nasiona marihuany

olejek konopny RMS kopie/nie kopie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
siema wszystkim

sory za błąd miałem na myśli olejek RSO


Mam takie pytanko czy bawił się ktoś już olejkiem wytwarzanym metodą Ricka Simpsona bo próbowałem to zapalić, rozrabiałem w oleju kokosowym i krople pod język, nic nie kopie czytałem że mają nawet do 95% thc, olejek napewno jest dobrze zrobiony nie wiem jak się nim najarać, może ktoś pomóc ? :) thx :spalony:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak nie klepie to na pewno nie jest dobrze zrobiony. Ja robiłem RSO 2 razy, 2 razy używałem innego rozpuszczalnika( za 1 razem alkohol izopropylowy 99,99% czystości, za drugim spirytus 96%) za każdym razem olejek siekał tak że nie było kozaka którego by nie poskładał na łopatki.
Nie wiem czy sam robiłeś olejek czy ktoś robił ale widzę to tak:
1- źle zrobiony olejek,
2 - materiał wstępny słabej jakości,
3 - jak ktoś robił to dostałeś wała.
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Ale masz problem, zjedz wszystko to zobaczysz czy działa....
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Ich madrze mowisz i sie nie obudzi zalezy ile tam go ma. Za***iesz 2ml olejku pod jezor na kanapke czy do ciastek musi kopnac 2ml to juz wchuj max zjadlem 5 i trzymalo jak w termosie 3 dni :D pozdrawiam i ostroznie z tym jak z grzybami jak przedobrzysz to lekkie zatrucie jak po grzybach i trip :D
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
dobra dzięki za info wszystko wiem, za małą dawkę brałem myślałem że jest bardziej wydajne :D co do mojego olejku to robiłem go głównie ze zrzynek liści cukrowych ale takich ładnych, wcześniej je jarałem i kopały jak temat, przemielone dobrze przez trymer, i sypnąłem 2 garstki topów, mam nadzieje że działa bo się klei zapach też ma przypalonego ziela, zrobione jak na filkmiku instruktażowym, musi kopać tylko trzeba podjeść dobrze, jutro będzie patrzone 2 ml i dam znać bo jak dobrze kojaże to czytałem że czapa łapie po godzinie, a nie będe już dzisiaj czekał godzinę bo zeschnę powoli łapie ciśnienie na pierwszego lolka :D

a co jeżeli chodzi o jaranie olejku? można go jarać?

---------- Post Zaktualizowany 15:54 ---------- Data pierwszego postu 15:28 ----------

Dobra już wiem można jarać :D pierwsze uczucie jak bym zjadł jakąś pigułę albo coś przechylił, ale jak się wkręci to nie idzie dopalić blanta na czterech hahahah jeszcze zostało chyba pół może niecałe :D Postaram się wrzucić foty przy produkcji następnego.Polecam dla jaraczy :D klimton11 ^^ <peace>
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
tak ostatnio myślałem żeby zrobić "super zioło" przy pomocy właśnie olejka, mam troche takiego wcześniejszego dość słabego jaranka i myślałem zpsikać roztworem z olejkiem, i teraz już nie wiem czy gotowy rozrobić z ciepłą wodą i zpsikać lekko rozrobionym czy nie kończyć procesu parowania i psiknąć jeszcze z akoholem który odparuje, nie wiem czy ktoś coś takiego próbował, co o tym sądzicie ?
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Ciekawe jak rozrobisz olej z woda ha jak tluszcz sie nie lacz z woda.. Olej jest gesty nie psikniesz nim lepiej smaruj blete dawaj sziuwax i jaaaraj :) pozdrawiam
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
no nie pomyślałem o tym że się nie rozpuści w wodzie dlatego może spsikać jeszcze z alkoholem, z tym że nie wiem czy on nie musi się wysmażyć na końcu żeby mocy dostać, posmarowanej blety raczej nie sprzedam :D a o to to się rozchodzi żeby trochę cene podnieść i zrobić mocny produkt ze słabego :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół