpuszczalnikach co kanabinole. Wodą tego nie załatwisz bo rozpuszczają się w niej słabo.
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Ale jaki jej sens jesc cos splesnialego.. A prosto do pluca to gowno sieje niezle spusztoszenie ja bym tego nie tkna :)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Daj luz chłopaku, szkoda płuc.
 

yamaldk

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2014
Postów
86
Buchów
0
Jasne panowie że szkoda i nie będę tego palił wiadomo. tylko szkoda mi szczytowego topka którego głaskałem przez 3 miecha ale cóż ;)

Myślicie że cała roślina może być taka ?? , a co z innymi w namiocie bo wyglądają dobrze lecz zaczynają hybrydzić i dzisiaj ścinam wszyzstko bo to automaty i własnie 2tyg temu minęły im 3miesiące.
Wciąż czekam na bursztynowe trichomy , widzę pojedyńcze sztuki nieraz wiecej ale napewno nie okolo 70/80 procent.
Pomimo tego chce ciąć bo rozwijają się już chyba w złym kierunku .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół