nasiona marihuany

Barcelona 2017 social clubs

Wyszukiwarka Forumowa:

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
Wczoraj wylądowałem w bcn i ogólnie rzeczywiście wyrabia się kartę - 20 euro - wejście do 3 klubów - byłem w 2. Luźna atmosfera high grade po 8-10euro za 1 g. Polecam, feel like legal. Social cluby czynne od 10 rano do 1 w nocy.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ja polecam od siebie the plug, the backyard, hq bcn, strain hunters, nectar club, lakalada, we flowers sporo jest tych klubów w barcy teraz :) i ciągle nowe powstają, jakość idzie w góre, ceny dobre :) osobiscie kocham to miasto
 

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
przed chwilą odwiedzone 2 kolejne kluby :) też się zakochuję w tym mieście :eek: czego tam nie ma... amnesia, somango, bubba, ssh, slh, grapefruit i milion innych, z 10 rodzajów haszów, z 5 rodzajów ekstraktów, łał!
 

janek29

Member
Rejestracja
Paź 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
A czy można z takiego klubu kupić coś na wynos? Aby przypalić sobie załóżmy w domu? Czy konsumpcja może odbyć się jedynie w środku?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Ktos poleci dobry klub aktualnie działający. Z posta stalina znalazlem 2 backyard i strain hunters choc mignelo mi info o zamkniexiu tego drugiego.

Wybieram sie do barcy i chcialbym wykupic czlonkostwo w 2 klubach. Zalezy mi na dobrym stosunku jakosci do ceny i zeby na miejscu mieli wax i bonio do niego ;)

Jakies wskazówki?
 

informatik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2022
Postów
15
Buchów
6
Bylem tydzien w BCN. Klub G13. 20E wstep, temat w srodku z 50 odmian, ja wzialem 1g Crystal Coma za 12 euro. Jakosc tematu 10/10. Zrolowany joincik - zero kaszlu, pali sie jak papieros. W srodku mozna posiedziec - piwko z automatu 0,33 jest za 1,5 euro co jest jak za darmo w Barcy. W srodku byly nawet jakies dupeczki xD kilku denatow na kanapie tez sie znalazlo.
Oficjalnie: tematu nie mozna wynosic z klubu, i jak cie zlapia nie mow ze jest z klubu. Nieoficjalnie: wyluzuj hehe
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Wizard club nawet spoko. Jedyny jaki odwiedzilem.
Spory wybór ale raczej komercyjne miejsce. Dość drogo i tłoczno.
Mają volcano i bonio do dabów.
Ceny za sensowne topy od 13 e.

Sunset sherbet mieli pyszne.
I hasz z tangie.
I runtz rosin.

Minus za brak wyslietlacza z wagą. I niektóre odmiany zbyt wilgotne jak na moje palce.
 

aznar

Member
Rejestracja
Lip 6, 2023
Postów
5
Buchów
5
Niestety policja robi się poważna. Zamykają wiele klubów konopnych w Barcelonie i aresztują ludzi.
W tym roku udało nam się jeszcze świętować Spannabis, ale nie wiemy co będzie za rok.
Niestety, presja ze strony rządu zdaje się iść w inną stronę niż w innych krajach.
Do góry legalizacja!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół