nasiona marihuany

5x Passion #1 femi . od Dutch Passion.

Wyszukiwarka Forumowa:

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
karton po butach dziurki zrób w środku sznureczki porozwieszaj i nawlekasz na sznurki jak prawdziwki :p no i sobie wiszą na początku powieś topki z lisciami ja tak robie a po 2-3 dniach obcinam liscie i je sobie odkładam na olejek <liscie zachowują wode i topki wolniej schną zachodzi w nich jeszcze kilka procesów poprawiających ostatecznie smak no i chlorofil ma wiecej czasu na rozkład:]> na początku troche to ***ało u mnie <patrząc na passiona> ale po kilku godzinach trzeba bylo przystawić nos bezpośrednio z 20-30 cm do kartonu żeby coś poczuć a i tak nikt by się nie zorientował o co chodzi :p <pale dużo kadzidełek od zawsze:p> pozatym musi schnąć w całkowicie ciemnym miejscu w pokojowej temp :] ważne żeby nie było za gorąco lepiej żeby było z 20 stopni wtedy zioło dosycha powoli jest to dla niego lepsze możesz wysuszyć szybko sciąć wszystkie liście i powiesic w suchym miejsu wtedy nawet 3 dni i masz suche ...
 
0

010010010011

Guest
Sieanko ;D
I pytanko , bo przeciez za jakis tydzien passion idzie pod kose :D
Jak będzie 80% włosków brązowych , prawda?
Więc koniec wrzesnia i scinam chyba .
I teraz pytanie ;
Jak moge to ususzć żeby nie straciło mocy , w miare po cichu zeby rodzice nie wyczaili , i żeby mialo dobry smak , i ile zajmie Mi takie suszenie ?

Prosze o jak najszybszą odpowiedz

pjOna !

Tak żeby starzy nie wyczuli to będziesz miał lipe z suszeniem, zielsko dryfi na cały dom a nawet i klatkę jak mieszkasz w bloku.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
u mnie nie waliło :p ... passion po scince przestał je**ć ... jeżeli się go ruszy czuć intensywnie ale z kilku cm. a tak to wali skoszoną trawą bardziej niż ziołem:]
 

Herni

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2008
Postów
61
Buchów
0
ku**a ku**a ku**a
Wróciłem ze spota , za***ali Mi tego duzego no name'a
sk***iele jedne
 

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
Siemasz.. ku**a lipa trochę jak go rypnęli :zombi:
Szkoda kwiatka.. i uważaj na pozostałe jak masz je blisko to też Ci ***nął je..
Pozdro!
 

Herni

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2008
Postów
61
Buchów
0
Udało Mi się uratowac jednego passiona :)
Oto fotki suszu , tzn 'półsuszu' bo jeszcze sie do końca nie wysuszyło :D
Trzymałem w kartownie do góry nogami z 5 dni , i teraz zawinięte w papierze mam :]
Oto foty :

A tutaj , taka szpanerska , hahaha :D :

Jak myślicie , na oko , ile jest na tym pierwszym zdjęciu g ? [to i tak jest jedno , a to drugie zdjęcie dałem 4fun ]

Fotorelacje uwazam za zakończoną , dzieki za uwage .
I do zobaczenia za rok ;))



Ogólnie grass dobry .
Zapach taki , hmm troche słodki ?Pod koniec cytrusowy lekko.
Smak-pychotka :D
A bania jest spoko,bo jak sami wiecie , ciężko wytrzymac żeby wysuszyło się do końca [niepaląc] , gdy ma juz się to gówno w domu :D


No i czekam na odpowiedz ile tam moze byc ważonych gietów ?

Smacznego konsumowania plonów 09' , Peace !
 

Grrruda

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2007
Postów
215
Buchów
0
Jak myślicie , na oko , ile jest na tym pierwszym zdjęciu g ?
hah tego to CI chyba nikt nie powie nie zależy od tego jak wygląda tylko jak zbite są topy i jak wysuszone czy mokre ale tak średnio to z 60 70 ?
 

John Travolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
372
Buchów
1
Na oko max 50g suszu

mi sie wydaje, ze przesadziles. Ja stawiam 35-40g suchego suszu

hah tego to CI chyba nikt nie powie nie zależy od tego jak wygląda tylko jak zbite są topy i jak wysuszone czy mokre ale tak średnio to z 60 70 ?

widac na zdjeciu, ze topki nie sa mocno zbite, po wysuszeniu beda lekkie. Na moje oko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół