nasiona marihuany

Xtreme Gardening Mikoryza

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Strasznie mnie to zaciekawiło...zamówiłem Xtreme gardening i Great White Premium Mycorrhizae.Będę testował na klonach.
Mam nadzieję,że się sprawdzą obie.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Strasznie mnie to zaciekawiło...zamówiłem Xtreme gardening i Great White Premium Mycorrhizae.Będę testował na klonach.
Mam nadzieję,że się sprawdzą obie.

o, fajnie ; ) kiedy masz zamiar zaczac?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Jak dojdą zamówienia?No szybciej się nie da...
 
K

K2

Guest
Będę testował na klonach.

koniecznie daj znać Dyzma.

dziękuję

ps. a jakbyś znalazł jakimś sposobem możliwość zakupienia MycoGrow firmy FungiPerfecti ( to amerykanie produkujący na amerykański rynek ) to daj znać. Znajomy mikrobiolog mówił mi, że to najlepsza mikoryza obecnie znana na świecie. Pisałem do managera ich i odpisał że mogą sporóbować wysłać to do Europy ( zobacz maila zwrotnego u dołu ) ale ich przesyłki w przeszłości były wstrzymywane przez służby celne. tu charakterystyka MycoGrow, składem przypomina bardzo GreatWhite.

MycoGrow™ Soluble contains 19 species of endo- and ectomycorrhizal fungi, a select blend of beneficial bacteria, 2 disease suppression organisms along with soluble kelp, humic acids and vitamin B1. This formula is designed to help promote fast plant and root growth by increasing nutrient and water uptake. MycoGrowSoluble comes in a powder form (freeze dried spore mass) and has ~30,000 endomycorrhizal propagules per pound and ~1.1 billion ectomycorrhizal spores per pound. It is great for adding to rooting media or commercial potting soils, which can be devoid of beneficial soil microorganisms. MycoGrow Soluble can be used with mechanical equipment that allows passage of No. 70 screen (212 microns) particles. One ounce of MycoGrow Soluble will treat 125 to 200 plants; 1 pound will treat about 2000- 4000 plants or an area covering approximately 4000 square feet. (Depending on size of plant and application method.)

Skład fungi perfecti - mycogrow

Endomycorrhizal fungi

Glomus intraradices, Glomus mosseae, Glomus aggregatum, Glomus etunicatum, Glomus deserticola, Glomus monosporum, Glomus clarum, Paraglomus brasilianum, Gigaspora margarita

Ectomycorrhizal fungi

Rhizopogon villosulus, Rhizopogon luteolus, Rhizopogon amylopogon, Rhizopogon fulvigleba, Pisolithus tinctorius, Suillus granulatus, Laccaria bicolor, Laccaria laccata, Scleroderma cepa, Scleroderma citrinum

Disease Suppression Organisms

Trichoderma koningii, Trichoderma harzianum

Beneficial Bacteria

Bacillus licheniformis, Bacillus azotoformans, Bacillus megaterium, Bacillus coagulans, Bacillus pumilus, Bacillus thuringiensis, Paenibacillus polymyxa, Paenibacillus durum, Azobacter chroococcum, Psuedomonas aureofaciens, Psuedomonas fluorescens, Saccharomyces cerevisiae

pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ze stanów już nic nie zamawiam.Każdą przesyłkę do tej pory miałem rozprutą i cło jeszcze do tego.Gra nie warta zachodu.
 
D

DarkMessiah

Guest
Pisałem do Mycogrow nie wysyłają do Europy niektóre składniki są zakazane. Trzeba by przemycić. Ja będę mieszał xtream z Great White.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja mogę śmiało polecić Mycotrex, 3 dni od przesadzenia i aplikacji mam korzenie na powierzchni podłoża w postaci gęstej białej "pajęczyny". Takie same rezultaty dawał mi Great White, niestety nie jest dostępny u nas, a przywiozłem sobie tylko na próbę zza granicy.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Mycotrex. Roślina automat. Bryła zółta bo leżała parę dni na dworze, zanim posprzątałem.

WP_20170718_16_06_32_Pro.jpg
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Tak szukam info zanim zacznę i trafiłem taki dosyć ciekawy w tym temacie.Przydatne info.
 
K

K2

Guest
oglądałem ten sam film parę lat wstecz :), też po tym kupiłem Great White :D

różnica między great white poza oczywiście ceną ( mykos od exftreme jestsuper tani ), jest taka też, że mykos od xtreme ma tylko jedną grzybnie Glomus intraradices, ale to właśnie ta jedyna najbardziej potrzebna dla konopii :). Fajnie będzie zobaczyć porównanie do Great White na klonach - to będzie super !!!

człowiek się tylko może w tym wszytskim wk***ić, że nie może sobie kupić fungi perfecti z usa, a wiadomo jaka to jakość jest bo rząd ameryki pakował mase kasy na rozwój mikoryzy by naprawiać glebe którą sam wcześniej spie****ił i zatruł.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tylko co ten film ma do Great White, przecież koleś wyraźnie podkreślił że sypie to jakimś proszkiem w celu podniesienia zawartości wapnia w glebie i wsypał to jedynie do pojemnika po Great White ?

A na tych otrębach czy co on tam wsypał jedyne co wyhodował to białą pleśń :D
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
A mi się wydaje,że rozmnaża grzybnie.
ps.Xtreme gardening dotarła.W dwa dni z Rzymu...no no szybciutko.Jeszcze Great White i zaczynam zabawę...
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Nie.Nie za bardzo mam czas.Może po wszystkim sklecę coś dla potomnych.
 
K

K2

Guest
ok, ale jak Ty to zamierzasz zrobić ? - sam Mykos czy Asos też masz ? Bo samo Mykos to bieda w porównaniu do Great White będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół