nasiona marihuany

leki, psychotropy, palenie

Wyszukiwarka Forumowa:

OutsiDear

New member
Rejestracja
Sie 7, 2017
Postów
1
Buchów
0
Siema, od ok. 2 tygodni leczę się psychiatrycznie (nerwica depresyjna, leki na recepte). Oczywiście psychiatra mówił, że używki zaszkodzą, ale jest lato to lubię zajarać raz na tydzień, wieczorkiem, sam na balkonie i rozkminiać, mam lepszą i przyjemniejszą bombę od czasu gdy biorę tabletki, z ludźmi i poza domem nie jaram od dłuższego czasu, nie służy mi to, na haju mam straszną fobie społeczną... Jest tu ktoś kto leczy się podobnie? wahacie się palić i jak już to rzadko sporadycznie, czy osrywacie zalecenia lekarza i jaracie często? Jak się czujecie na bombie w trakcie leczenia? co zaobserwowaliście? zapraszam do wymiany opinii
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Niestety ale po tych lekach nie bedzie żadej fazy choć byś spalił nie wiem ile, stbilizują nastrój, więc lepiej przestań zanim na dobre zacząłeś...
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Na ja nie****am leki grubo. Neyroleptyki, ssri, stabilizatory nastroju (orzekli żem borderline). Do tego kołuję sobie pokątnie recepty na Xanax. :sunny:

I co robię? Pizgam zioło jak szalony. Po twardsze też siegam (białe, cocaina, dropsy). I te frywolne jak LSD czt grzybki. I żyję. (Ciekawe jak długo hehehe )
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Taaa, mdma, grzybki i LSD po ssri będą na pewno działać. Jedyny ce możesz osiągnąć to efekt serotoninowy i zgon. Jak już coś piszesz to pomyśl wcześniej.

Pewnie dostałeś kolego jakieś ssri właśnie, przypuszczam że coś z sertraliną. Trawka będzie normalnie działać, palenie jest bezpieczne. Jednak zastanów się - czy chcesz się leczyć czy nie, używki na pewno nie pomogą w kuracji. Fobia społeczna to poważna choroba, na Twoim miejscu odstawiłbym trawkę na dłużej. Mi przy podobnych objawach odstawienie trawki pomogło, nie palę już chyba ze 2 rok i jest naprawdę łatwiej.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie mieszaj z jakimikolwiek tabletkami baki, czy białego, lub alko. Taki mix raczej nie jest dla zdrowia bezpieczny.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Hihi. Zażywasz - wiesz, nie zażywasz - możesz sobie jedynie zwizulaizować. Leki psychotropowe bioę od tak dawna, że już w ogóle ich nie czuję. A nie ma to jak przyjść spizganym fetą i co tu zrobić żeby zasnąć i wtedy leci neuroleptyczek pstyczek który blokuje działanie receptorów D2 - dopaminowych i jeszcze Xanaxik dla rekraacji żeby mieć wy***ane że komary rypią. ;)

---------- Post Zaktualizowany 16:03 ---------- Data pierwszego postu 16:01 ----------

Alko mało używam. Jest mdłe. I mam problemy żołądkowe po nim. A żeby się upić muszę dużo wypić. Następny dzień z***any rzecz jasna.
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Jak to mówi przysłowie: "niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
Jeszcze raz napisze ze leki psychiatryczne osłabiają tępią całą przyjemnoość i psyhodele z używek trafki też...
Same dają płytki i tępy stan pseudo sytulujący..
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Na ja nie****am leki grubo. Neyroleptyki, ssri, stabilizatory nastroju (orzekli żem borderline). Do tego kołuję sobie pokątnie recepty na Xanax. :sunny:

I co robię? Pizgam zioło jak szalony. Po twardsze też siegam (białe, cocaina, dropsy). I te frywolne jak LSD czt grzybki. I żyję. (Ciekawe jak długo hehehe )

To widze Panie ze już sztucznej szczeki zes sie dorobil :)
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ząbki jeszcze mam. Co prawda dość zjechane bo zaciskam i zgrzytam. ;)

---------- Post Zaktualizowany 19:16 ---------- Data pierwszego postu 19:14 ----------

Jak to mówi przysłowie: "niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
Jeszcze raz napisze ze leki psychiatryczne osłabiają tępią całą przyjemnoość i psyhodele z używek trafki też...
Same dają płytki i tępy stan pseudo sytulujący..

Absolutnie się nie zgadzam. I mam to poparte doświadczeiem. Ty masz takie doświadczenie co by nie być gołosłownym, tylko tak jest, bo tak jest, bo tak uważam? ;)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ja jechałem kiedyś na pramolanie bo mam nerwice i po tym zapaliłem i bro to nie za ciekawie bylo ale kazdy organizm dziala inaczejrób jak uważasz pozdro 5!

Edit. Sory pramolan nie jest psychotropem ale tez dzialanie podobne do psychotropów yo
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Edit. Sory pramolan nie jest psychotropem ale tez dzialanie podobne do psychotropów yo

JEST psychotropem. Wszystko co wpływa na móżdżek, kład nerwowy JEST psychotropemm. Nawet głupi, nie wiem, Onirex.

To ja mocniejsze niż Pramolan zarzucam. :freak:

Ja jechałem kiedyś na pramolanie bo mam nerwice i po tym zapaliłem i bro to nie za ciekawie bylo ale kazdy organizm dziala inaczejrób jak uważasz pozdro 5!



Oj tam, oj tam. Masz nerwiczkę do tego palonko, które pogłębia stany i zdarzyła Ci się krzywa jazda. Też miewam krzywe jazdy, nawet bym ich nie policzył, w zasadzie to w moich WSZYSTKICH jazdach jest coś krzywego. Ale ja to lubie. :freak: Life's not simple - is krzywe. Jednym słowem: zdarzy się krzywa jazda, to przejdzie. ;D
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
ogólnie uważam że psychotropy usuwają część nas która czyni nas nami, lepiej ulozyc sobie wszystko w glowie
 

ja złodziej

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
65
Buchów
0
wiersz takie pie****enie żeby sobie samemu ułożyć w głowie gdzie po różnych lekach
chemia mózgu jest rozjechana to se możesz włożyć w buty może będziesz ku**a fajniejszy.
Uszkodzenie neuroprzekażników jest nieraz tak dalekie że wyjście z tego zajmuje lata
żeby jako tako funkcjonować i tone supli i nootropików ale idzie
tak kończy się zabawa z substancjami gdzie dzieciaki wrzucają leki bo jest ku**a za***iście o ku**a jaki odlot
ale to są leki one muszą działać i działają
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Hihi. Zażywasz - wiesz, nie zażywasz - możesz sobie jedynie zwizulaizować. Leki psychotropowe bioę od tak dawna, że już w ogóle ich nie czuję. A nie ma to jak przyjść spizganym fetą i co tu zrobić żeby zasnąć i wtedy leci neuroleptyczek pstyczek który blokuje działanie receptorów D2 - dopaminowych i jeszcze Xanaxik dla rekraacji żeby mieć wy***ane że komary rypią. ;)

---------- Post Zaktualizowany 16:03 ---------- Data pierwszego postu 16:01 ----------

Alko mało używam. Jest mdłe. I mam problemy żołądkowe po nim. A żeby się upić muszę dużo wypić. Następny dzień z***any rzecz jasna.

Jak czytam to co napisałeś to mam wrażenie, że z krypty hypereala uciekłeś. Promujesz nieodpowiedzialne zażywanie dragów i leków.

Ps. Z tą fetą i neuroleptykiem to masz racje, też tak robiłęm parę razy znosi efekt, ale to wyjątkowo można tak jak na prawdę zachodzi potrzeba. Ogólnie psychotorpy to gówno straszne, odstaw jak na Ciebie już nie działąją bo się dorobisz paru nieprzyjmenych skutków ubocznych nie bede pisał jakich bo Ty dobrze o tym wiesz tylko po co w to dalej brniesz?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jak czytam to co napisałeś to mam wrażenie, że z krypty hypereala uciekłeś. Promujesz nieodpowiedzialne zażywanie dragów i leków.

Ps. Z tą fetą i neuroleptykiem to masz racje, też tak robiłęm parę razy znosi efekt, ale to wyjątkowo można tak jak na prawdę zachodzi potrzeba. Ogólnie psychotorpy to gówno straszne, odstaw jak na Ciebie już nie działąją bo się dorobisz paru nieprzyjmenych skutków ubocznych nie bede pisał jakich bo Ty dobrze o tym wiesz tylko po co w to dalej brniesz?
A Ty gadasz jak jakiś wolontariusz od Kotańskiego. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół