nasiona marihuany

apple iphone 7

Wyszukiwarka Forumowa:

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
Witam zastanawiam się nad zakupem iphone 7 - Ktoś ma ? używał od dłuższego czasu ?
jakie wrażenia i odczucia ? warto ?
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Ja od wielu lat korzystam.
Funkcjonalność - tak.
Bezpieczeństwo - tak.
Cena - nie.
Ale jeśli już pytasz to chyba wiesz ile kosztuje.
 
D

DarkMessiah

Guest
Poczekaj na 7s albo na 8 za jakies 6 miesiecy beda dostepne :D. Pozatym ceny 7 spadna jak wyjda nowe modele wiec bycie cierpliwym poplaca. Nie jest zly chodz jak bym mial inwestowac to w model wyzej.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Miałem iPhonea przez dwa lata trójkę lub czwórkę nie pamiętam . . . I nigdy więcej :)

Samsung rulezzzz ;)
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
Poczekaj na 7s albo na 8 za jakies 6 miesiecy beda dostepne :D. Pozatym ceny 7 spadna jak wyjda nowe modele wiec bycie cierpliwym poplaca. Nie jest zly chodz jak bym mial inwestowac to w model wyzej.

Mhhh racja tylko do maksymalnie 2 tyg potrzebuję coś nowego 6 miesięcy to trochę za długo.


Miałem iPhonea przez dwa lata trójkę lub czwórkę nie pamiętam . . . I nigdy więcej :)

Samsung rulezzzz ;)

Ja teraz chce właśnie zmienić z Samsunga s7 - Myślę że czwórka do siódemki to już inna technologia tak jak np: ps2 i ps4, ale dzięki za odpowiedz, czekam na więcej komentarzy <peace> po zbiorach zapadnie decyzja - namówi mnie ktoś ? he ... ?

Apple ma ponoć dobre i jedne z najlepszych zabezpieczeń tak jak wspomniał wyżej deer więc chyba ten user mnie przekonał do zakupu tego urządzenia...



- aczkolwiek nie wykluczam innych sugestii i propozycji innych user-ów #.com - ? android mhh to nie dla mnie. <peace>
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Zabezpieczenia w większości działają jak komunikujesz sie z innym użytkownkiem jabłuszka,wtedy masz szyfrowanie danych,rozmów,sms leci ci przez neta a nie GSM.
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Ja od lat tylko apple zdecydowanie polecam dobre telefony, wez narazie 6s a przed wyjsciem 8mki sprzedasz :)

Cena nowych modeli aż tak bardzo nie spada zaraz po wyjściu kolejnego modelu też o tym pamiętaj
 
Ostatnia edycja:

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
W końcu iPhone 7 128gb i muszę przyznać że za***isty telefon ładnie wygląda dobrze leży w ręce , wszystko działa poprawnie i szybko nic się nie wiesza i nie grzeje. Nawet z iOS jestem zadowolony. Muszę jeszcze ogarnąć parę rzeczy, ale co raz bardziej mi się podoba - No i gry jak zapie****ają <piwofuck>

Dzięki za opinie te dobre i te złe. Myślę że przed dłuższy czas raczej nie zamienię na inną firmę tylko na wyższy model. <peace>
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Iphone nie jest bezpiecznym telefonem, w niektórych korporacjach jest bezwzględny zakaz ich używania (wbrew ogólnym doniesieniom android jest bezpieczniejszy), gratuluje zakupu ale specyfikacja tych telefonów nie jest warta tych pieniędzy, no chyba że chodzi o lans którego też nie rozumiem :D
 
D

DarkMessiah

Guest
Iphone nie jest bezpiecznym telefonem, w niektórych korporacjach jest bezwzględny zakaz ich używania (wbrew ogólnym doniesieniom android jest bezpieczniejszy), gratuluje zakupu ale specyfikacja tych telefonów nie jest warta tych pieniędzy, no chyba że chodzi o lans którego też nie rozumiem :D

A ja bym chciał wiedzieć gdzie/ z kad masz takie informacje
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
W androidzie masz dokładną kontrole nad uprawnieniami / dostępami aplikacji w momencie instalacji, w apple store aplikacja niby pyta przy pierwszym korzystaniu z GPS/internetu o pozwolenia, ale kontrola jest mocno ograniczona.
Android jest dużo bezpieczniejszy jeśli chodzi o włamania z wykorzystaniem backdoorów i błędów - bo jest bardziej otwarty – w ios nigdy nie udowodnisz że system ma jakiś błąd pozwalający na dostęp / backdoor - z tym że tego rodzaju włamań dokonują specjaliści więc przeciętnemu Kowalskiemu to nie grozi.
iOS jest niezalecany w organizacjach gdzie ważne jest bezpieczeństwo, android nie ma tego problemu z uwagi na możliwość uzyskania kodu źródłowego i przeprowadzenia audytu bezpieczeństwa. W wielu organizacjach rządowych (oczywiście poza upośledzoną technicznie polską) iOS został całkowicie zakazany z uwagi na problemy z jego bezpieczeństwem.
Do uruchomienia androida nie musisz podawać numeru swojej karty kredytowej i nie da się takiej informacji wyciągnąć, nie muszę się martwić o jakiś aple ID bo i bez tego mogę uruchamiać aplikacje zakupione na koncie google nie powiązanym z telefonem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół