nasiona marihuany

[250W MH/HPS][0.64m2] 2x Bad Azz Kush 1x Zombie Kush 1x Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Yo Yo Szybki Upik

ku**a ta zombie ciagle zapie****a do gory smieszek420 nie smieszkowal jednak :D...94 cm aktualnie i ciagle rosnie...musialem wyj***c linki od lampy i przymocowac odblysnik do rurki :D bo zaczyna brakowac miejsca...w sumie tylko ta zombie bo reszta stoi wyzej od niej wiec o nie sie nie martwie ale jak zombie sie nie zatrzyma no to czeka ja lamanie :D Amnesia Haze przerosla juz Bad Azzy i goni zombie powoli...90 cm aktualnie xD zobaczymy jak to bedzie aktualnie 28-30cm do lampy :D









hehe Pozdro ! <peace><peace><peace>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
no i widać, że jeszcze pojdą :D szykuj dziurę w dachu :freak2:

podoba mi się
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Też mam 250hps i mam go 20-4cm :p daj go niżej trochę mieszak na lampę i nie będą może tak ciągły do góry.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
SIEMKA
Zapraszam na niedzielny UP :D

Panny wkoncu stanely w miejscu :D co mnie bardzo cieszy :D jest jeszcze troszke miejsca do lampy wiec luzik Amnesia dogonila Zombie obie maja +/- 105cm :D cieszy oko :D jezeli chodzi o siostry to widac nie lubia za duzo papu :D mozna zauwazyc lekko popalone koncowki wiec narazie odstawie im zarcie ogolnie kwitnienie ruszylo pelna para szczegolnie u Zombie :D wyglada za***iscie :D i poki co moja faworytka :D :D musialem podsypac wszystkie panny bo zycie zaczelo wychodzic na powieszchnie :D mikoryza robi robote :D dzis dostaly 1ml Top Max , 1ml Bio Heaven , 1 ml Bio Grow i 3ml Bio Bloom na 3L pozniej sama woda przez jakis czas :D i odstawie juz bio grow

Zombie Kush, Bad Azz Kush #1 #2
47 Dzien / 8 Dni Flow
Amnesia Haze
42 Dzien / 8 Dni Flow



Bad Azz Kush #1











Bad Azz Kush #2











Zombie Kush















Amnesia Haze












Calosc :D









Mam nadzieje ze plon bedzie wielki jak one :D

Pozdro <peace><peace>
 

FreshGrower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2012
Postów
370
Buchów
0
Ciekawe ile będzie z tego Bad Azz Kush, Bardzo mnie zainteresowała ta odmiana
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Oj na tym etapie mogę Ci tylko powiedzieć że one na pewno nie stanęły, ze 2 tygodnie jeszcze będą się wyciągać w górę. Po za tym wszystko spoko, zdrowo i zielono :D
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Oj na tym etapie mogę Ci tylko powiedzieć że one na pewno nie stanęły, ze 2 tygodnie jeszcze będą się wyciągać w górę. Po za tym wszystko spoko, zdrowo i zielono :D

Weź mnie nie strasz smieszek heheh ja już walczę o każdy cm heheh
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Śmieszek dobrze gada, juz możesz myśleć w którą stronę będziesz łamał <lol>
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Siema Siema Witam Yo!​

Maly szybki Up :D ogolnie wszystko ladnie zapie****a w gore <rotfl> Co do Zombie ja obstawiam ze juz stanela :D bo od dobrych kilku dni stoi w miejscu na 110cm ale niestety tego samego nie moge powiedziec o Amnesi ktora juz przerosla Zombie i nie wydaje mi sie aby szybko stanela w miejscu :D poczekam do weekendu i najwyzej ja polame troche :D choc przyznam ciasno w boxie jest :D Siostry wywalily popalone koncowki widac nie lubie za duzo papu :D Zombie za***iscie sie juz szroni pomimo wczesnego flow :D za***iscie to wyglada :D ciekawe jak to bedzie za miesiac :D wszystkie *****e pija po 3.5l wk***ia mnie tez ten dol ogolnie caly dol jest strasznie opadniety malo swiatla dobija bo watpie aby to przelanie bylo :D

Bad Azz Kush #1 #2





Tutaj Bad Azz #1 gdzie widac opadniety dol



Amnesia Haze



Zombie Kush









Amnesia i Zombie



Calosc


 
D

DarkMessiah

Guest
Slicznie! Ja bym nie czekal do weekendu bym lamal juz. Najmniejsze odrosty do ktorych niedociera swiatlo bym usunol tak samo jak i liscie z samego dolu.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Slicznie! Ja bym nie czekal do weekendu bym lamal juz. Najmniejsze odrosty do ktorych niedociera swiatlo bym usunol tak samo jak i liscie z samego dolu.

No spoko jutro po robocie wpadne i wykosze caly dol i polame ta Amnesie...i tu takie pytanie bo pewnie bede musial lamac dwa szczyty to od razu jutro lamac dwa czy to za duzy stress :D ?
 
D

DarkMessiah

Guest
Pewnie ze na raz chcesz ja stresowac 2 razy chial bys zeby ci noge zlamali poznasz jaki to bol a za tydzien to samo? :>
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Pewnie ze na raz chcesz ja stresowac 2 razy chial bys zeby ci noge zlamali poznasz jaki to bol a za tydzien to samo? :>

w sumie racja :D tez nie pomyslalem i moglem sie wstrzymac z podlewaniem i podlac ja jutro po lamaniu i dac jej Alg-a-mic bo dziala na stres tez :D wiec moze poczekac do weekendu ?
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
też mam doniczki 11l.
3,5L to sporo, kiedyś też podlewałem dużymi ilościami, ale to dlatego że powoli lałem ciecz do doniczki, i jak podlałem 2l to nie przerciekało, a teraz podlewam tak że wszystko od razu wlewam w doniczke i jak podleje 1L to troche wypływa.

Co do super cropping'u to tak jak napisał DarkExpress; lepiej raz a dobrze, niż kilka razy.
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
w sumie racja :D tez nie pomyslalem i moglem sie wstrzymac z podlewaniem i podlac ja jutro po lamaniu i dac jej Alg-a-mic bo dziala na stres tez :D wiec moze poczekac do weekendu ?


Algamic w oprysku czy w glebe?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół