nasiona marihuany

[HPS 150W] [0.36m2] Critical Kush , Bubblegummer , ICED Grapefruit , Purple 1

Wyszukiwarka Forumowa:

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Myślę czy robić 12h światła w nocy i 12h ciemni w dzień co o tym myślicie? Tylko wtedy temperatury by były podobne w fazie jasnej i ciemnej :/
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Im mniejsza roznica temperatury tym lepiej, dajesz 12/12
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Myślę czy robić 12h światła w nocy i 12h ciemni w dzień co o tym myślicie? Tylko wtedy temperatury by były podobne w fazie jasnej i ciemnej :/

Lecę tak od początku i sobie chwalę... :thumright: Nawet w obecne upały system daje radę i nie ma stresu, choć jest cieplej. Polecam - zobacz u mnie - panna raczej nie narzeka. :freak:
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
No to jak by to szanowany raper powiedział lecimy ku**a tutaj - jutro przełączamy na 12/12 ciemno w dzień , jasno w nocy
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
...i pamiętaj! Kołowrotek i Lufa-Pytanie to dwa najlepsze treningi! Nie żadne LST czy inne gunwa! :p Planty po tym rosną bonusowo! xD <lol>
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Haha ku**a aż mi się stare czasy przypominają , coś pięknego.

https://www.youtube.com/watch?v=f3iVh0lRw0g

Dam za jutro/pojutrze upa bo dziewczyny już łokciami boksa roznoszą powoli :D


UPDATE : Dobra Panowie roslinki przestawione na kwitnienie - jasno będą miały od godziny 21 do 9 rano , 9 > 21 ciemno . Kiedy podać im pierwszy raz BioBizz Bio Bloom? Odstawić już całkowicie BioBizz BioGrow? Nie wykazują żadnych niedoborów - rabarbar na łodygach minimalny , niektóre liście mają dziury ale to od kropli na liściach - światło wypala.
 
Ostatnia edycja:

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Mały update

Roślinki rosną niewyobrażalnie szybko i gdybym nie przełączył wcześnie na 12/12 to chyba naprawdę rozerwały by boxa :D . Wyciągnąłem je do pokoju w trakcie podlewania i korzenie wszystkich panien już widać w dziurach u spodu donic. Kilka wniosków na kolejny grow : 2 lub 3 rośliny z dłuższym weg zamiast 4 ( ewentualnie 4 z lepszym treningiem ) , większe donice , inny / lepiej zrobiony trening .

24 dzień od nasionka , 2 dzień po przełączeniu na 12/12

ICED Grapefruit



Critical Kush



Bubblegummer



I najlepszy okaz na koniec Purple 1



Wszystkie panny razem



Podlane były dzisiaj mieszanką nawozów : 1ml/litr biobizz bio grow , 1ml/litr biobizz bio bloom , 1ml/litr biobizz top-max . Każda z roślin podlana litrem do półtora litra dobrowianki pH 6,4-6,7 po użyciu pH- aż do wylania się lekko wody dołem.

Teraz czeka chyba najciekawsze bo zaczną zapierdzielać ze wzrostem , a ja nie wiem jak to mój skromny boxik zniesie :D . Fajnie by było gdyby sypnęły 100 gram , 30gram z 3 roślin + 10g z purple myślę możliwy wynik , pozdro ;). Jakieś uwagi to chętnie słucham :D
 

aveja

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
56
Buchów
0
nono, ładnie idzie :D dobrze że przełączyłeś :p a wynik myśle że dość relany na moje skromne oko :p
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Jestem ciekaw co tam wywalczysz. Będę zaglądał bo sam teraz mam 10 dniowego ICED Grapefruit tylko że w Coco
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
UPDATE 27 dzień , 4 dzień po przełączeniu na 12/12

Roślinki rosną bardzo szybko ale w boxie są muszki.. jakieś pomysły jak wypędzić to dziadostwo?

Bubblergummer





ICED Grapefruit





Critical Kush





Purple 1



Wszystkie panny razem



Następnym razem wyjmę je na podłogę żeby lepiej zrobić zdjęcia . Sugestie jak ogarnąć te muszki mile widziane
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
UPDATE 34 dzień życia roślin , 11 dzień po przełączeniu na 12/12

Muszki chyba były tylko chwilowo , obecnie problemu już z nimi nie ma oraz Purple już ma malutkie pączki na topach ( zaczął kwitnąć około 2 dni temu ) .

Ostatnie trzy podlania były zgodnie z tabelą bio-bizz ( 3 ml BioGrow , 2 ml BioBloom i 1 ml TopMax na 1 litr wody pH 6,2-6,6~ )

Jedyna lipa jest taka , że bez treningu jest naprawdę ciężko je pomieścić . Nachodzą na siebie i liście zasłaniają odrosty , które ciężko odsłonić. Purple po upałach już doszedł do siebie i leci na równi z Bubblegummer'em i ICED Grapefruit'em , jedynie Critical Kush jest niziutki bo najlepiej "LST" tam wyszło.

Po lewej Purple , po prawej Critical Kush



ICED Grapefruit po lewej , po prawej Bubblegummer



gąszcz



Purple 1 z bliska



Critical Kush z bliska



Purple i Crit są o wiele bardziej mizerne niż gummer i grapefruit - być może zabierają za dużo światła tym na tyle.

Jakieś sugestie Panowie co do dalszego postępowania? Nie wykazują żadnych niedoborów - lecieć dalej wg. tabeli BioBizz ?
 

aveja

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
56
Buchów
0
co one tak wy***ały do góry :eek: ? jakieś takie wyciągnięte czy mi sie zdaje ?<shiza>
nie za często je podlewasz? coś liście oklapnięte <peace>
na moje oko staraj sie podlewać nawóz/woda/nawóz/woda i podlewaj wtedy co mają suchutko :D
trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze i życze cierpliwości :harvest:<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół