nasiona marihuany

1x NoName Purple [pierwszy out]

Wyszukiwarka Forumowa:

ILE BĘDZIE JEŻELI DOJDZIE??

  • 3 nabicia

    Głosów: 1 14.3%
  • 1g-2g

    Głosów: 1 14.3%
  • 3-4g

    Głosów: 5 71.4%
  • 5-6g

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    7

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Siema,
dziś byłem na spocie i roślinka kwitnie :D
Ciekawy jestem czy dojdzie..







Pozdro :smokee:
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Te fiolety zawsze pięknie wyglądają. Trzepnąłbym sobie kiedyś coś fioletowego, ale słyszałem, że moc fioletowych odmian zazwyczaj nie powala. Macie polecić coś fioletowego, co ładnie kopie? Dark Devil od Sweet Seeds? - wygląda obiecująco
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Dzięki <peace>
Ciekawe czy wejdzie fiolet pod koniec kwitnienia :spalony:
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Ja bym się bardziej martwił żeby było co do lufy nabić i uniknąć plechy niż przejmować się czy będzie fiolet czy nie choć było by fajnie jak by był ten fioletowy :D Powodzenia :harvest:
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
UPPPPPP


Byłem dziś podlać pannę ze względu na to że trochę przesuszyło w mojej okolicy <joint>

















Ile jej dajecie czasu na oko??


Pozdro <coolpalacz>
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Up
Dodałem ankiete, chodzi oczywiście o wynik z suchego <peace>

pzdrr :freak:
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Siema, dzisś byłem na spocie i nie mogłem się powstrzymać przed ścięciem dwóch małych topów z dolnych odrostów :D






Jak myślicie ile jej zostało ?? Kiedy ciąć? na moje to z 2tyg
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
jak wysuszysz to powiedz czy klepło :D Skoro już ściąłeś dolne odrostu to ze 3 bicia chyba będą :D hah A tak wgle dajesz im jakiś nawóz na flo jak tak to jaki ? :D
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Śćiąłem dwa małe topki z dołu, więc nic specjalnie nie ubyło, a klepać.. hmm no coś poczułem po rurce ale bez szału, będę ją trzymał ile się da tylko się boję o plechę, wolę zebrać słabe jaranie niż pleche ;c
a co do nawozu to lałem tylko biohumusa na weg a na flo nic nie mam ;/
pzdr :zjarany:
 
S

SKL

Guest
Bez szału, jak to powiedziałeś... Taki popcorn to do masełka/makumby się dodaje. Do palenia nie za bardzo. Zrób jakieś dobre foto roślinki, bo po tym co jest ja nie widzę żeby coś było do palenia :p
 

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
Jednak się pokusiłem i poszedłem dziś na spota, byłem ciekawy jak tam roślinka po tych "tornadach" :sunny:
O dziwo połamało w ch*j drzew u mnie ale spot nienaruszony <shiza>



















Co o tym myślicie ? Zdążą napuchnąć i nabrać mocy do wymuszonego harvestu (czyli przełamanie pogody na warunki nie nadające się do dalszego dojrzewania mojej pięknej) <peace>
Pozdro :jaraczz:
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Tez miałem w tym roku pierwszy Out, i to czego sie nauczyłem to, ze nadgorliwość jest gorsza braku zainteresowania. Dopóki nie zobaczysz plechy to bedzie puchnąć. Jeśli sie mylę to niech ktos mi powie :D
 
S

SKL

Guest
Trzymaj ją jak najdłużej tylko będziesz mógł. Plecha Ci nie grozi, bo kwiaty są małe i luźne. Może uda Ci się zebrać w ten sposób coś na lolka, ale i tak nie będzie tego za wiele. Wcześniejsza ścinka nie ma sensu, chyba że na ciasteczka lub ciepłe kakao jak już wcześniej pisałem


Nie chce mi się szukać jakiegoś zdjęcia żeby Ci zobrazować, ale na 100% widziałeś na forum zdjęcia nabitych topów, "pałek" wielkości butelki po wodzie czy piwie. W takich sytuacjach jest spore ryzyko pleśni. Topy mocno zbite utrzymują dużą wilgotność. Są mniej przewiewne, woda z nich bardzo wolno paruje. To sprawia że grzyb ma tam eldorado. W takich topkach jak Twoje nie ma takiego ryzyka. Oczywiście nie mówię że to nie jest możliwe, ale roślina musiałaby być bardzo słaba, albo chora żeby załapać plechy. Zrób jej oprysk i daj żyć :)
 
Ostatnia edycja:

Holy Molly

Active member
Rejestracja
Cze 27, 2017
Postów
41
Buchów
0
I tak zrobię, <joint>
Roślinka wygląda na dosyć zdrową i silną, zresztą dała radę po dwóch atakach dzików więc najgorszym zagrożeniem jest teraz tylko człowiek ;/ mam nadzieję że nikt mi planta nie podpie****i przed ścinką..
Nie mam nic na pleśn, może jakiś domowy sposób na oprysk? ew. jeszcze kumpel mi mówił że z poprzednich outów ma jeszcze jakieś środki na pleśni i może ze mną pójść zrobić oprysk ale wiecie,.,.
A i forum przeglądam już od paru lat, jestem na bieżąco z większością outów, a w tym roku postanowiłem że wykorzystam w miarę to co widziałem u innych i zabrałem się do pierwszego outa, oby ze szczęśliwym końcem :spalony:
Pozdro i oby do zbiorów :harvest:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół