nasiona marihuany

Preparat na ślimaki W PŁYNIE

Wyszukiwarka Forumowa:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Panowie i Panie szybkie pytanie coś godnego polecenia ma slimaczki tylko ze w płynnego bo mi krzaki oblazly a fizycznie nie jestem w stanie tego wyzbierac. Coś sprawdzonego przez was ?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
W płynie to przychodzi mi znany sposób z piwem. wlewasz do jakiegoś naczynia np. obciętej butelki, wkopujesz w ziemie i robisz daszek żeby deszcz do tego nie padał. Wabi ślimaki i się topią. A jak nie to granulat typu ślimakol.
Nic mi nie przychodzi na myśl czym mógłbyś bezpośrednio spryskać planty i zabić slimaki ;/
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
No i właśnie chodzi o coś takiego w płynie bo granulat nie zdał egzaminu w tym roku przy ulewach i moja nieobecność ma spocie spowodowała atak na rośliny a niepo pierwsze nie mam czasu tyle żeby sprawdzic dokładnie wszystkie dziewczyny a po drugie jest to bardziej komfortowe spryskać i tyle ^^
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Granulat zda egzamin, zrób przykrywkę przeciw deszczowa z dna od butelki lub baniaka. Sciankę wytnij na kształt gwiazdki, żeby ślimaki miały jak wchodzić.
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Tak.. na nim jechem ale tak jak napisałem wyżej ja teraz nie chce przeciwdziałać tylko walczyć z nimi na krzakach
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Proszę Państwa, na ślimaki najlepsze rozwiązania są najbardziej brutalne.
O wełnie stalowej słyszeliście? Jak nie to polecam się zainteresować - kupuje się porcję takiej wełny 0, robi gruby wianek przy nasadzie łodygi i każdy śluzowaty amator zieleniny zostanie pokłuty śmiertelnie nim dotrze do zdobyczy.

No ja polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół