nasiona marihuany

Próbowałeś odmianę CBD?

Wyszukiwarka Forumowa:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Cześć ;)
Jeśli mieliście okazje wypróbować którąś z odmian z wysokim CBD 1:1, 2:1, 1:2 itd wypełnijcie tabelkę:

Odmiana:

Działanie:

Czas działania:

Poziom trudności w hodowli:

Jaka faza:

Coś od siebie:

Pisać! Będzie niezłe informatorium..
 
Ostatnia edycja:

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
No tak, tylko to jest teoria.
Założyłem temat by ludzie którzy próbowali medycznych szczepów dali znać jak to faktycznie działa.
Dzięki za odpowiedz;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Faktycznie, to dziala indywidualnie na kazdego.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Nie wierze, ze nikt medycznej nie sadził na tym wspaniałym forum(?)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
"medyczne odmiany" to drugie zaraz po "fotoperoid" najpopularniejsze określenie które mnie wk***ia na tym forum.
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MEDYCZNE ODMIANY !
Każda odmiana marihuany jest medyczna, ale nie każda zadziała na każdego przy danym schorzeniu. Ważniejsza jest jej jakość, czyli to w jakich warunkach i jak była ona uprawiana, suszona przechowywana itd.
Nie każda medyczna marihuana musi mieć "medical" lub "CBD" w nazwie.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Zmieniłem ;) jakoś nie przywiązywałem wagi ale niech to będzie jak ma być ;p
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Ktoś używa wgle medyków na tym forum czy tylko rekreacyjnych? Medyczne są o tyle spoko, ze masz tylko lekki chaj co dla niektórych jest spoko:)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zanim sie zacznie o czyms pisac, to dobrze byloby choc podstawy ogarnac.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Niech ludzie piszą to co w temacie choć jak narazie to nikt nie napisał xd, jak chcesz dyskutować o podstawach to chodz na Priv ;)
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Ja mialem twilight-a i fajne palonko bylo, slabsze ale faza pobudzajaca, towarzyska
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Maiłem 5 femek CBD Therapy od CBD Crew. 2 siekały tak jak standardowe indyjki, 1 słabiej, a 2 nie siekały w ogóle. Ogólnie na palę już zioła niewiadomego pochodzenia lub odmian gdzie przewaga to indica bo wywołują u mnie lęk, przy dużych ilościach wręcz paranoję.

Te dwie słabsze w ogóle nie powodowały haju, czegoś co nazywa się "stoned", był za to bardzo dobry relaks, super było to palić po ciężkim dniu w pracy, czuło się wielką ulgę i przyjemność z możliwości odpoczynku. Zdecydowanie działało jak lekarstwo, nie odurzało. Potrafiłem wypalić 5, 6 czystych skrętów w samotny wieczór przy muzyce czy filmie. Żałuję, że nie miałem żadnych klonów. Kolejny rzut u mnie to 5 - 6 odmian CBD, takich prawie bez thc i takich gdzie jest trochę thc, jednak mniej niż cbd, tym razem zrobię klony na vegu i później już tylko z tych najlepszych matki i tak ze dwa razy pocisnę, żeby zapasy zrobić.

Nie polecam nikomu kto oczekuje haju - przy CBD Therapy, tym które reklamuja, bo odmiana nie jest stabilna w ogóle nie ma haju.
 
S

sub

Guest
Maiłem 5 femek CBD Therapy od CBD Crew. 2 siekały tak jak standardowe indyjki, 1 słabiej, a 2 nie siekały w ogóle.

Z tego by wynikało, że opychają f2- Fx
Mniej więcej równe proporcje THC:CBD są osiągalne jedynie w F1

F2 potem wygląda tak:

15.jpg


Pasuje do Twojego opisu ;]

F1 miedzy liniami czystymi względem chemotypu -Tak - kwadratami zaznaczono rośliny wyjściowe

17.gif
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
U mnie w ogródku 2x zawitała Shark Shock Cbd od Dinafem (1thc:1cbd wedle producenta). Dwa razy trafiłem na bardzo podobny fenotyp, wręcz bliźniaczo podobny.
Ogólne działanie przeciwbólowo-relaksujące, bez tego czegoś w głowie. Doskonałe przy wszelakich bólach, nasenne, na rozluźnienie. Testowane na trzech dojrzałych kobietach ;) Mnie nie przekonuje - ze względu na brak tego czegoś w dynce (lubię indyję na wieczór). Zioło jest zbite i obficie oblane żywicą, kwitło trochę dłużej niż podaje producent. Jako "medyk" polecam. Tym, którzy chcą ciut więcej w głowie - odradzam. Dla mnie to zioło działające bardziej fizycznie niżli psychicznie. I nie da się przy tym normalnie funkcjonować - rozleniwia. Zapalić i na kanapę albo w kimę.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Kupuje czasem " Colambian" e coffy, odmiana z bardzo niska zawartoscia thc 3-5% za to bogata w cbd cbn... 7-8% kupuje czasem do haszu jako dodatek, samo kopie bardzo specyficznie, nie ma w ogole narkofazy... Jest efekt jak po ekstrakcie z melisy x30. Uspokaja, niweluje niepokoj wewnetrzny do zera, wycisza do zera. Dla debresantow zloty srodek napewno, do normalnego palenia dla haju sie nie nadaje, chyba ze jako dodatek do # dobrego, jak wspomnialem. Mam nawet 5pestek tego, wylecialo z worka, nie mam zdjecia, ale sam temat nie przypomina weedu w ogole. Sprzedaja to w formie sprasowanych kostek, chyba wczesniej to fermentuja, pachnie jak herbata wymieszana z czekolada. Uprawiac tego nie mam zamiaru, kwitnie ponoc dlugo 12-14 tyg i pod lampy sie nie nadaje, typowa rownikowka. Napewno ciekawostka, zupelnie inny rodzaj konopi, malo komercyjny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół