nasiona marihuany

[250W MH/HPS][0.64m2] 2x Bad Azz Kush 1x Zombie Kush 1x Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Uważaj z tym Zombie Kushem bo rośnie mega wysoki i bardzo się wyciąga po przełączeniu na flo.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Uważaj z tym Zombie Kushem bo rośnie mega wysoki i bardzo się wyciąga po przełączeniu na flo.

Hehe dobrze wiedzieć ogólnie właśnie widzę że zapie****a w górę konkretnie w porównaniu do reszty a szczerze powiem nawet nie wiem jak wielkie to rośnie hehe
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Szybki Up​

Siemka :D robie szybki UP po malej nieobecnosci...dziewczyny maja sie dobrze Bad Azzy troszke sie wyciagly i musialem robic LST na dolnych szczytach przed wyjazdem aby nie przerosly gory po toppingu i jakos sie udalo :D w niedziele zrobie wiekszy UP jak bede mial wiecej czasu na niedziele zaplanowana jest tez indukcja juz bo zombie mi roz***ie boxa

Zombie Kush , Bad Azz #1, #2 - 29 Dni Veg
Amnesia Haze - 24 dni Veg

Zombie Kush

Ogolnie dzis musialem usunac 4 najwieksze wiatraki z niej poniewaz zaslaniala bardzo duzo takze nie mialem wyjscia mam nadzieje ze mi wybaczy :D







Bad Azz`y aka siostry :D





Amnesia Haze



calosc





Pozdro !! <peace><peace> sorki za jakosc zdjec...robione na szybkosci
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Niedzielny Up

w piatek 8.09 przelaczylem na 12/12 ogolnie jest OK dziewczyny troche sie wyciagly ale mowi sie trudno :D nastepnym razem bede trzymac tego hpsa troche nizej staralem sie utrzymac te 30-35cm ale widac bylo za wysoko...mam maly problem z jedna siostra 3 szczyty sa strasznie slabe i opadniete co bedzie widac na zdjeciach nie jest to przelanie stawiam albo za malo wody albo za malo swiatla do nich dochodzi przez reszte ale robilem fryzjera pare dni temu i nie widze poprawy...dzis wszystkie panny dostaly po 3litry wody zobacze teraz moze sie podniesie poza tym wszystko idzie chyba OK nawozow prawie nic nie lalem leca glownie na samej wodzie zapach jest juz fajny niedlugo zarzuce filtr...no i pozostaje czekac i sie modlic aby bylo wszystko ok :D

Zombie Kush , Bad Azz #1 #2
30 Dni Veg
3 Dzien 12/12
Amnesia Haze
25 Dni Veg
3 Dzien 12/12

Temperatura
25*-27* Dzien
18*-20* Noc
Wilgotnosc
40%-50% Dzien
50%-60% Noc
Bad Azz #2
to ten z slabymi szczytami









Bad Azz #1





Siostry razem





Amnesia Haze







Zombie Kush





Razem







a tutaj foto z mojego pierwszego grow :D mniej wiecej ten sam okres :D pomimo ze byly wczesniej tylko 3 doniczki to widac roznice :D



Czlowiek sie uczy cale zycie :D Pozdro <peace><peace>
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Mnie tam się podoba ważne ze zdrowo wyglądają ;)

Dark powiem szczerze nie wiem co ta mikoryzoa robi :D ale ku**a to sa olbrzymy w porownaniu do mojego pierwszego grow :D te doniczki co mam teraz to sa za male :D korzenie wychodza dziurami mi po kilka z jednej :D ogolnie sa bardzo zdrowe i zieloniutkie co naprawde mnie cieszy :D wkoncu widac ze wykorzystuja powierzchnie boxa i pija jak po***ane :D co tez mnie cieszy wkoncu wykorzystuje cala wode ktora przygotowuje :D
 
D

DarkMessiah

Guest
No i właśnie o to chodzi zdrowy duży korzeń to i duża zdrowa roślinka ciagle to mówię. Oby tak dalej trzymam kciuki.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Witam witam i zapraszam na UP


No i mamy pierwsze wloski na Amnesi oraz Zombie siostry jeszcze indukuja poczekam na siostry i przelacze na 11/13 wczoraj dostaly Bio Heaven , Alg-a-mic oraz Bio Bloom 1ml/3l...pija jak po***ane ale caly czas wk***iaja mnie obie siostry zaczne je chyba podlewac czesciej a mniej bo czesc szczytow jest slaba i opada... Na zombie wyszly jakies plamy ale podejrzewam bylo mokro + lampa przypalila poza tym panny zapie****aja w gore Zombie dobila do 76cm mam nadzieje ze stana w miejscu niedlugo :D zrobilo sie tez dosc ciasno :D powoli nachodza mnie mysli nad zmiana boxa...:D

Zombie Kush , Bad Azz Kush #1 #2
30 Dni Veg
7 Dni 12/12
Amnesia Haze
25 Dni Veg
7 Dni 12/12

Warunki w normie

Amnesia Haze







Zombie Kush













Bad Azz Kush #2







Bad Azz Kush #1







Razem










Takze tak to wyglada narazie :D no i czekamy czekamy i czekamy...:D Pozdro <peace><peace><peace>
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
SIEMA

Widze zainteresowanie slabe ale lecimy z koksem :D

No siostry wkoncu zaczely kwitnac to od niedzieli 17.09 zaczynamy kwitnienie swiatlo przelaczone na 11/13 ogolnie wszystko zapie****a ladnie :D zombie przez 3 dni podskoczyla o 10cm w gore...aktualnie lampa jest juz na max ale na upartego moge troszke ja wyzej dac :D aktualnie +/- 25cm do szczytow jest ogolnie miejsca mam bo 3 doniczki sa wyzej od Zombie wiec moge dac je nizej jedynie ta Zombie...zapie****a w gore !!! Amnesia dostala dzis 1.5ml Bio Grow na 3l moze zniknie ta czerwien z lodyg :D ogolnie jest spoko jestem w ch*j zadowolony z dziewczyn poki co ladne zdrowe zielone :D i duze :D wkoncu cos widac w tym boxie

Zombie Kush , Bad Azz Kush
30 Dni Veg
10 Dni 12/12
1 Dzien 11/13
Amnesia Haze
25 Dni veg
10 Dni 12/12
1 Dzien 11/13

Warunki w normie
temp 24-26 stopni w dzien
19-21 w nocy
Wilgotnosc ok 40% w dzien i 50% w nocy

Bad Azz Kush #1 i #2















Amnesia Haze







Zombie Kush












Razem











 
D

DarkMessiah

Guest
Ładne zielone Panny :) przy następnym podlewaniu daj im już coś na flo :)

Pozdro
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
No jutro albo w środę będę podlewać pewnie bo piją jak po***ane to im dam trochę Bio Bloom zastanawiam się nad top max według tabeli już niby można dawać ale nie chce też ich popalić jak poprzednie dlatego póki co daje prawie nic xD muszę końcu ten filtr kupić bo jak wracam z roboty i wbijam na chatę to normalnie aż odrzuca już a co będzie za ten miesiąc hehehe
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym dal bloom i grow, z topmaxem lepiej sie wstrzymac do zawiazanja topow, chociaz jak nalejesz.teraz nic sie niestanie. Biobizz potrzebuje troche czasu zanim zacznie dzialac i pojedyncze podlanie lrzyniesie efekty po kilku/kilkunastu dniach
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
No właśnie czytałem że nawet do tygodnia można czekać na efekty przy bio bizz więc nie chce ich popalić jak poprzednich ale zobaczymy Bloom i Grow najwyżej po 1ml tylko dam na te 3l aby nie przesadzić
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z biobizzem ciezko przesadzic, mozesz spokojnie wlac po 1-2ml/l i tak bym zrobil. Pozniej woda i nastepnym razem bloom (2-4ml/l), grow (1ml/l), i top-max (1-2ml/l). Dalej wg tabeli, jak nie bedzie popalen to zwiekszaj dawki przy nastepnych podlaniach. Wiele ludzi leje i 20ml/l, ale wg mnie taki sposob nawozenia jest malo skuteczny - chyba, ze roslina pokazuje spore niedobory i jest wiecznie glodna.
 
D

DarkMessiah

Guest
Jak się daje pożywkę raz na tydzień to ciężko popalić, mnie się to udało ;). Top Max to same cukry,melasa leje co podlanie razem z alg a mic.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół