nasiona marihuany

Przepustowość filtra

Wyszukiwarka Forumowa:

Wieszak126

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2016
Postów
61
Buchów
0
Witam
Bo 2 hash monsterach chcę zmienić boxa na namiot
Ktoś mi wytłumaczy jak to jest że do zestawu z wentylatorem 100m3/h dodają filtr weglowy 160-240?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ano dlatego że przepustowość filtra musi być większa niż wentylatora aby ,,cząsteczki" zapachu były wychwytywane przez węgiel zawarty w filtrze a nie przelatywały przez węgiel i wydostawały się poza namiot.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Hm

No ok ale taki wiatraczek co ma wydajnosc 100m , da rade przepchac powietrze przez filter 200m?? Bo do takiego filtra musi byc wkieksze cisnienie statyczne ? Czy jakos tak?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
To wszystko zależy od tego, jakie ciśnienie jest wstanie wytworzyć ten wentylator.

Z doświadczenia powiem Ci, że wentylator lepiej kupić osobno, jakiś td silent. Te tańsze, które są dodawane do kompletów z namiotami są o du*ę rozbić jeśli chodzi o głośność pracy. Chyba że masz namiot w nieużywanym pomieszczeniu itd to pewnie Ci bez różnicy.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
To wszystko zależy od tego, jakie ciśnienie jest wstanie wytworzyć ten wentylator.

Z doświadczenia powiem Ci, że wentylator lepiej kupić osobno, jakiś td silent. Te tańsze, które są dodawane do kompletów z namiotami są o du*ę rozbić jeśli chodzi o głośność pracy. Chyba że masz namiot w nieużywanym pomieszczeniu itd to pewnie Ci bez różnicy.

No to kolego mnie zasmuciłeś :( bo chciałem kupić wiatraczek :
Wentyaltor AXIAL FLO fi100mm Turbo i do tego chciałem dokupić regulator obrotów i filter , to mówisz że to głośne ?? :(((???
box 40x40x80 to trochę szkoda pchać td silient za 400z :((( taka opcja to odpada całkowicie :(((

WENTYLATOR KANAŁOWY 170m3/h 100mm TB100S ewentualnie takie coś ?? ale to 125zl i jeszcze all mi będzie na boxie leżeć ???

Wentyaltor AXIAL FLO fi100mm Turbo ma ktoś taki i może się wypowiedzieć czy ten wiatraczek jest rzeczywiście aż tak głośny ??
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ja chcesz dobry cichy went, to musisz wydać o jedno zero więcej. Zobacz sobie TD 160/100 SILENT.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół