nasiona marihuany

Lowryder #2 czy wałek

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
Na out jeszcze sezonowki nie kwitną więc Ci to dojdzie o ile ta odmiana jest pod nasze niebo (bo kto wie co to za odmiana)
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Roślina zasadzona w maju, nie powinna już mieć zakwitającego szczytu? aby umożliwić jej kwitniecie wrzucić ja na out poprostu czy pomogę jej doswietlajac pod lampa 12 / 12, dodam że cały żywot roślina przeżyła pod niebem i częściowo w szklarni, co będzie lepszym rozwiązaniem nie zaburzy ta lampa jej systemu biologicznego
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Jake wymusisz kwitnienie zmiana dlugosci dnia to juz bedzie musial ja naswietlac do konca.
Jak wystawisz znowu na dwor to nastapi rewegetacja co moze spowodowac nawet shermienie rosliny jesli strain ma takie tendencje.
Jake bym dal na sloneczko az zkwitnie I take zostawil.
W momencie kiedy bedziesz wiedzial ze nie dojdzie lto ewentualnie laduj pod lampe I ustaw taka dlugosci dnia Jaka jest na zewnatrz. (Sam Bede robil podobny myk, mozesz w mojej fotorelacji poczytac co i jak no tam opisalem a Bede robil to za oklo 2 tygodnie i bedzie obszerna relacja z zabiegu.)Winternecie znajdziesz ta informacje z przypisaniem do daty I lokalizacji.
Ale ta twoja lampa to porazka.
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Heheheh wiem ale jestem teraz na wyjeździe i mogę korzystać tylko że środków ktore są pod ręką i zrezygnowałem z tego posmiewiska i stoi pod gołym niebem i daje to pozytywny rezultat bo szybko się rozwija i zaczyna kwitnąć powoli :)

---------- Post Zaktualizowany 19:29 ---------- Data pierwszego postu 18:43 ----------

Mam pytanie, i prosił bym o odpowiedź czy ktoś kto uprawiał lowrydera miał sytuację braku jakiego kolwiek zapachu, w okresie wczesnego kwitnienia jest to bardzo Zadkie by roślinka nie roznosila żadnego ale szczerze żadnego zapachu bo przynajmniej ja po długim obwachaniu nicccccc nie wyczuwam może taka odmiana ale nie spotkałem się jesCze by jakas panna nie śmierdziala wogole dziękuję za odp
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie za bardzo o to mi chodziło, chociaż w mniej słonecznych dniach też tak można jesienią doświetlać. Chodziło mi o growbox gdzie jest lampa HPS i określona timerem ilość godzin światła i ciemni. Daj lepiej spowrotem na out.

Pisałeś, że roślina jest w dzień na dworze. Dopóki noce są bez przymrozków, to też można na dworze trzymać.

Czy jest w niezacienionym miejscu i ma tyle promieni słonecznych ile miała by wysiana na polu, czy to jakiś balkon i dostaje ilość godzin światła ograniczoną?
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Pewka Pewka oczywiście tak jak piszesz, ogólnie stoi 24h pod chmura miejscowa w miarę dobrze oświetlona ale gdy jest zła pogoda jak np burza to zawijam ja do szklarenki, a po powrocie do normy pogody wraca pod chmurę, pytanie moje brzmi jak w poście wyżej, czy ktoś spotkał się z zerowym zapachem przy fazie kwitnienia
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Witam po raz kolejny, do Chwili obecnej nie wiem czy posiadana panna to jakiś e ch*j opóźniony automat czy sezonowka, i mam jedno pewne pytanie, czy nie przeprowadzić jakiś operacji przecięcia liści które by zasłanialy dolne topy, nie wykonywałem żadnych operacji do tej chwili zależy mi na szybszym rozwoju panny, czy przystrzyzenie ma tu jakiś sens działający na plus czy przeciwnie.
Znalazłem nawóz o nietuzinkowym składzie npk
14-0-49, czy zaryzykować i dać chodź ciut ciut ciut ciut... :D
 
Ostatnia edycja:
R

rolnikdolpasz

Guest
Co to dokładnie jest zależy z jakiego seedbanku pochodzą pestki. Wiadomo, że są lepsi i gorsi producenci nasion.

Usuwaj tylko całkowicie żółte liście przy łączeniu łodyżki liścia z łodygą rośliny kciukiem do wskazującego.

Jaka jest firma tego nawozu i jego dokładna nazwa?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół